Ik denk dat het slechte eten eenmalig is hier, hij is niet lekker namelijk, had wat verhoging en erg verkouden en verstopte neus.. Mocht ie vannacht wakker worden geef ik hem alsnog een flesje en anders hoop ik hem morgenochtend pas te horen Oké, nu ga ik echt! Thanks voor je reactie.. X
hihi, hier ook maar als ze ooit bellen mag ik niets zeggen tegen hun en ze door sturen naar hem 8) slimme vent hij zal het wel weten hihi
hier nog ff snel, @ ikheid idd lekker laten liggen en slaap lekker! @tm he bah sterkte! Ik duik erin weltrusten!!
meiden duik er ook in en zie jullie morgenochtend weer allemaal hele fijne avond!!!! ps mijn toetsenbord krijgt ook in 1 keer kuren moet je zien ====== dit zijn vraagtekens ~~~~~~ dit zijn plusjes ?????? dit zijn minnetjes """"""" dit is een apestaartje (((((((( dit is het sterretje boven de 8 het zal wel hoor stom ding!!!!! lol truste allemaal
haha trusten iedereen had aan me mannetje gevraagd of hij nou een x op tijd wou zijn maar nee hoor word er een beetje moe van
@ Surf: De Phil & Teds heb ik ook over nagedacht, maar dan vind ik dat het ene kindje zo weggestopt zit. Ik vind de Bugaboo Donkey mooi, maar weet niet wanneer die op de markt komt en zal wel heel duur zijn. De ABC Zoom vind ik ook mooi, maar heb ik dus van horen zeggen dat ie zwaar rijdt. De iCandy vind ik mooi, maar minpunt zie de P&H. En dan vind ik de Firstwheels ook nog wel mooi. Dus ja eigenlijk weet ik het nog niet. Moet er tzt maar eens wat uit gaan proberen denk ik. @ Caro: Oh ja, ook een typisch gevalletje van L.B. (= Lompe Baas) idd . Wat fijn dat de juf zo posi was over Lukas. Hahahahha, Jan is ook een lekker hapje idd. Of Dan Karaty, maar die is echt mini, das een minpuntje, aan de andere kant merk je niks van in bed, hahahahhahaha. @ Ooievaarsbeet: Ayla heeft er 1 op haar voorhoofd, die inmiddels bijna helemaal vervaagd is. En ze heeft er 1 in haar nek die helemaal doorloopt naar het midden van haar achterhoofd. @ TM: Sterkte met alles. @ Ikheid: Hm, lastig. Je kan m laten liggen, maar dan loop je misschien het risico dat ie vannacht wakker wordt? Ik zou m dan denk ik toch liever nog wakker maken voor een papfles. Hahaha, ik geloof dat ik de enige ben die er zo over denkt . @ Nonnie: Moet je even CTR+SHIFT of ALT+SHIFT proberen, dan moet je toetsenbord weer normaal zijn als het goed is. Zo ik heb net even bijna 2 uur geslapen op de bank. Was wel lekker hoor.
meiden ik kom even zwaaien. ik heb vanavond een cursus rust en balans gevolgd. en het was echt super!! dit is voor mij al een stap in de goede richting.
@ Pamsie; wat goed ! En fijn dat het zo goed was @ Ikheid; ben wel benieuwd naar jou nacht .. @ TM; he wat een ellende.. @ Hier... pfffffffffffffffffffff voel me ellendig. Neus zit compleet dicht ik kan echt amper adem halen. Als ik wat eet wordt ik misselijk.. ach ja... we bikkelen nog even door. nog 3 uur en dan mag ik naar huis. Gelukkig is het vrij rustig. Begin van mijn nacht wat clienten die aan het spoken waren maar die heb ik naar bed gebonjourd en bijna iedereen slaapt. Daarnet wel met het leplazeris geschrokken van de politie die een opname voor gesloten kwam brengen i.p.v. gewoon even aan te bellen wordt er ineens op het raam geklopt terwijl ik verdiept in een verslag was. Ging geloof ik een meter de lucht in.. Nou gelukkig is niemand van jullie present om slap mee te ouwehoeren .. redelijke kans dat jullie slapen.. Fijne dag alvast
@pamsie, wat goed, hoe ging het en wat hield het precies in? wat moest je doen? @ikheid, thanks zoals je ziet doet ie het weer goed @kris, jeetje ik denk dat ik wel 3 meter omhoog was geschoten hihi @hier, alyssa is 1x wakker geweest om half 6 en toen weer om 8 uur vrij netjes dus, zo ff naar de stad en dan ff wat in mijn huishoudentje doen 8)
@ Pamsie: Wat goed dat je al een cursus gevolgd hebt! @ Kris: Balen dat je je zo ellendig voelt. Ik hoop dat je snel opknapt. @ Nonnie: Een goede nacht dus! Ayla was om 05.00 uur wakker, maar na een speentje, kusje en nog even instoppen heeft ze nog lekker geslapen tot 07.30 uur. Ik moet vandaag ook even naar de stad en ik moet nodig wat in huis doen. Nu eerst nog even mijn thee drinken.
@ Mermaid, Dan is inderdaad wel erg mini! Hihi! Dat vind ik dan toch niks. Niet dat ik zo lang ben, maar toch. Lekker dat je gister op de bank hebt geslapen! @ Ikheid, hoe is het gegaan met Jayden vannacht? Heeft hij doorgeslapen of toch nog wakker geworden voor een voeding? @ Kris, ik hoop dat je dit voorlopig niet leest omdat je nu lekker ligt te slapen. B alen dat je je afgelopen nog zo beroerd voelde. moet je nou vannacht weer werken? Ik ga eerst even een klein stinkertje hier eens wassen en aankleden. Daarna nog even wat in huis doen. Vanmiddag komt mijn zus langs met mijn neefje. Gezellie!
Vers of uit een potje? Hier al een keer uit een potje gehad. Wil het ook een keer vers proberen, maar elke keer zijn die mango's zo keihard bij de supermarkt. Of moet je die gewoon thuis lang laten liggen?
Verse mango. Ik heb ze vrijdag in de winkel gehaald en dus vandaag "geslacht". Zo rijpen nog door als je ze gewoon laat liggen.
Ik ben nooit zo'n geduldig type. Dat heb ik met perenmof kiwi's ook vaak, dan koop ik ze en twee dagen later weet ik eigenlijk dat ze nog te hard zijn, maar dan probeer ik het toch.... en dan is 'ie nog helemaal niet lekker. Of ik laat ze dan juist weer te lang liggen en dan zijn ze helemaal snotterig geworden. Blegh! Maar ik ga het van de week wel proberen met Mango. Uit het potje vond Noa het ook erg lekker. Peer is hier tot nu toe wel favoriet geloof ik.
Ja, peer gaat er hier ook goed in idd. Had ik verteld trouwens dat mijn s.z. met haar dochter naar de Dominicaanse Republiek is om haar aan haar vader en zijn familie te laten zien? Nou ja, anyway, ze is nu dus daar, hoor ik vanmorgen op het nieuws dat de cholera die in Haïti was uitgebroken nu ook in de Dominicaanse is opgedoken. Lekker dan. Jhanna heeft wel haar eerste entingen gehad, maar is natuurlijk nog steeds hartstikke kwetsbaar.... Ik vind het maar eng.
He getsi! Nou, dat zou ik ook maar niks vinden! Hoe lang blijft ze daar? Is trouwens ook een hele onderneming, zo'n lange reis met zo'n klein ukkepukje!