Even snel; Eylem ! Welkom in de bewoonde wereld ! Mermaid; nee hoor, wordt er zeker niet moe van, is nog zo herkenbaar allemaal.. fijn dat het lukt ! Chilleke; een blaar ... balen CM; Noa loopt los ! Goed zeg.. Hier; vandaag eindelijk bij mijn vriendin langs geweest het gaat best redelijk met haar en met haar dochtertje gaat het super ! Ook de borstvoeding ging nu goed wat echt super is omdat ze pas op dag 5 is begonnen met kolven omdat ze eerder gewoon niet kon/ mocht. Ben trots op d`r ! En het is een super mooi meisje met een enorme bos haar ! Echt heel fijn om ze even gezien te hebben !
ik kom even zwaaien want we gaan naar bed, ben best wel moe heb natuurlijk de halve dag achter alyssa aan gelopen omdat ik bnag wa dat ze zou vallen buiten op de grindtegels nu maar hopen dat ze morgen besluit om gewoon verder los te lopen maar denk het wel na vanmiddag want van 15.00 tot 19.00 loslopen geeft mij de hoop dat ze nu vertrouwen heeft dat ze het kan truste allemaal en tot morgen!!
ja id. maar wij gaan ook zo slapen. Al nachten veels te laat in bed en te vroeg eruit.. dus we gaan er zo maar in. Morgen de laatste dag vakantie.. Balen !
Ja, ik ga ook maar eens afsluiten en vast lekker in bed liggen. Even afwachten weer hoe laat Tobin weer komt voor een voeding.
Eylem!!!! Wat fijn dat je terug bent in de wereld van het internet!!! Misschien zwanger!!!! Spannend!!!! Wel laten weten he als je hebt getest!! Mermaid, erg vermoeiend hoor je bv verhalen GRAPJE!!!! Super toch dat het zo goed gaat en daar mag je best trots op zijn, heel erg trots!! Daarnaast is het ook nog nieuw voor je en kan me best voorstellen dat sommige meiden hier je gerust kunnen stellen die het al een keer hebben gedaan dus ik zou zeggen gewoon over door blijven kletsen! Kris, wat fijn dat je ze hebt gezien en dat het weer wat beter met haar gaat en met haar dochter helemaal goed! Nonnie, wat knap van Alyssa!!! Die gaat morgen ook gewoon weer de hele dag los lopen hoor, die heeft de slag te pakken! Hier, weer terug van mijn schoonouders. Al wel een tijdje hoor maar moest eerst bijlezen en nog ff fs gedaan. Was weer gezellig, de jongens hebben zich prima vermaakt en lekker gegeten. Nu nog even rustig zitten en dan zo maar naar bed, echt vroeg er in gaat toch al niet meer lukken.
Chilleke, vergeet ik jou bijna *schaam schaam* Fijn dat de fam dag leuk was ondanks het actieve, de weinige cafestops, de blaar en geen Gijs.
Wowie, ben ik de eerste?! En het is al 9 uur! Ik kan niet alles bijlezen, want dat is echt teveel. Las wel met 1 oog dat Eylem misschein wel zwanger is? Gaaf en spannend! Wij waren een weekendje weg, was echt lekker. Eva heeft allebei de dagen ook lekker uitgeslapen, dus wij zijn ook wel uitgerust! Ik heb nu helemaaaaaaaal zin in onze vakantie, nog 2 weekjes Nu moet ik eigenlijk aan het werk en ik heb het gigadruk vandaag, eigenlijk al mijn komende werkdagen, blegh. Fijne dag voor iedereen!
Goedemorgen!!! Iedereen nog aan het slapen?? Hier Roeland al naar het werk gebracht en Julian en Milan naar het kdv, hondjes gedaan, vaatwasser ingepakt, opgeruimd en nu even niks!
Dat is lekker een weekendje weg met uitslapen! Eva heeft dus duidelijk door hoe het hoort als je vakantie hebt Sterkte nog met de drukke werkdagen maar het aftellen naar de vakantie is begonnen!!
@Janne succes met je drukke werkdagen! @ingrid zo lekker bezig geweest al! @ hier om half 9 eruit. manlief gaat aan een auto klussen vandaag en ik ga wassen wassen wassen en nog eens wassen hah
zo vaatwasser uitgeruimd. en ingeruimd aangezet. wasje gedraaid zo ff uithangen en nieuwe aan zetten.. Laetitia heeft wat nieuws kusjes geven zo lief!
zo goedemorgen!! dat lopen van alyss is blijkbaar vermoeiend want madam is net 10 minuten wakker net als mama dus @janne, lekker zeg dat het weekendje weg geslaagd is! @lau, druk bezig al!! en wat lief alyss doet het ook al een tijdje! @ingrid, zo jij hebt er al een reisje opzitten in de ochtend! @hier, maar eens gaan wassen en aankleden, wat heb ik het toch slecht
lau wat lief kusjes geven nonnie, uitgeslapen en al en heeft ze al los gelopen? janne leuk dat het geslaagd was ingrid, zo al gechauffeurd en al zo ik ben weer klaar heb gewerkt nu lekker thuis...volgens mijn moeder zegt gijs pop/bop tegen knuffels enzo...maar dat heb ik nog niet gehoord, dus dadelijk eens opletten. wel raar want ik gebruik het woord pop noooit
@Chilleke ben benieuwd of hij het zegt dan :d @hier laetitia maar op bed gelegd die ging het echt niet trekken tot 13.00.. dus dan maar nu slapen en straks niet meer. maar ja ze is ook echt niet lekker door die verrekte sprong..
Hoiiiiiiiiiiii!!! Hier alles goed meiden? Leuk weekend achter de boeg, nu weer aan het werk.. er is alleen niet erg veel te doen. Maar ik hoef maar tot 15.00 uur, vanmiddag echo in het zkh van mijn oksel en borst. Brrr.. Liefs!