Slaap lekker ingrid!! Ben nog even op zoek naar een leuk hotelletje om vrijdag een nachtje naar toe te gaan: iemand nog leuke ideeen??
Nou Ron heeft het licht gezien....toch maar even mijn hulp ingeroepen! Schade is aanzienlijk, maaaaaaaaar het komt wel goed!
nadeel van vakantieveilingen vind ik dat je iedere keer maar af moet wachten of je geluk hebt...niet echt handig als je gewoon wilt boeken...heb niet zoveel tijd en/ of geduld haha
Ingrid slaapse!!! Ik ga zo al dansend de hond uitlaten!!! Dus mocht je morgen in het nieuws lezen dat er een hondenbazinnetje is opgenomen vanwege vreemd gedrag.....ik doe het allemaal voor JOU!!!
toch maar even hap gebelt.. die vonden het verschil toch wel groot in temp. Dus moet over een uurtje toch even nog een keer checken... geen reden voor paniek, maar wel te veel aan de hand om lekker te gaan slapen... uurtje wachten dus... prullie slaapt ondertussen weer...
@ Franka als je DE site gevonden heb hoor ik het graag.. ben nog op zoek naar iets niet te ver voor een weekeindje in september
whahaa ik zal ook zo effe dansend mijn tandenpoetsen maar ga zo wel naar bed toe cold case kijken en dan slapen trusten alvast!
ja maar juist als ze weer echt koorts krijgt moet ik bellen.. nu spijt van mijn wijntje ( s) straks moeten we naar de HAP... hebben we alletwee 3 wijn op en kunnen dus niet rijden eigenlijk hoe dom
Pas je wel op dat je tijdens het dansen je tandenborstel niet te ver je mond in duwt? Geeft zoveel troep!!!
ja dacht al; zal ik koffie zetten.. maar ja als er straks niets aan de hand is zit ik klaar wakker te wezen.. wes zei al; desnoods bel ik een taxi als we daar heen moeten gaan we... maar goed we gaan er maar vanuit dat het niet nodig is.. ze slaapt ondertussen rustig ( net even gekeken... temp voelt een beetje hetzelfde.. )