caro: ik hoop dat de nacht een beetje goed is gegaan met je meisje! eylem: drukke avond gister dus... hopelijk heeft de kleine meid wel lekker geslapen verder... oe lekker, chocola! ik koop het expres niet, anders moet ik elke dag naar de winkel
Goedemorgen. Heb echt geen oog dicht gedaan vannacht en gisternacht ook al niet. Het is zo warm bij ons boven en dat samen met mijn zwangerschapseczeem komt er op neer dat ik helemaal stapelgek werd van de jeuk. Uiteindelijk uit de schuur de waaier gepakt en die vlakbij me gezet zodat de koele lucht me huid een beetje afkoelde. Tygo ligt gewoon nog te slapen en het is al half 9. Klein slaapkoppie. @Am, jammer van de M&M's. Daar scoort hij geen punten mee. @Cm, Hoe is de nacht gegaan met N.oa? Hopelijk heeft ze er niet al te veel last van gehad. @Eylem, zo druk avondje. Ze was in elk geval vrolijk Verder is er niks blijven hangen geloof ik, was ook zoveel gekletst gister.
jewe: ojee wat vervelend zeg!! ik heb gelukkig niet dat eczeem, lijkt me vreselijk.. wel heb ik de hele nacht zonder deken gelegen, zo warm dat ik het steeds heb... slaapt t.ygo 's middags nog? dan kan je mssn straks nog een uurtje plat? sterkte met de warmte ook weer vandaag!
Oh Jewe wat een ellende toch dat eczeem! Sowieso is hoogzwanger zijn met deze temperaturen niet echt grappig lijkt me... Hier is I.sra pas om 23.30 echt gaan slapen, pfff. Met als gevolg dat ze nu nog steeds ligt te slapen terwijl ze om 3.00 uur voor het laatst gedronken heeft. Nou ja, dat regelt ze zelf wel. Moeten straks naar het CB met allebei de dames, ben erg benieuwd hoeveel ze wegen allebei en hoe lang ze zijn....En I.sra krijgt haar tweede prikjes, leuk met deze warmte, maar ja.
@Surf, meestal slaapt hij tussen de middag nog wel dus misschien dat ik vanmiddag nog wel een oogje dicht doe. Maar ik ken me zelf waarschijnlijk ben ik weer druk met van alles en nog wat. @Eylem, Pff in deze temperaturen met 2 kids naar het cb waar het ook altijd zo warm is binnen...bleh geef het je te doen. Gaat je moeder mee? Volgens mij is er 1 wakker geworden. Zal hem zijn korte broek eens aan gaan trekken
Goedemorgen, Och Caro, wat sneu.. maar je doet alles wat je kan (dat wat ik lees altijd) en je bent een stikgoede mama! N.oa had gisteren haar dag niet, voelde zich niet lekker en wilde helemaal niks, dus ook niet puffen.. Dikke knuffel! Hopelijk is ze vandaag beter gehumeurd en geen koorts? Is de nacht goed gegaan? Franka: poeh hey, wat een gesjouw zo in je eentje. Valt best tegen denk ik he? Am: mjam chocolade! Jewe: wat vervelend dat eczeem en die hitte boven.. Die combi is niet fijn nee. Gelukkig hielp de blower wat. Nou lekker die T.ygo, uitslapertje :-D. Eylem: nou die I.sra, die weet het wel . Nu al een eigen willetje. Dus straks naar het CB.. ben benieuwd. Ja korte-broek-weer! J. is nu ook begonnen aan zijn zomeroutfits en heb van het weekend nog een aantal leuke shirts gekocht van Rebel en 2 shorts van Salty Dog. Dus kom maar op met dat weer! En weer lekker ongi hier... nieuwe ronde, nieuwe kansen. Ik ga trouwens wel starten met temperaturen (dadelijk ff in excel temp. kaartje maken), dan kan ik mijn cyclus een beetje in kaart brengen, want die is een beetje van slag.
goeiemorgen weer heerlijk dat zonnetje eylem balen dat ze pas om half 12 is gaan slapen oe en prikjes N moet ook weer naar het cb maar je raad het al nog geen uitnodigingg gezien ze moet haar allerlaatste prikken hebben krijg ik net een telefoontje van A vrijdag heel de dag vrij ging hem niet worden(anderalve maand had ie hem al aangevraagd ) maar een andere collega die ook op de kraanwagen zit had ook vrij gevraagd maarja ik zit met T in het ziekenhuis nou moet ie tot 11 uur werken en neemt ie N mee op de vrachtwagen weer een gedoetje dus, want we waren er van uitgegaan dat ie heel de dag vrij zou zijn
akoya; he balen zeg, weer ongie... vind je FF niet gemakkelijker voor je temp bij te houden? ik vond het ideaal moet ik zeggen... ik duim nog steeds dat het binnenkort gaat lukken hoor!
Goedemorgen! Van mijn plan om vroeg naar bned te gaan kwam weinig...het was half 2 Heb de administratie en de was nog staan doen... @jewe: wat balen van je nacht meis! Lijkt me ook vreselijk irritant om wakker te liggen omdat je jeuk hebt...En iets verkoelends erop smeren? @mooi weer: jeeh! de kids kunnen eindelijk aan hun zomergarderobe beginnen t.omas was helemaal gelukkig dat ie vanochtend zijn Teva's aan mocht: hij heeft ze afgelopen weken iedere ochtend uit de kast gehaald om bij zich in bed te leggen @caro: hoe is de nacht gegaan met n.oa?? @eylem: ook al een heftige nacht gehad: ben benieuwd wat de 'score' is bij het cb..succes met de prikjes! @akoya: Jeeh! J. ook eindelijk in zijn zomerpak Valt op zich wel mee alleen zijn, maar was gisteren gewoon laat thuis en toen wilde ik ze ook nog even in bad doen haha...Is meer dat nu de hond en het huishouden er ook bijkomen...Dat doet manlief normaal gesproken en dat merk je wel balen van je ongi! je zou naast het temp kaartje ook nog ovu testen kunnen gebruiken...kun je vanuit de eisprong ook afleiden of je een beetrje regelmatige cyclus hebt...
Franka: wooow... half 2. Dan ben ik de volgende dag echt niks waard. Doet jouw man ook het huishouden? Relaxed! Ovu-testen kan ook nog, maar eerst maar eens tempen. Tijd zat he .
@akoya: nou, ik ben meer een avondmens dan ochtend, dus ik red het wel..maar neem niet weg dat ik voor vanavond het plan heb om er een beetje op tijd in te liggen... En ja, manlief doet het meest in het huishouden. Ik knal er af en toe een stofzuiger doorheen en doe de was en administratie...Veel verder kom ik niet haha...Maar dat komt ook doordat manlief echt een netheidsfreak is en ik niet zo op dat gebied, dus hij vindt het eerder nodig: dan mag hij het ook zelf doen
franka: half 2 wow, respect! dan zou ik de hele dag ziek, zwak en misselijk zijn haha akoya: haha ok, het kan ook best in excel natuurlijk! maar FF geeft zo fijn je ei aan (hoewel ik het daar niet altijd mee eens was...)
akoya: lekker als het dan even druk is, dan gaat de dag ook veel sneller! hier is thijmen opgehaald en weer naar school gebracht door mijn lieve papa. in de pauze heeft ie ook nog even zaadjes met ze geplant hihi, we krijgen zonnebloemen, cherrytomaatjes en pompoenen. ben benieuwd, de mannen vonden het prachtig in ieder geval! nu ligt kj in bedje, mn vader is naar de bouwmarkt om wat spulletjes te halen om onze zandbakdeksel te maken (de dwarslatjes zijn er afgebroken, dus nu hebben we 10 losse latjes om de zandbak mee te bedekken, niet heel handig dus...) ik moet proberen om 's middags niet meer te slapen, maar alleen te rusten, want anders slaap ik 's avonds niet heb ik gemerkt... ook al zou ik nu heel graag willen slapen. morgen even naar de ha voor hooikoortsmedicatie... had het geluk bij de jongens juist geen last te hebben, zowel tijdens zwangerschap als tijdens de borstvoeding, maar nu gewoon wel (bij meiden dan toch andere hormonen blijkbaar...) oja, heb net mn eerste wasje er in gedaan, er hangen nu allemaal ieniemienie witte rompertjes aan de waslijn, zo leuk! morgen de bonte was... (zeg maar gerust roze was haha)