kolfrecht: Je hebt het recht om de kolven tot en met de negende levensmaand van je kind...op mijn werk interpreteren ze het zo dat je tot 10 maanden mag kolven....dus ik maak ze niet wijzer dan ze zijn. Hier helaas geen koffiepauze oid, alleen een uur lunchpauze dus dan kan ik kolven.
CVM: heb idd al in de verzorgingstas gekeken.. maar niets!! Heb elke kast, lade en tas open gehad.. Ben zelfs in het dashboard kastje van mijn auto gaan kijken.. Maar helemaal niets!! Ik geef het op.. Ik hoef gelukkig pas weer eind februari erheen dus hoop dat ik het voor die tijd ergens ben tegengekomen..
ik moet effe spammen, zo geweldig als beremans lacht dan gaan zn oortjes zo cute staan (waar je als moeder zijnde al niet op let whaha)
@Niske: niet op t cb laten liggen miss? @Musty: aangezien de meeting bij jou is vindt ik dat jij de tijd mag bepalen !
huhhhh wij zijn altijd standaard open huis whahha heb nog net geen bordje opvang op mn deur zullen we even afwachten wat de mamas aangeven mbt reistijden en schemas? dan trekken we daar 1basis tijd uit, zodat niemand elkaar misloopt? en natuurlijk mag je eerder of later komen of gaan
Gek vraagje.... hoe doen jullie kids dit... Alina trekt zich overal aan op en staat dan parmantig om zich heen te kijken... zelf weer de grond op lukt haar echter niet (niet gecontroleerd in elk geval haha)....
laat ze maar zo denken dan... zou het niet in overleg met je collegas naar 2x 30 minuten pauze kunnen gaan????
Musty weet niet of je het een paar pagina's geleden gezien had.. Maar zou jij met photoshop misschien de verjaardagsuitnodiging voor naud willen maken??
whahah tuurlijk gooi maar in mn mail, ik krijg t druk rond de verjaardagen (had er inderdaad over heen gelezen)
@Musty: klinkt als een goed plan . Wat een ontzettend lieve vrolijke lach heeft MD, super cute! @Luckey: hier heb ik dat probleem eigenlijk niet. Meneer gaat heel snetjes zelf van staan naar zit. Buigt z'n knietjes en land dan zachtjes op de grond . Miss samen oefenen ofzo?
Afwachten en tot die tijd helpen. Vince had het in 1 keer door en sindsdien laat hij zich gewoon zonder pardon op zijn kont vallen haha.
DANKJE Denk dat het niet veel werk is, Ik heb een achtergrond en wil Naud daarin verwerkt hebben.. Dan laat ik dat via Greetz of kaartje2go afdrukken als uitnodiging..
Haha doet ie dat zo netjes ja? Hier laat hij zich echt vallen op zijn kont. Gaat soms best hard haha.
hier jengelt ze tot we helpen of ze glijdt weg met de voetjes (moet echt hoognodig antislip halen) en belandt op haar kont of hoofdje
Girls ik ga slapen, vandaag flink van de trap gevallen (helaas met naud op mijn arm) en ik heb behoorlijk pijn overal.. Spreek jullie morgen weer!