Zo, we weten nu wel dat er een girl in the house is poeh, pittige dame haha. S avonds is ze zo onrustig en dan ineens slaapt ze.
Hello!!!! Patroes ik gok.. Links Carmen en rechts Devin? maar mooi zijn ze zeker! kan je oprecht trots op zijn!
Hey meiden wat las ik nou milan van weegschaaltje naar t ziekenhuis pittig hopelijk alles goed! Patroes wat een mooie foto en geweldige koppies!!! Ze zien er volgens mij niet echt hetzelfde uit he! Hier druk maar lekker kleine meid wordt groot!!! Bekijk bijlage 118684
Wauw patroes wat een mooie foto! Enne Sterre wordt echt groot hihi Zal op een normaal tijdstip eens een foto van Luna plaatsen
Wow mooie foto patroes. En Carmen en Devin zijn echt andere beebjes. Mooi om te zien. Sterre is inderdaad al een flinke meid. Wat enorm leuk om te zien dat ze al zo groot is. Deze week ben ik de nachten alleen (voor het eerst). Ik ben benieuwd hoe dat gaat en hoe groot mijn wallen zaterdag zijn... haha. Vannacht ging in ieder geval prima, ben er 2x uit geweest (2.30 en 6.15 uur), dus dat valt mee. Ik ga zometeen even proberen te wandelen naar de supermarkt hier in de buurt. Hopelijk lukt dat een beetje met al die aangevroren sneeuw op de stoepen...
Weegschaaltje: Jeetje zeg! Dat is schrikken!! Sterkte meid! Hou ons op de hoogte! En veel beterschap voor Millan gewenst! Anno: Wat een ontzettend leuke foto zeg!! 8) Patroes: Wat een mooie kindjes zeg! Zijn ze qua karakter net zo verschillend als uiterlijk? Jufkyjo: De nachten alleen? Poeh, best pittig! Sterkte! Ook met je wallen zaterdag! Hahaha! Charmed: Wat een poppie zeg! Hier: Vandaag voor het eerst alleen! Manlief is weer aan het werk. Pfoeh, wat was hij aan het balen vanochtend. Zo sneu dat ie weer aan het werk moet! Maar we mogen niet klagen, hij is 3 weken bij huis geweest en dat was HEERLIJK! Het gaat lekker relaxed hier. Vanochtend gedoucht terwijl Lucas sliep en na het flesje heb ik de woonkamer even een grote beurt gegeven en toen was het tijd voor het 2e flesje. Daarna even een stukje wezen wandelen en nu is het tijd om even lekker op de bank te hangen en te knuffelen! Hij krijgt nu om de 4 uur een flesje met 120 CC. De nachten gaan heel goed *AFKLOPPEN*. Laatste flesje is rond 12 uur en dan komt hij meestal rond 5 uur pas weer voor het volgende flesje. Goed te doen dus! En het laatste flesje geeft Rammelman, dus ik kan behoorlijk aan mijn uurtjes slaap komen gelukkig. Oja.. Bijna 9 maanden lang ben ik verlost geweest van die gruwelijke migraine. En eergisteren was het weer zover... Pffffff.... Zou bijna weer zwanger willen zijn! Nee, grapje. Ik mis het zwanger zijn TOTAAL niet. Ben zo blij dat ik van die buik ben verlost! Heb hem ook geen seconde gemist. Zo, en nu ga ik dan lekker op de bank hangen en genieten van mijn stoere knul. 8)
weegsschaaltje heel veel sterkte en hou ons op de hoogte .pff ik krijg er rillingen van . ga ook nog even een fotootje plaatsen van men meid .
Even een fotootje!! Ik had er nog geen gezet hier Daar issie dan !! Kelly Verspaget Profiel - hyves.nl
Alweer van die mooie beebjes zijn er geshowd. Heerlijk rammel dat je nu zo aan het genieten bent!!! (enne, ik mis die buik ook totaal niet!)
Breek even in, Wat een mooie foto's zie ik voorbij komen. Denk zo weer helemaal aan mijn dochtertje die is nu alweer 14 maanden. Breek weer uit.
Weegschaaltje, kom je even een dikke knuffel geven!! Buik, oooh ik mis mijn buik wel hoor maar meer omdat ik toen mijn buik niet in hoefte te houden hahahaha grapje hoor