Hoi mama's! Ik ben benieuwd wat jullie van de naam Jinte vinden? Over 4 weekjes ga ik met verlof en begin nu wel wat te zweten als het om de babynaam gaat... Wij willen onze dochter misschien Jinte noemen, dus ik ben benieuwd wat de reacties en associaties zijn bij deze naam. Mijn man en ik hebben een uiteenlopende smaak, dus we moesten een beetje een middenweg vinden.
Onze zoon heeft een simpele, Hollandse naam, dus wij houden persoonlijk meer van de simpele schrijfwijze! Past beter bij ons gezin.
Alle jinte en jentes die ik ken zijn zoetige hockeymeisjes dus dat is mijn associatie. Vond jouw ‘jitte’ suggestie ook vele malen leuker
Leuke naam Jinte, ik vind hem zelf met een h iets logischer en mooier. Maar zonder h omdat dat beter bij jullie past kan natuurlijk ook. Bij Jente heb ik dat weer niet dat daar een h "hoort".