ja ze is ook groot... man wat gaat het hard Truste Nonnie.. En weekeinde plannen.. tja naar mijn ouder dus..
Ben ik ook weer even. Visite is weer weg. Idd eerst bijgelezen via mijn tel nonnie dus schoot ook niet echt op. Gave foto van gijs in de auto!!! Kris hij is echt stoer!!! Die wil ik ook! Dat onrustige had ik gisteravond, wist niet of ik wilde liggen, zitten, lopen, opruimen, niks doen of tv kijken. Kon niet kiezen wat ik wilde drinken en ga zo maar door, vond mezelf gewoon irritant! CM, wakker gebleven dus tijdens de film Ja julian is een eerste klas clown zo af en toe. Chilleke, leuk morgen weer kijken! Ben benieuwd hoe je het dan vind! Mermaid, zielig voor tobin!!! Quschke, dat soort dingen kan ik dus echt niet! Als er een broek moet worden ingekort breng ik het al weg, kan nog net een knoop aanzetten hahaha Meer weet ik niet meer! Julian heeft een kado gehad, een ding waar je de tuinslang op aan moet sluiten en dan is het een soort octopus die dan water uit zijn tentakels spuit. Is voor hem en Milan maar die sliep al en Julian helaas niet. Zegt ie heel schattig: voor mij?? Voor mijn jaardag?? Ik word drie!!! Hij kon maar niet begrijpen dat het gewoon voor gewoon was en niet voor zijn verjaardag.
oh en dat ding is een wishbonebike .. Wishbone Design - wooden trike, wooden bike, balance bike. The ultimate wooden ride-on toy.
Kan niet slapen dus ik ben er toch nog @Kris: wauw wat een mooie foto's @Ingrid: ahh wel schattig van julian
ja vonden wij ook, maar dus eigenlijk te duur... tot we ons besefte dat ze nog een verjaardagskado gehad had.. ha ha.. maar goed als het goed is doet ze hier wel een paar jaar mee. En ze vind het nu al leuk. Ze moet nog wel een beetje oefenen met sturen...
Nou idd ze kan er wel jaren mee doen en zoiets blijft ook lang leuk! Sturen zijn we hier ook nog mee bezig op de fiets, julian heeft nogal de neiging naar zijn voeten te gaan kijken ipv waar hij heen gaat.
GOedemorgen! Vandaag heeft Justin gelukkig wat langer geslapen..... Het was half 8 toen hij voor de eerste keer wakker werd!! Vandaag niet echt veel plannen...door de vakantie ben ikhet besef van de dagen een beetje kwijt!
Hebben jullie wel goed gepland vakantie na de verhuizing Kris knappe, grote meid! Ingrid aaaah hij dacht de het voor zijn verjaardag was. Nu maar hopen dat hij het wil delen met Milan! Hoe gaat het verder? Beetje geslapen? Goeiemorgen Gijs hoor ik rommelen in bed zolang hij nog niet huilt blijf ik liggen Dadelik Gijs wegbrengen en dan maar weer eens naar ons droomhuis kijken
Goedemorgen! Quschke fijn dat Justin wat langer heeft geslapen Chilleke wat een leuke foto's!! Veel succes in 'jullie' huisje vandaag! Kris wat een gave fiets zeg, nog nooit eerder gezien Hier wel goed geslapen maar ben ik echt niet wakker....weer lekker misselijk en dan net zo'n enorme poepluier van Irem erbij, nou echt een fijne combi!