chill hier ook duf hoor ! maar heb 3 avonddiensten op een rij gehad nu 2 daagjes vrij en dan donderdag lekker een dagdienst na eeuwen ! dus denk dat ik donderdag aaf lekker even ga sporten! achhh ik heb noa net aan de telefoon gehad ze vroeg waar papa was en waar thobias was !lieff!!!! vandaag er toch maar niet heen ten eerste kwam ik dus pas 11 uur me bed uit zetten en ik ben zo duf dat ik niet wil rijden en om 11 uur was het al zo heet dat ik dan niet in de auto wil zitten ab heeft vrijdag een halve dag vrij! dus is geregeld nu alleen volgende week nog oppas regelen en dan is de vakantie voorbij en kan me vaste oppas weer oppassen
ik ga thobias zijn slaapzak maar even aan doen zonder slaapzak kan die dus echt niet slapen maar dacht het is zo warm maar dat werkt dus niet
Goedemiddag Was er vanochtend al wel even maar nog geen tijd gehad om te reageren. Slechte nachten: balen!! Hier ging het vannacht super maar verschilt ook per nacht Chilleke leuke schoenen! Lau lekker spetteren! Mermaid kan me idd voorstellen dat ie boven beter slaapt. Anders misschien op Ayla's kamertje als zij wakker is, of zijn eigen kamertje, of zijn die ook warm? TM ik heb hier een hele dunne slaapzak van lakenstof, echt ideaal met dit weer Ikheid zag je foto's op Hyves, leuk!! Hier vanochtend een eind gefietst met mijn moeder, heerlijk! Nu ligt Irem op bed, straks weer de tuin van mijn moeder in . Vannacht ging het echt super, nadat ik Irem naar bed heb gebracht niet meer gehoord tot 5.00 uur en daarna heeft ze tot 8.30 geslapen. Met mijn man ging het wat minder, hij was kotsmisselijk, toen hij eenmaal mocht eten heeft hij niets gegeten en uiteindelijk is hij ook niet naar zijn werk gegaan. Dus op het moment is hij even ramadan-af.
eylem, lekker hoor! veel plezier zo nog in de tuin nou ik ga gijs zijn spullen in pakken (zwembroek, zonnenhoedje, zonnenbrand en naar mijn schoonmoeder) want dan kan hij lekker zwemmen daar.al ik geen zin heb om weg te gaan. maar goed....zal wel moeten.
@ Eylem: Lekker dat jullie zo gefietst hebben. Veel plezier bij je moeder in de tuin. Ik heb Tobin nu toch maar bij ons op de kamer gelegd, met de gordijnen dicht. Ayla ligt zelf op bed, zij heeft de enige koele kamer, op het noorden, en Tobins kamertje is ook op het zuiden, dus heet. Nou ja, over 25 minuutjes gaan we (= Tobin en ik) naar de vk.
Eylem, veel plezier in de tuin! Chilleke, sterkte met werken! Mermaid, veel plezier bij de vk! Hier, Julian zit in het water, milan is er alweer uit maar hij heeft dit x zowaar gelachen toen hij er in zat dus we gaan vooruit Ik ga zo mijn matrasje eens buiten leggen en een tukkie doen in de zon
@Mermaid veel succes bij de vk @ ingrid lekker met water spelen voor de boys dus! @eylem balen dat je man ziek is.. @ hier net lekker ff in het badje geweest. ze vond het echt geweldig maar was het net echt zat begon te jengelen enzo dus nu weer lekker binnen.. ze loopt nu lekker in dr luier rond.
Wat te doen? Jayden heeft rond 12 uur nog een flinke beker sap op + 2 Liga's. Daarna is ie naar bed gegaan omdat ie zo moe was.. Als ie dadelijk wakker wordt toch melk + brood geven? Vind dat namelijk laat om te lunchen?
hey ladies! even vanaf de pc bij mama, alyss ligt te slapen wonder zeg!! @smile, ja hier was het echt kiesjes maar denk wel in combi met het feit dat ze ook nog is verkouden is bedje iets scheef gezet en 3x per dag neusspray @chill, werkse liefje @lau, was je nog naar de lek geweest? @ingrid, geniet van je dutje of ben je al weer wakker @hier, alyss lekker in badje gespeeld samen met oma en ik een paar foto's geschoten ze ligt nu lekker te slapen boven en als ze strakjes wakker is waarschijnijk even naar de speeltuin en dan komt ben me ophalen kunnen we lekker thuis eten
@nonnie nee zijn lekker thuis gebleven hebben op het balkon gespeeld met water Deze week houdenw e het beetje rustig volgende week dinsdag naar dierentuin rhenen en woensdag gaat laetitia naar mn zus en zondag gaan we naar mn broer dus druk zat voor dr
ikheid denk dat dat het beste optie is! zo hier maar is de uitnodiging gemaakt voor noa der verjaardag
Of ie wel/geen brood wilde.. eierkoek vond ik wat makkelijker Inmiddels ook al een appel op. Vreetzakje!