Ik zal eens een pak kruidvat luiers kopen. Die had ik in het begin ook wel gehad. Zaten toen in een luiertaart en die bevielen eigenlijk ook best goed. Kris lekker gewerkt vannacht of was het erg druk? Ikheid nogmaals heel veel succes straks!! CM Balen van je eerste ongi zeg... Mijn vriend moet straks naar het politiebureau. Hij werk af en toe bij als beveiliger. Nu was hij door iemand geslagen op een festival waarop vervolgens andere beveiligers die man naar de grond hebben gewerkt. Mijn vriend heeft toen aangifte gedaan van mishandeling. Nu blijkt dat die man ook aangifte heeft gedaan voor mishandeling. Hij heeft zelf niks gedaan dus het zal wel meevallen, maar toch even afwachten.
Ik ben er ook al hoor Franka! Echt een rotnacht gehad, terwijl Fiene gewoon doorsliep. Voor het slapen een beetje lang gepraat met vriendlief. Voor hem is spiritualiteit heel belangrijk en dat uit zich in heeeeeel veeeeel lezen over antroposofie. Soms word ik daar een beetje gek van. Ik heb me dan verheugd op dat hij thuiskomt, maar wat hij doet is al lezend zijn eten naar binnenschuiven, wat ik had gekookt en dan lezend naar boven verdwijnen...en daarna lezend het bed in. Ik werd er gewoon een beetje verdrietig van. Het vooruitzicht dat dit dan de rest van mijn leven zo doorgaat en ik nu met mijn 25 jaar een soort kloosterleven heb. Haha, nee, zo erg is het natuurlijk niet, maar ik mis soms wel dat speelse, passievolle en uitdagende van wat ik in vorige relaties kende. Aan de andere kant wist ik waar ik instapte en heb ik ook bewondering voor dat spirituele stuk. Maar soms.... Nou ja, daarna gingen de boeken gelukkig dicht en hebben we er nog een leuke nacht van gemaakt, haha, maar heb de rest van de nacht echt een soort halfwakker doorgebracht.
He Ka, dat is nog best spannend lijkt me! Maar is de aanklacht ook echt tegen hem, of tegen die andere beveiligers?
Wat een nacht Marijn...en mannen tjsa...Ik heb er thuis ook zo een rondlopen; die heeft alleen moeite om achter de computer uit te komen ...Is ook niet echt gezellig om tegen een beeldscherm aan te kijken...En voor knuffelen is hij dan te moe zucht...Mannen
Marijn hij was wel verdachte. Samen met nog 4. Maar die agent zei al dat hij waarschijnlijk niks ermee van doen had, omdat hij hem niet naar de grond heeft gewerkt en omdat hij zelf een klap heeft gekregen. Vervelend van je man dat hij steeds de hele dag in de boeken duikt ipv de nodige tijd aan jou besteed. Hopelijk heeft jullie gesprek wat uitgehaald!
Eylem, die dingen komen inderdaad bij het Kruidvat vandaan, van Fisher Price dacht ik ja. Het leek mij leuk als ze gaat kruipen, kan ze erachteraan, maar ze heeft er nu al de grootste lol mee dus Jeetje, dat bed! Wat schrikken! Ikheid, geniet van je rust!!! Hoe is het eigenlijk gegaan? Viel het nog een heel klein beetje mee? Oh lees al, op je tenen lopen... Succes met je gesprek meid! Mermaid, fruit maak ik gewoon 's ochtends klaar, maar je kunt het wel invriezen. Caro, balen, ongesteld Ik ben al 2 keer (of is het nou 3? ) ongesteld geweest, maar heeft geen invloed gehad op bv. Ja, tijdens mijn menstruatie is het ietsje minder, maar nog zat. Hopelijk voor jou ook niet teveel invloed op je bv! (overigens moet ik ongesteld worden maar ik word het maar niet.. en wij zijn wél trouw met ac, maar dat waren we met Eva ook. ik zit hem echt een beetje te knijpen eerlijk gezegd ) Ka, vervelend dat je vriend naar het politiebureau moet nu. Zal best goedkomen, maar toch een gedoetje. Ik vind zelf kruidvatluiers trouwens niet zo fijn, ik vind ze stinken als er plas in zit. Ik heb Aldi luiers. Doorlekken gebeurt bijna nooit (alleen aan het begin toen ze echt heel veel bv-spuitluiers had). Marijn, wel goed dat je met je vriend over hebt gehad. Ook wel logisch denk ik hoor, tuurlijk moet je begrip hebben voor wat belangrijk voor hem is, maar je leeft ook samen. @hier: weinig boeiends te melden
grotere rompers kopen Serieus hoor! Wij hadden hetzelfde met de juli 2008 kindjes en het was over met grotere rompers, Ook wel logisch want als de romper strakker zit dan is er eigenlijk minder ruimte in die luier
Politie kan er sowieso niks aan doen, het hele verhaal gaat dan naar het openbaar ministerie en die kijkt of er een zaak van gemaakt kan worden... wij kregen 2w terug bericht dat ze niks doen in de zaak met de huurbaas... maar jullie hebben getuigen, dat scheelt!
Nou keuken is zga klaar nog even een kitrand aanbrengen en wat dingetjes afwerken en dan kan ie weer ingericht
Napoleon, fijn van je keuken! Die rompers ja, dat is ook nog zo! Heb ik ook gemerkt. Zijn er hier nog meer moeders die hun kind meteen uit een beker willen leren drinken? Ik wil eigenlijk niet aan de tuitbeker namelijk, en weet dat je het meteen kan leren. Iemand tips?
Napoleon goede tip van de rompers! Ik heb groteren liggen dus dat ga ik meteen proberen. Fijn dat de keuken zga klaar is! Janne ik weet dat je speciale bekers hebt om uit te leren drinken. Die hebben zo'n inkeping bij de neus waardoor het makkelijker te leren is om uit een gewone beker te drinken. Misshien is dat wat?
goedemorgen, even snel! heb nog 8 minuutjes voor de laptop uitvalt... kindjes lekker naar de opvang gebracht, een goede nacht gehad, kasper kwam maar 1x joepie! net even een verslag voor mn werk in elkaar gezet en opgestuurd en nu zo lekker douchen. dan kasper op de opvang weer voeden en dan met mn moeder de stad in voor schoenen, leuk leuk! ben er vanmiddag wel weer even! fijne dag allemaal! ikheid succes met je solli! komt vast goed! met jullie ook alles ok? tot later!
Wij doen dat ook, ze wil nu al heel vaak slokjes meedrinken van ons en dat doet ze eigenlijk heel netjes uit een beker of glas! Sommige randen zijn onhandig, dan loopt er veel langs haar kin, maar bijvoorbeeld gewoon van die picardie glaasjes werken heel goed en kunnen tegen een stootje als het mis zou gaan.
Ja, Eva wil van ons ook vaak slokjes en bij sommige randen gaat het nogal mis ja Ik geef haar soms een slokje thee ofzo uit mijn glas. Op zich gaat het best goed, maar ik vroeg me gewoon af of er nog speciale tips en trics (?) zijn. Ka, ik wil juist geen speciale bekertjes, want ik denk dat ze het gewoon kunnen leren uit een normale beker of glas.
@ Marijn: Ja, er wordt echt goed geacteerd in die serie. Ik vond het ook echt spannend. Wel echt zielig dat die zus nou dood is . Hoe laat komt het op zondag? Want dan kijk ik ook altijd So you Think en dat wil ik ook niet missen, hahaha. Ik kan me voorstellen dat het echt niet altijd leuk is als hij maar aan het lezen is. @ Ka: Oh gatsie, wat vervelend dat je vriend nou naar het bureau moet. @ Janne: Oei, nog niet ongi terwijl je er wel op zit te wachten @ Napoleon: Oh wat fijn dat de keuken klaar is zeg! @ Ikheid: Je hebt nu je solli. Ik denk aan je! Hoe is het gegaan? OMG, wat een ochtend zeg. Vreselijk, wat een chaos. Ik had weer tig dossiers van anderen op mijn bureau liggen om iets mee te doen. BLEGH! Maarrrr, E. is er lekker weer niet heel de dag, dus de rest van de dag kan ik tenminste redelijk rustig mijn eigen tijd indelen.