April mama's 2010 deel 6!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door ingrid130, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. quschke

    quschke VIP lid

    12 jun 2010
    6.029
    0
    0
    limburg
    Ik heb idd ook de microgynon. Ik heb ook de sumatriptan, maar heb 2 weken geleden een preek van de dokters assistente gekregen over het feit dat ik ze te veel gebruik. Dus ben nu met pil gestopt...ga dinsdag naar dokter om te kijken voor een andere oplossing.
     
  2. quschke

    quschke VIP lid

    12 jun 2010
    6.029
    0
    0
    limburg
    Ik zet Justin ook altijd in de wipper op de badkamer als ik het bad in ga. Hij vind het altijd reuze interessant om te bekijken hoe ik mijn haren was.

    @eylem: Haha die Irem. Lekker spelen midden in de nacht! Justin doet dat ook regelmatig...vertellen en lachen 's nachts. Maar hij begint nooit te huilen. Aangezien je door onze slaapkamer moet om op zijn slaapkamer te komen, en hij best hard verteld, heb ik er na een tijdje genoeg van en zo gauw ik de speen er in duw slaapt hij weer.
     
  3. smile17

    smile17 Niet meer actief

    Misschien dan ook eens die Yasmin proberen. Mijn schoonzusje heeft er ook minder hoofdpijn door.
     
  4. quschke

    quschke VIP lid

    12 jun 2010
    6.029
    0
    0
    limburg
    Ja idd...ga het haar zeker eens voorstellen. Had laatst een nieuw soort pilg evonden, speciaal voor migraine patienten. Maar hoor daar alleen maar negatieve reacties op. Migraine word wel minder, maar een hoop andere bijwerkingen.
     
  5. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Meiden, hierbij verklaar ik deel 7 voor geopend! Hier graag niet meer posten, maar verder kletsen in het nieuwe deel. Ik zal 1 van de modjes vragen deze te sluiten.
     

Deel Deze Pagina