Hallo meiden, Wij willen op zeer kort termijn opzoek gaan naar een nieuwe vloer. Na 8 jaar is onze Ikea laminaat vloer best afgeleefd. Mij lijkt een klik pvc vloer wel wat, en mijn man lijkt vloer verwarming ook wel wat. We wonen in omgeving Enschede. Welke bedrijven kunnen jullie ons aanraden om naar een vloeren te kijken en voor vloer verwarming. En elecktrisch of via warm water buizen systeem. Kom maar op met de tips en foto's wat er zo goed aan de vloer bevalt die je hebt uitgekozen.
Wij hebben net een nieuwe pvc vloer gekocht maar moet nog gelegd worden. Morgen komen ze inmeten. We zijn erg goed geholpen bij Boer Staphorst.
Ik heb het niet in het openingspost gezet. Maar advies overall betreft vloeren en vloer verwarming zijn zeer welkom!
Wij hebben klik PVC en zijn er erg tevreden over! Hebben het lagen leggen en het lag er met een dag in 65 m2
Prinsesje, Wat zijn de voordelen van een verlijmde pvc vloer? Elsie, Hoe lang hebben jullie de vloer en waar gekocht en welk merk?
Hier een gelijmde pvc vloer met vloerverwarming, heerlijk! Goed schoon te houden, slijtvast, mooi.. Ik zou er zo weer voor kiezen!
We wonen hier nu een half jaar dus zo lang hebben we ook de vloer. Gekocht bij handyfloor en ook door hun vaste legger (een waar ze vaak mee samen werken) laten leggen. We hadden er zelf geen tijd voor maar ze hebben het echt prima gelegd
Hier ook pvc vloer op de benedenverdieping (behalve de wc, daar liggen tegels). Hier ligt hij verlijmd en idd ook laten leggen door een bedrijf. Boven hebben we laminaat liggen (behalve de wc en badkamer, daar liggen tegels), maar als dat ooit vernieuwd moet worden; komt er zeker weten ook daar pvc. Wat ben ik verliefd geworden op pvc! Neem nu vorig weekend. "Ongelukje" met de wasmachine die in de open keuken staat. Hij was klaar, stond op "einde" en de deur kon open; flatsh.... Water over!! Vloer is niets mee aan de hand! Verder vind ik het ideaal met ons dochtertje; als ze ergens mee gooit bv, geen schade zoals bij laminaat snel de toplaag eraf "springt". En als we een hond op visite hebben; je hoort geen nageltjes of niets tippelen.
Wij hebben onze vloer gekocht bij HD interieurs in Rijssen. Een mooie laminaat vloer,geen pvc ..dus daar kan ik je niet mee helpen. Succes!