Ik denk dat de meeste redenen waarom de naam.niet zo snel wordt gegeven, al zijn gegeven. Wat betreft dat ouderwets, het is een kwestie van tijd voor dat een naam.die nu "ouderwets" gevonden wordt, weer hip wordt. Dus daar zou ik me niks van aantrekken
Ik vind Leo een leuke naam, wij hebben ook nagedacht over Leopold, ik hou er juist van om een naam te nemen die wel bekend is, maar die je niet meer vaak hoort.
Mooie naam! Stoer en kort. Zie niet in waarom dit ouderwets zou zijn. Vind het passen bij een kleintje netzo als een volwassen vent.
Prima naam Leo, betekent "Leeuw" in het Latijn. Wat zou er mis mee zijn? Je hoort hem weinig, dat vind ik een pluspunt. Ik zeg, doen!
ik vind het eigenlijk ook wel leuk! ik zou het zeker doen als jullie dit allebei een prachtige naam vinden. (dat is al moeilijk genoeg)
Ik vind het ook een lelijke klank hebben... (Ik woon bij het Westland en daar wordt het Leejooow. Nico vind ik daarentegen wel leuk klinken.
Marcus? Edit: oh sorry dacht dat je ook nog namen zocht. Leo vind ik niet zo'n rare naam, het is alleen niet mijn smaak.
Dank jullie allemaal voor de reactie! Het helpt enorm om te weten wat voor associaties een naam oproept, het is toch zooo moeilijk om een naam te vinden die je allebei mooi vind en die in verschillende talen werkt. Thanx!