Idd rustig hier! Vanavond is de box opgehaald. Dat ruimt op zeg! Mijn woonkamer lijkt gelijk 2x zo groot . Nu ballonnen aan het opblazen en ophangen en dan straks de slingers nog, want morgen wordt mijn kleine mannetje gewoon alweer 1. UNREAL!!!
Morgen alweer Am? Jeetje wat is dat snel gegaan zeg! Gaan jullie nog wat doen morgen of vieren jullie het van het weekend echt? Zeker rustig hier...ik heb ook niet veel te melden. Bij het CB was alles goed, prikjes zorgen voor een huiltje en toen was mijn stoere meid weer stil . Vanmiddag in het zonnetje even naar de eendjes gewandeld om brood te brengen en verder weinig spannends
@Am jeetje dat gaat snel zeg!! @Eylem lekker dagje dus! @Akoya Jeuj 2 dagen verder :d @hier vandaag flink huishouden gedaan, het hele huis ff gesopt en geboend. wassen gedraaid. vanmorgen ff boodschappen gedaan.. En vanaaf kwamen schoonouders nog ff langs.. hadden kadootje voor l.aetitia.. Die ging daarna lekker naar bed. het lijkt weer ietsje beter te gaan laten we hopen dat ze helemaal op gaat knappen
@ Eylem: A. en ik hebben morgen allebei vrij genomen. We gaan een dagje met de kids naar de Apenheul . Zaterdag vieren we het echt.
Zo eindelijk weer even zp tijd. Best druk zo met 2 kleine ukkepukken. Maar ik genbiet er met volle teugen van. @Am, 1 jaar alweer wat vliegt de tijd. Hele fijne dag morgen. @Akoya, weer 2 dagen verder. En idd een 2e zwangerschap voeld heel anders dan een eerste. Ik vond alles al veel spannender als bij de eerste dus voor jou lijkt me helemaal spannend gezien je geschiedenis. @Eylem, Een rustig dagje is ook wel eens lekker. @Ingrid, zo dat scheelt wel veel met het kinderdagverblijf in kosten. Een goed kdv mag best wat meer kosten maar als de andere ook een goede is dan is het zonde van het geld.
@Akoya, Nog niet veel visite gehad kaartjes gaan morgen ook pas de deur uit. Alleen ouders en broers en zussen enzo zijn geweest. Vind ik ook wel lekker eigelijk. Op me gemak weer een beetje op krachten komen want was best wel veel bloed verloren en dat merk je wel.
@ Amethist 1 jaar alweer.. Time flies ! Alvast van harte ! En heel veel plezier morgen ! @jewe je hebt helemaal gelijk, even rustig bijkomen, en genieten van elkaar, zonder gelijk al die drukte om je heen. Hoe doet de kleine man het ? En trotse broer ?
am gefeliciteerd met T!!! vorig jaar feliciteerde ik je vanuit het zonnige chaam! wiehoe morgen me nichtje jarig!
@AM: gefeliciteerd met T!!!! 1 jaar alweer.....mennn wat gaat de tijd snel! @Akoya: las je berichtjes over die steken.....heeeeeeeel herkenbaar! Komt idd door de hormoonverandering... @Verder: sorry niet veel onthouden....
Lieve Am, van harte gefeliciteerd met die knappe, lieve, leuke T.! Maak er met je gezinnetje een leuke dag van @ Apenheul! Jewe: groot gelijk, ff pas op de plaats en rustig aan doen! En vooral genieten van je mannen! Nou, vanochtend om klokslag 7 uur meldde de tuinmannen zich en zijn meteen begonnen, straks als ik thuis kom vanuit het werk dan hebben we eindelijk weer een goed afgewaterde tuin, dan gaan manlief en ik nog alle muren verven en wat opleuken met accessoires . Dus foto's volgen nog..
Am; happy birthday to T ... happy birthday tooo T ... happy birthday happy birthday ... happy birthday toooooo TTTTTTTTTTT ! Gefeliciteerd met je mannetje
Wonder: ja ik ook! We houden gewoon dezelfde tegels, maar die draaien ze allemaal om, en dan achteraan 12 m2 speelgras. Dan willen we 1 muur oud-blauw verven en de rest vd muren muisgrijs en dan heb ik van de Action allemaal gekleurde ijzeren vlinders die ik tegen de muur aan wil hangen en ik moet nog opzoek naar felgekleurde plantenbakjes voor tegen de muur. Uhm en er komt dus nog een hoekbank van steigerhout, een poort van steigerhout, een nieuwe parasol (ook een felle kleur) en op 1 muur komt er een smalle lange spiegel in de breedte te hangen. Nog genoeg te doen dus en dit willen allemaal nog doen VOORDAT onze vakantie begint, we hebben nog 3 weken.. De hoekbank laten we maar maken door onze klusjesman en de poort ook, want als manlief en ik dat samen moeten gaan doen.. dan wordt het alleen maar bonje, want we weten het allebei altijd beter .
Am, GEFELICITEERD MET T.!!!!!!! Maak er een leuke dag van met je aapjes tussen de aapjes Akoya, wauw, klinkt gaaf hoor, je plannen voor de tuin! Hier: REGEN! Grrrr. Lang leve de Hollandse zomers....die niet bestaan. Nou ja I.rem was weer laat wakker dus we zitten net aan het ontbijt en dan zien we daarna wel weer.