zooo drukke middag gehad ze hadden vossenjacht bij ons in de schilderswijk en ik ging een groepje kinderen begeleiden dan daar pannenkoeken eten dus thuis hoefde ik niet meer te eten ben al gedouched en noa gedouched en thobias in bad gedaan en alle 2 de kids op bed gelegt
LadyZ: Ja, ze heeft al veel gedronken vandaag, 750 cc om precies te zijn en ze gaat nog minsten 1 fles krijgen. Nou ja, morgen een hele dag met de Forte-voeding, dus wie weet krijgen we er dan weer een beetje regelmaat in.
nou het schema van hier vandaag is het volgende: 1.00 5.00 6.30 (1 slok) 8.30 11.15 13.45 16.00 en daarna niet meer??? hij slaapt nu, nog steeds... lijkt wel of ie aan zn nacht is begonnen om 4 uur vanmiddag... dat wordt nog wat vannacht... zal wel weer rommelig verlopen... en ik zit weer vol inmiddels omdat ie vanochtend zo vaak kwam... tm: drukke middag dus inderdaad, hoe heb je dat gedaan met je kids? had je die mee? @marijn: jeetje schrikken ja, maar hoe het kan, melk in dr ogen?? geen idee. Kasper spuugt heel veel en ook heel ver, maar zn ogen heeft ie nog niet bereikt... @ladyZ: ja een gebruiksaanwijzing zou ik ook wel fijn vinden, of gewoon een ritme, maar dit rare gedoe is zo onhandig... naja, we zien morgen wel weer verder.
surf had idd de kids gewoon mee noa haar vriendinnetje zat ook bij mij in de groep en thobias heeft heerlijk in de wagen geslapen
hey, nee ik had hem nog niet gezien. ik had voor dierenpark gekozen maar dit lijkt me ook heel leuk hoor was meer omdat je toch een keuze moet maken he super ik heb er zin in hoor!! en we hebben wel lekker genoten van het weekend. ff helemaal niks. het haalt de problemen niet weg natuurlijk maar het geeft me wel een beetje rust.
Als je veel aan je hoofd hebt is het altijd even lekker om je gedachten te verzetten. Gaat alles ook goed met Lotte?
hier is de tuin helemaal klaar! Nou ja nog een paar kleine dingen maar het grootste gedeelte is klaar. Voor gras gemaaid, boompjes gesnoeid, onkruid weggehaald en de maanden gevuld met bloemetjes. Achter onkruid weg gehaald, plantjes in de bakken gedaan en plantjes in het stukje aarde gedaan. Morgen nog even een klein beetje onkruid weg halen en dan is het helemaal af maar heb geen zin meer en het is koud!!! Nou ja fris dan maar vergeleken met overdag is het koud hahaha. Julian is ook weer aan het miepen dus zal hem weer eens laten lachen.
@ Ingrid: Zo hé, jij bent goed bezig geweest. Ik heb echt een hekel aan tuinieren. Wij hebben de achtertuin ook helemaal betegeld. We moet eigenlijk nog wel even een keer een paar leuke potten kopen en er leuke plantjes inzetten. @ hier: Tjezus, ik word echt ff gek hier. Ayla is maar aan het huilen en ze heeft zowat heel de dag nog niet geslapen. Wat een gedoe zeg, ik hoop dat ze vannacht wel gewoon gaat slapen. Ze heeft vandaag trouwens al 870cc op (met de voeding van vannacht 03.30 uur meegerekend) en voor de nacht wil ik haar eigenlijk nog een flesje geven...
heeft ze echt een honger huiltje dan is het verklaarbaar toch? hopen dat ze het goed gaat doen op de forte
Ze is nu eindelijk ff rustig, maar ze huilt veel meer als anders vandaag. En ze is gewoon zo ontzettend onrustig, heeft ook bijna niet geslapen vandaag. En ja, als het een hongerhuiltje is dan is het verklaarbaar idd, en dan kan ik er ook wel tegen, maar als ze huilt zonder dat ik kan ontdekken wat er aan scheelt, dan gaat mijn ongeduldigheid me op een gegeven moment parten spelen.
Nou, ze is nu eindelijk een beetje aan het wegdommelen, dus ik laat haar maar even lekker liggen. Ik hoop wel dat ze rond 23.00/23.30 nog komt, want dan kan ik haar voor de nacht nog een klein flesje aanbieden.
@surf: jeetje meid wat een dag heb jij!! @ingrid: spannend die sollicitatie nu maar afwachten dan! ik zal voor je duimen @hier: vakantie was wel even lekker! dat had ik wel even nodig. verder willen jullie nog even met me mee denken. het leek minder te worden maar lotte begint nu toch weer meer te spugen. soms zelfs met kracht. van de week spuugte ze echt wel een flink stuk vooruit. maar toch houdt ze ook regelmatig haar hele voeding gewoon binnen en spuugt ze dagen niet. of geeft ze alleen een klein beetje melk terug. ik ga het bij het volgende bezoek ook even op het cb aangeven. maar ik dacht missn hebben jullie ideeen wat het kan zijn en eventueel nog tips!! ook drinkt ze vaak heel gulzig waardoor ze de hik krijgt.