Hahaha ja Demi snapt er ook niks van .. Hangen overal vlaggetjes hier buiten 'kijk mama verjaardagsfeest!' nee schat dat is voor de voetbal 'goetbal jarig?' nou de hap vond het niet zorgwekkend, hij mag 120 mg hebben en ik vroeg bij hoeveel koorts ik me zorgen moet gaan maken zegt ze 'ja officieel 41,5......' en toen een heel verhaal over levendig zijn of niet .. Nou bij 41,5 zitten wij ook in het zh !!! Nou ben even gerustgesteld al blijf ik waakzaam ..
@ Mirjam: Toch goed dat je even gebeld hebt. Zoals Ingrid ook al zei, beter een keer te veel dan te weinig. @ Ingrid: Dus Julian gaat maandag helemaal in style naar het kdv.
Ja alleen voel ik me dan gelijk zo'n muts maar hij heeft nu een zetpil en gaat zo op bed ... Als hij dan toch suf is kan hij net zo goed de nacht doorslapen
Mirjam, goed dat je ff gebeld hebt naar de hap! En slaap maar lekker door haha. Spannend zeg van je sollicitaties! Ingrid, balen van je pakketje zeg! En jammer voor Roeland want die moet dus nog even verder vissen wat het is hahaha. Surf, fijne vakantie!! Ehm... de rest vergeten Mijn frustraties ben ik weer redelijk de baas hoor De kraamvisite is ook alweer weg, dat scheelt. Wel druk weekend voor de boeg: morgen lunchen bij vrienden, daarna een verjaardag, zondag op bezoek bij sm. Zo gaan we vrolijk verder he, maxi cosi in, maxi cosi uit, schoot op, schoot af... (daar komen de frustie's weer hahaha). He ik ga ff chillen voor Eva weer wil drinken. Fijne avond! Tot morgen of misschien pas maandag, wie weet.
Dat wordt wel een fotomomentje dan maandag! Hier mag er ook één maandag "oranjeverkleed" naar school. Dus vandaag een t-shirtje bij de Hema gekocht met een leeuw erop en "HUP". Heb ook schmink gekocht en stond met een leuke hoed in mijn handen, maar die wilde meneertje niet. Ze gaan met heel de school voetbal kijken. En met degenen die het niet willen kijken of het niet volhouden gaan ze spelletjes doen. Ik ben benieuwd hoe lang Lukas het volhoudt. Vanmiddag hadden we de wedstrijd opgezet. De spelers waren nog niet eens allemaal het veld op en toen vroeg hij al, wanneer ze nou eens gingen spelen. En na vijf minuten vroeg ik of hij het leuk vond. "Ja, hartstikke leuk. Zullen we nu gaan fietsen?" Oja, hij fietst sinds vandaag zonder zijwieltjes!!! Ikke trotse mama!!!
@ Janne: Jij hebt idd een druk weekend voor de boeg. @ Caro: Hahaha, als ik dat zo lees wil Lukas vast liever spelletjes doen maandag. En wat goed dat ie zonder zijwieltjes fietst, ik kan me voorstellen dat je trots bent .
We zijn echt al zo lang bezig hem te leren zonder zijwieltjes te fietsen, maar hij durfde het gewoon niet. Hij was een keertje gevallen met zijn hoofd op de stoeprand en we mochten hem dus echt niet meer loslaten. Nu eindelijk heeft hij de slag te pakken. We moeten alleen nog even helpen met het op gang komen en bij het stoppen wil hij dat we voor de zekerheid naast hem staan, maar hij kan het wel.
Hey meiden, Ben aankomend weekend niet veel op zp te vinden, wantwe hebben vrienden over uit NL.....gezellig! @Surf: fijne vakantie meid! Geniet van je gezinnetje! @Mirjam: goed dat je gebeld hebt hoor....beter het zekere voor het onzekere. @CM: wat goed dat Lukas zonder zijwieltjes fietst! @ongevraagd aan je kind zitten: IEKS haat ik echt!! @verder ben ik het vergeten....
Caromama: wat stoer van Lukas !!!! Super zeg !!!!! Leuk joh dat ze op school kijken .. Denkt dat de helft van de klas het niet uitzit haha wonder: veel plezier met de vrienden uit NL.. Ik heb een beestje in de koffers gestopt janne: Poe hè druk weekend voor de boeg ... Veel plezier (of kan ik beter zeggen sterkte ) oh daar komen de sollicitatie-kleding drama's weer..... Nu moet ik wel een beetje netjes dus duik morgen de winkels even in .. De kat heeft al zeker anderhalve dag niet geplast ...... Morgen maar weer bellen .. Of hij durft niet op de 'nieuwe' zonder grit erin ...
Wahahahahahaha ja en ik heb vandaag een heel aantal beestjes jouw kant opgestuurd.....met een enkeltje!!!!!
jee stel kletsmutsen... denk oh, die paar paginas van gisteren en vandaag haal ik wel in, maar het zijn maar liefst 45 pagina's dus sorry... dat haal ik niet in met lezen... We hebben een huis gezien waarvan we allebei zoiets hadden van, ja dat is hem! Dus volgende week 2e keer kijken. Gisteren met femke op het cb geweest. Ze is nu 5550gr en 60cm.
Nee het komt op het moment dat je het niet verwacht! KADENGGGGGGGGGGGG en daar ben ik met mn onweer.....maar eerst de beestjes...hihi
@mirjam: gaat het al beter met de kleine. kasper had gister (na zn prikjes) ook 38,3 en kreunde een beetje, sliep vooral. heb m wakker gemaakt voor eten, anders bleef hij slapen. ik mocht m een zetpilletje paracetamol 60mg geven, en dat hielp goed. hopelijk voelt ie zich snel beter!
@ka, las dat je een doorverwijzing hebt, super joh! hopelijk nemen ze je nu eindelijk serieus en gaan ze je kleine ukje helpen!
zoo meiden heb me kinderen en man binnengehaald met avond vierdaagse noa is over laden met snoep hahah caro wat goed van lukas! mirjam jeej weer een sollicitatie! gaat helemaal goed komen !! napoleon hoop gauw dat je in jullie nestje mag vestigen wonder have fun met jullie vriendjes wij hebben morgen buurtfeest dus even er tussen uit