hej linda door die pillen had ze wle ene late ei hoor!dus zo goed waren die pillen nou ook weer niet! ik ga in ieder geval niet aan die pillen.hihi
Misschien hebben die pillen ervoor gezorgd dat mn eitje rijper was, maar ik zou ze niet nog een keertje gebruiken hoor! Linda, hartstikke bedankt! Dit is echt een raar gevoel! Nu maar hopen dat het goed blijft gaan... Meiden ik kan het echt niet geloven!!!!!!!!!!! Ik zou wel een salto willen doen!!!! Hahaha
Hahaha, nee ik zal die salto maar ff niet doen hihihi. Ja we willen het zowiezo vandaag aan onze ouders en broers en zussen vertellen, voor de rest hoop ik dat het lukt om het stil te houden!
leuk hoor meid! wij hebben besloten mocht ik ooit weer zwanger zijn dna vertellen we het pas na de echo!maar aan gezien ik met 6weken een echo krijg!gaat dat wel lukken.hihi
Hoi meiden, wat een ongelofelijke onwerkelijke dag is dit zeg! Ik kan niet bevatten dat ik echt zwanger ben! Ik denk dat het pas tot me door zal dringen als ik de echo heb. Ik ga morgen de VK bellen voor de eerste afspraak, die zal wel pas na mijn huwelijksreis zijn. Dan hoop ik dat ze ons kan in plannen in de week van 3 augustus, dan is mijn mannetje ook nog vrij en hij wil heel graag mee. Ik hoop dat jullie ook snel zwanger mogen zijn!
Ja bizar he? Ik kan het nog steeds niet geloven! Al voel ik het wel hoor hihi. Iedereen is zooo blij voor ons, mijn moeeder heeft me nog nooit zo geknuffeld als vanmiddag!
jaa echt super iloon jaloers jaloers, maar wel heeeel blij voor je!! @ Snippie: hihi nee ik ga ook niet aan de etos pillen hoor Zullen nooit weten of die nu wel of niet geholpen hebben! maar ach, boeie! Iloon, hoe ver zit je nu nog voor je nod eigenlijk? Want zou je niet ergens in de 3 weken zwanger moeten zijn ipv 4 al?
Ik zit nu op dag 32 van de cyclus, 22 mei was mn eerste menstruatiedag. Mn eitje is volgens ff op dag 23 geweest, dus ik zou nu dan denk ik rond de 3,5 week zijn. Ben bij mijn banner wel uitgegaan van mn eerste ongi dag.. We zullen het bij de vk wel horen!! Ben echt zooooo superblij! Het is toch altijd weer spannend, want je ziet zoveel meiden bij wie het niet lukt om zwanger te worden via de normale weg of binnen de normale tijd, dat ik me nu super gelukkig en dankbaar voel dat het gelukt is. Deze hele dag is in een waas voorbij gegaan en mn mama was helemaal emotioneel toen ik het haar vertelde. Ze had een tijdje terug al een babyboek gekocht waarin je hett eerste jaar kan bijhouden en die hebben we gekregen, echt leuk! Ik hoop zo dat het allemaal goed blijft gaan! Laat die dikke buik maar komen hoor! Ik kan me voorstellen dat je jaloers bent, ik had dat ook iedere keer als er iemand zwanger was. Ik ga heeeeeel hard hopen dat het voor jullie ook snel weer raak mag zijn en dat je weer op je wolkje ervan mag genieten! Ik wijd het niet aann die etos pillen, als je een normale cyclus hebt moet je ze vooral niet gebruiken, wij hebben ons letterlijk suf geklust, net op t moment dat ik mn krampen had voor mn eitje, misschien heeft dat wel geholpen??? Zal ik ff een rondje HCG strooien??? ***Strooi***Strooi***Strooi***Strooi*** Mijn tempkaartje: 25bdcb Ovulation Charts Let op de innesteldip! Jouw slaapkamer is trouwens moooooooooooooiiii!!! Fijne avond nog! Wij gaan hier zo plat! Weltrusten
Hihi dankje meis! Tis heerlijk slapen, en heerlijk klussen ... dus het zou toch moeten lukken!! We gaan ons best doen weer...! Lief van jullie mam dat je zo'n leuk cadeau al hebt gekregen!
Ja toen ze wist dat we het gingen proberen had ze gelijk wat gekocht. Ze had het al een keertje met zich meegenomen toen ze hier koffie kwam drinken omdat ze dacht dat het raak was. Dat was echt grappig. Ik kan het zelf nog steeds niet geloven!
hej iloon lekker geslapen? hihi! helaas helpt hier suff klussen niet:S! afgelopen maanden een paar keer geprobeerd! maar ach het gaat om de samenloop he .en per maand heb je volgens mij maar 20%kans opp een zwangerschap dus dat is best weinig! Dus meid snap heel goed dat je gelukkig prijst!!!het is zo'n wonder om zwanger te zijn! ik moet voortaan bij twee dagen overtijd bellen naar het ziekenhuis zodat ze het vanaf het begin in de gaten kunnen houden doormiddel van bloedprikken.dus ben benieuwd! Maar eerst gaan wij lekker naar londen! kussss
Hey meid! We hebben hier zeker mooi weer, heb er alleen niet in gezeten, want ben echt zo moe! Ik mag 8 juli trouwens naar de VK, want we willen laten controleren of ons kindje het syndroom van down heeft of een openruggetje. Op 3 augustus heb ik dan de intake bij de VK en op 4 augustus heb ik de termijnecht. Echt spannend allemaal. Het voelt vooral erg onwerkelijk nog. Was gister bij de Hema geweest en toen heb ik een mutsje en een paar slofjes gekocht en dan ineens besef je dat je moeder gaat worden, erg raar gevoel... Ik hoop nu zoooo erg dat het bij jullie nu ook snel gaat lukken! Vanavond is de ambtenaar van de burgerlijke stand geweest en hebben we de ceremonie doorgesproken. Nu zijn we de muziek aan het uitzoeken voor de ceremonie. Nog 2 weekjes en 5 daagjes en dan is het gewoon al zo ver! Hoe is het met jou?
wat leuk zeg meid! heerlijk he die symptomen!!! spannend hoor allemaal meissie! hier alles goed vandaag lekker naar rotterdam geweest(vent was ook vrij) en net lekker pannekoeken gegeten!zelf gemaakt! hihi. en verder jeukt me tattoo heel erg liefs
Hier is vanmiddag de BABS geweest, keigezellig! De muziek voor de ceremonie had ik al: White wedding -Billy Idol bij binnenkomst You belong to me -Bob Dylan bij tekenen I'm a believer -Smash Mouth op eind Afgelopen zaterdag me vrijgezellenfeest gehad, we zijn wezen paaldansen, echt superleuk (heb wel nog steeds spierpijn..hihi) daarma wezen grieken en toen met de mannen naar de kroeg (me menneke had ook vrijgezellenfeest, bierfiets en friettent) Verder heb ik het lekker druk gehad met vanalles en nog wat... ga zo ffe bijlezen, Dikke knuf Sookie
Dankjewel Sookie! Het is nog steeds een raar idee! Maar ik ben wel super gelukkig dat het gelukt is, ik heb aardig gejankt toen er ineens een streepje kwam! Was echt onvoorstelbaar! Nu maar hopen dat alles goed blijft gaan.... Meiden ik ga naar bed toe, morgen mn trouwjurk als het goed is meenemen! Hopen dat ie goed is, want als dat niet zo is, word ik echt gek daar! Ik hou jullie op de hoogte hoor! Welterusten!