Dames m'n temperatuur is 7 dagen na m'n ei alweer omlaag gegaan en gad vandaag een veegje bloed. Duidelijk asherman dus maar nu dus ook een korte luteale fase (dag 7 keldert temp en dag 10 veegje bloed) terwijl je temp officieel 12 dagen zeker hoog moet blijven. Hoort dat ook bij asherman?
Ik zou het niet weten. Ik zou een tijdje stoppen met temperaturen tot je behandeld bent, en geen asherman meer hebt, het heeft nu echt geen zin. Straks krijg je een tijd hormonen die je cyclus gaan regelen, daarna als je groen licht krijgt kun je weer gaan temperaturen of beter, met plezier om de dag sex hebben rondom de standaard vruchtbare dagen. Ik bedoel het niet slech maar het heeft geen zin nu, behalve dat je er nog meer mee bezig bent. de behandel datum staat tot die tijd moet je afwachten hoe moeilijk pok. Geeft misschien meer rust.
Je hebt gelijk. Ti's een stukje hoop zoeken Denk ik. Ben bang van de pijn van de hysto en bang te horen hoe erg ti's en bang te horen dat hij het tijdens de hysto nirt weg kan krijgen dus dat ik weer moet wachten tot juni. Maar ja. Blij dat ik nu wel getempt heb. Daardoor zag de gyn dat ie t goed fout had.... Dank meid. Nog 1,5 week wachten.. Off en dan hopen dat ik ooit moeder zal mogen worden. Lees veel over asherman dat dat wel geneest maar dat t bms niet meer heelt maar ja . Eerst proces door.
@grl1980: ik moet as woensdag daar heen. Ik ben benieuwd wat hij wat zeggen. Volgens de arts hier is niks aan te doen, nog niet, ik ben al 3 keer zwanger geraakt dus het moet lukken, en verder wouden ze niet verder, alleen na ongeveer 1.5 jaar om weer goed te proberen. Maarja, ik ben niet zo jong meer dus ik vind het best eng. @voice: jta, er is niks om te zeggen. Het kan zo een oneerlijke proces dit zijn. Heel veel sterkte, ik hoop dat je de rust vind om van alle andere mooie dingen te kunnen genieten. Dikke knuffel! @zwangere meiden: jullie zeggen dat wat meer echos krijgen om de placenta in de gaten te houden, vinden jullie spannend? Dat zou ik erger vinden dan of de placenta eruit komt na de bevalling. Is er iets te doen om te voorkomen dat placenta niet goed groeit? @nephtys: probeert rustiger te gaan. Er is niks aan te doen maar afwachten. Ik voel me toen eigenlijk zo vrij toen ik wist dat ik niet zwanger kon rakken, dat er waren een paar maanden waarin moest allen maar wachten, niet gekke worden 14 na de ei en zvt. Je bent in goede handen.
Mcgb: tijdens mijn echo's bleek mijn placenta een rommeltje. Hij groeide ongelijkmatig. Daarbij had ik ook nog een streng lopen door de baarmoeder, wellicht nog iets van een verkleving. Was iig heel raar. Verder begon bij mij de navelstreng op 1 cm van mijn baarmoedermond. Was onze zoon in gaan dalen, dan had hij zelf zijn navelstreng afgekneld. Gelukkig heeft hij de hele zwangerschap dwars gelegen. Al met al hebben wij heel veel geluk gehad met het feit dat de geboorte die inzette op 32 weken en een superteam van artsen. De asherman heeft bij ons dus best wat problemen veroorzaakt in de zwangerschap.
Ik hoop het mcgb. Begrijp ik dat jij van de dames Met asherman hier nog niet zwanger bent? 😞. Ik ben zo bang voor de hysto. De pijn. Heb al naproxen. Maar opgelucht zijn om te weten dat je niet zwanher kon worden? Tja dat weet ik al een tijdje. Ben bang van de uitslag. Bang dat ik onherstelbaar beschadigd ben. Nooit meer zwanger kan worden .... Psycholoog geeft wachttijden van 3 maanden dus schiet je niets mee op en mindfulness kost 350. Beetje veel. Ben de dagen nu aan aftellen tot 27 mei en ik ga er vanuit dat t zo erg is dat hij ter plekke niets kan doen. Bah emotioneel verdrietig en boos op dikke buiken stom He. De ene krijgt er 3 of 4 en wij nirt 1. Ach je leest wel meer succes dan verhalen van me sen die niet kunnen maar ja wie gaat dat vertellen op internet
MCGB, ik denk dat na 1,5 jaar ze je wel het IUI of IVF traject ofzo in zullen laten gaan. Om in iedergeval weer iets te doen. Dat was toen bij mij de afspraak met dr. H. Sterkte en succes woensdag. Ben benieuwd wat je gaat doen. Kwa placenta maak ik mij in die zin niet zo'n zorgen, omdat hij nu goed lijkt te gaan. Geen ingroei tot nu toe. Over een paar weken is er nog die extra echo. Ik ben soms wel bang dat ik na de bevalling meteen naar de OK moet omdat de placenta er toch niet goed uit komt. Nog een keer een operatie in mijn leven vind ik niet zo erg maar wel dat ik dan mijn kindje niet bij mij kan laten liggen, dat vind ik vervelender. Ook ben ik wel een beetje bang dat er veel schade ontstaat om de placenta eruit te krijgen. Maar dat zien we dan wel weer....Op dit moment lijkt het allemaal goed te gaan. Vorig jaar Pinksterweekend was ik nog heel heel erg verdrietig en boos. Elk pinksterweekend ga we met de schoonfamilie weg. Mijn man heeft 4 zussen, met in totaal 10 kinderen (leeftijd 1,5 - 5 jaar) en de trots en levnslust van opa & oma. Vooral tijdens zo'n weekend. Nu ben ik eindelijk zwanger, dus dacht dat ik dit jaar misschien met plezier zou gaan. maar het lijkt wel of ik er nog steeds tegenop zie. Die ervaring van pijn, emoties, blijft nog steeds een beetje hangen. Gek eigenlijk.
Dus, net terug van Hoofddorp. We hebben lekker met Dr. E geklets. Hij raadt ons aan om met IUI te gaan beginnen. Ik had sowieso een afspraak met een gynecoloog hier in Groningen om een besprek te starten om hoe verder, dus verteld dr E om deze afspraak te houden en aanvragen als we daar zijn om gelijke met IUI te gaan beginnen want het is nu al een tijdje. In tussen want die afspraak al bestaan wou hij proberen tot die tijd (juli) of het mij hulp om opgerekt te worden. Dit laatste begrijp ik het niet zo goed, helpt dat wel met zwanger worden? Anyway .. we gaan daar voor, ten minste hebben we een plan. We kunnen altijd bij hij terug komen en zelfs bij hun alles laten doen, maarja, het is aan het ver kant voor ons. We gaan eerst hier gaan proberen en zie hoe dat voelt. Ik kan goed begrijpen hoe je grl1980. We zijn 5 jaren geleden voor de eerste zwanger geraakt, bij Pinksteren. Helaas moesten we die zwangerschap met 23 wk afbreken. Daarna, ging alles fout. Foutjes van die artsen die placenta achter lieten liggen, met spoed gecurretageerd en ja, daarna 3 jaar geduurd totdat ze Asherman bij me ongedekt hadden. 3 jaren verloren?! Nou ja, door die tijd ook 2 keer zwanger geraakt maar binnen een paar dagen toch weer verloren, het kon gewoon niet door de Asherman. Door de 3 zwangerschappen wouden ze niet behandeld want volgens hun kan ik zeker zwanger worden. Maar ik word ook ouder dus blij met de gesprek van vandaag want als hier niks gebeurt weet ik zeker dat ik kan gelijk in Hoofddorp behandeld worden. Elke Pinksteren denk ik aan die zwangerschap en hoe het zou zijn om onze dochter bij de familie weekend die altijd in Pinksteren plaats vindt hebben. In tussen is mijn schoon sus die jaren is voor een kindje gezocht toch al 2 jaar met ze kleine daar aan het genieten, ja .. we genieten gelukkig ook aan maar we missen zeker onze meisje en een nieuwe kans. Groeten.
Fijn dat jullie weer verder geholpen worden. Ik ben ook opgerekt, om zwangerschap te bevorderen. Bij mij was het wel zo dat het ietsjes begon te verkleven, en het oprekken dit tegenhield. Waarom het verder een zwangerschap helpt weet ik eigenlijk niet Ze kunnen 3 keer oprekken, ik ben na de laatste keer wel zwanger geworden.
Fijn dat jullie weer verder geholpen worden. Ik ben ook opgerekt, om zwangerschap te bevorderen. Bij mij was het wel zo dat het ietsjes begon te verkleven, en het oprekken dit tegenhield. Waarom het verder een zwangerschap helpt weet ik eigenlijk niet Ze kunnen 3 keer oprekken, ik ben na de laatste keer wel zwanger geworden. Sterkte dit weekend. OP dit moment valt het me alles mee
Pfff wat een verhalen ik ken niemand niemand me zulke verhalen zoals wij. Ik mag woensdag eindelijk horen hoe erg t is. Word verdrietig van zulke verhalen en de angst van wat allemaal nog gaat komen. Ik hoop niet te horen dat t zo erg is dat t te erg beschadigd is dat t ... Pfff waarom heb je zulke gedachtes. Ik wil ze niet hebben... Wil niet onvruchtbaar zijn ... Proberen posi te zijn en wat een verhaal zeg mcgb vreselijk allemaal. Pijn in m'n hart doet het zeker als je ziet dat iedereen maar zwanger wordt.
Bedankt. We zijn toch blij dat een idee voor een traject er is. We moeten nu eerst onze afspraak hier in Groningen hebben want het is wel lastig naar Hoofddorp elke keer te gaan. Ik weet niet zeker wat de oprekken doet voor een zwangerschap ws de hele boel open blijven. Maar het is meer aan de opening vaan de baarmoeder, toch? Niet verder dan dat? Ik word door een vrouw arts geholpen (weet de naam niet meer) want Dr. E had geen plekje vrij deze week en het moet binnen een paar dagen van dag 1 max. Nou, we zien het wel. Het kan geen kwaad doet toch?het doet wel een beetje pijn, toch? Even paracetamol voor nemen? Bedankt weer en groetjes. M.
Sterkte meid ... Houd me ons op de hoogte. Ik mag woensdagmiddag de hysto afwachten en ik ga ook van ergste uit (= een ok op 24 juni).
Dan kom je bij dr. Hanstede denk ik. Zij heeft mij ook behandeld. Heel fijn, geduldig en begripvol. Ben haar heel heel dankbaar
Sorry nog even iets van me afschrijven. Constant continue denk ik negatief en denk ik ik zal wel weer bij die 5% horen waarbij het niet lukt. Terwijl ik toch ook zoveel goede verhalen lees, maar dan denk ik wie zou het schrijven als het niet meer zou lukken. Weet je waar ik bang voor ben. Onherstelbare beschadiging van het slijmvlies. Ik wil er niet aan denken. Maar toch doe ik het. Ik kan nog steeds niet geloven dat die arts aan m'n bed stond te vertellen dat alles zo rustig mogelijk gedaan was en ik me echt geen zorgen hoefde te maken. Ik begrijp het serieus echt niet. Maar goed ti's echt een proces dat maar blijft gaan. Ik haat t om zo te blijven denken dat het mij niet gegund word. Waarom zou je anders dit pad moeten bewandelen. Maar goed, zo heeft iedereen gezeten. Soms denk ik ook ti's mijn schuld. Misschien had ik moeten wachten en wachten tot de rest er vanzelf uit zou komen. Maar dan zou je complicaties kunnen krijgen zei de arts. Ti's allemaal wat. Blij als t woensdag is.
Fijn om te horen! Is het 2 uurtjes terug rijden te doen na zo een behandeling denk je? Anders zou met de train en de bus gaan. Bedankt! @nephtys: nog een dag en komt je aan de buurt. Probeer maar een dag rustig te doen
@MCGB: fijn dat er opnieuw een behandeltraject is, maar wat moet het ook ontzettend moeilijk voor jullie zijn. Heel veel sterkt en succes en ik meen oprecht dat ik hoop voor jullie dat het lukt! @GRLl1980: Fijn dat de zwangerschap tot zo ver goed gaat. Maar ik herken wel wat je schrijft dat de pijn van het hele traject blijft hangen. Ik heb daar ook wel een beetje last van, ik mag mezelf heel erg gelukkig prijzen met een gezonde zoon. Maar het traject was niet makkelijk veel verloren en er veel voor moeten opofferen. En die pijn blijft redelijk lang hangen. Maar ik hoop dat je straks intens kan genieten wanneer je kindje geboren is. @Nepthys: Gelukkig is het bijna zover en ik hoop voor jou eindelijk duidelijkheid. Ik hoop dat het meevalt. Maar woensdag weetje hopelijk iets meer. Ik merk dat ik ook wel toe ben aan duidelijkheid. ik heb de tweede cyclus van de pil erop zitten en afgelopen dinsdag de MRI-scan gehad. En nu begin ik mezelf zorgen te maken, ik hoop echt dat ze nog hoop voor me zien. Ik tel de dagen nu toch ook wel af tot volgende week woensdag. Ik vroeg mezelf nog af wat er met oprekken wordt bedoeld?
mcgb, de behandeling zelf vind ik vervelend, maar je kunt er wel na rijden. Pluisje, bij het oprekken maken ze de baarmoedermond en het weefsel erachter weer wijder. Sterkte woensdag. Nepthys, ook sterkte woensdag. Wellicht moet je geopereerd worden maar daarna is er genoeg hoop.
Nou, de oprekken is achter de rug. Was niet de leukste behandeling maar toch te doen, alleen de laatste 2 van de ingrijpen waren wat meer vervelend. Nu maar hopen dat het helpt. Mijn laatste menstruatie was opzicht goed, in totaal ongeveer 4 dagen, altijd rood en 2.5 dagen die best zwaar waren, dus ja, we weten niet zeker of oprekken nodig is maar we gaan ze doen totdat ik in behandeling kom hier in Groningen, als we niet eerder zwanger rakken. Kan geen kwaad, toch? Pluisje en Nepthys, sterkte morgen.
Brrrr meisje krijg t frio van jouw verhaal.ergens blij dat Ij morgen kan maar zo bang voor de pijn. Ga me maar duf slikken aan medicijnen ... En tja dan weten we toch t antwoord al... Ok 24 juni maar ja. T wachten is t ergste he van allemaal. Sterkte pluisje en mcgb en iedereen die ermee te maken heeft (gehad).