@Quschke bankhangse!! @hier zo boodschapjes gehaald. laetitia heeft gewoon nog niet geslapen nou ik laat dr maar.. als ze neit wil houd het op..
FS-vraagje: Ik moet voor een taak een paarse anjer ruilen. Nu heb ik een paarse anjer (HOERA!), maar hoe ruil ik die nu dan? En met wie?
je moet alle kleuren anjers hebben en dan in je collectie als er staat op compleet kan je de hele collectie anjers ruilen tegen een paarse anjer
Je moet eerst je anjers ruilen in je colectie, dan krijg je de paarse in je opbergdoos en die zet je gewoon in je bosje neer en klaar!
Hm, dus ik moet eerst alle kleuren verzamelen en dan kan ik pas ruilen . Moet ik dan gewoon anjer-taken blijven kopen in de bloemenwinkel?
Maar ik snap het niet . Ik heb nu een witte en een (ik denk) paarse anjer uit zo'n pot. Gaat het daarom dat ik ze allemaal heb, of moet ik in mijn collectie alle kleuren hebben? Want daar heb ik alleen 2 witte
Ik heb je 3 anjers gestuurd, als je nu nog een gele en een roze kunt krijgen, kan je 'm in je collectie ruilen tegen een paarse
Die paarse is wss de blauwe In je collectie moet je idd alle kleuren hebben en dan kun je het ruilen voor een paarse anjer.
@fs wat een pleuris taken zeg.. jeetje eerst die verrekte aap nog een vaardigheid leren, dan ook nog es mn kind tig mollen, beren en slangen laten verslaan, en nog 4 van die abrikozen dingen verzamelen.. pff
Ik moet 50 ganzen verkopen waarvan ik er nu nog 24 moet, nog twee maïs kaderen verzamelen, nog drie vossen, 4 marmotten en die huisdierentaak met voeren, meenemen enzo. Ow ja ook nog die 100000 munten inwisselen maar daar heb ik geen zin in dus zorg er elke keer nog voor dat ik genoeg geld uitgeef.
@ingrid ook al zo verschrikkelijk veel..Die maiskaderen welk plaatje is dat misschien heb ik hem voor je