thuis blijven of toch aan het werk

Discussie in 'Zwangerschap en werk' gestart door -, 25 sep 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    probleempje.:

    ik ben vorige week naar verloskundige geweest. extra controle. ik had als ik veel gedaan had op een dag sávonds last van pijnlijke buiken.
    de verloskundige is bang voor harde buiken.ik heb mijn urine laten testen en deze was goed. nou moet ik rustig aan doen. ik heb besloten om een weekje thuis te blijven(i.o.m verloskundige) deze week zit er bijna op.
    ik weet niet wat ik moet doen. moet ik thuis blijven of weer aan het werk gaan. misschien minder werken? maar ik werk maar 18 uur. ik verneem wel dat als ik een drukke dag heb gehad dat ik er savond weer last van krijg. en als ik nou met plezier naar het werk toe ging maar het veroorzaakt ook een stress gevoel. wat moet ik doen?
     
  2. anniek

    anniek VIP lid

    5 feb 2006
    8.512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    hoveel uur per dag werk je?
    misschien kun je daarin minderen?

    dank aan je kindje en aanjezelf meis!
     
  3. Niet meer actief

    2 halve dag van 5,5 uur en de zaterdag 7 uur. dank je! toch een moeilijke keuze
     
  4. keizerin

    keizerin Niet meer actief

    Je kan het altijd proberen gaat het niet dan gewoon weer ziek melden.
    Ik zelf heb het een paar keer geprobeerd maar het ging gewoon echt niet meer,op werk zagen ze het al aankomen maar ik zelf wou het gewoon proberen maar nu zit ik al een hele tijd thuis helaas.
     
  5. Sanne

    Sanne Fanatiek lid

    18 sep 2005
    3.691
    0
    0
    verzorgende
    limburg
    Je moet aan jezelf denken nu en kijken wat je aankan, anders gewoon nog minder gaan werken.
     
  6. Niet meer actief

    na overleg met verloskundige vond zij het verstandiger om thuis te blijven..ikmoest aan mezelf en de kleine denken.
     

Deel Deze Pagina