Hoi allemaal, Wat vinden jullie van de naam Kayla? (voor de zekerheid, je spreekt het uit als Keejla) Ik vind deze schrijfwijze het mooist en hoor deze naam eigenlijk nooit. ♡ Graag jullie reactie
Ik ken hem al door een Amerikaanse tv-serie, dus ik vind hem vooral heel erg Amerikaans Maarrr: bij deze naam eindelijk eens niet dat ik het té Amerikaans vind en daardoor niet mooi. Dus: goeie naam Enige kleine kanttekening is dat doordat de jongensnaam Kay/ Kaj/ Kai tegenwoordig zo mateloos populair is, er misschien van papier af gedacht kan worden dat het wordt uitgesproken als kaj-laa? Maar dat is dus ook alles wat ik kan bedenken.
Ik zou eerder Kajlaa uitspreken als ik de baan zie staan, en het maakt het daardoor verwarrend voor mij.
Toen ik het las las ik Kajla.. Enige minpunt zou dat voor mij zijn, aangezien ze vaker verkeerd genoemd zou kunnen worden. Verder leuke naam!
Qua spelling en uitspraak prima te doen. Ik zou idd keejla zeggen. Vind het alleen meer een huisdieren naam dan echt een naam voor een kindje. Wat vind je van Layla?
Ik zou hem dus wel fout uitspreken, maar na 1x weet ik het ook wel. Ik was de naam nog niet tegenkomen, maar ik vibd het wel een duidelijke naam. Ik verwacht er een meisje bij en dat klopt dus ook.
Okay. Ik zou de naam fout uitspreken. Ik ken best wel wat mannen wiens naam begint met Kai of Kay en die spreek je allemaal uit met een a-klank
Dit was dus precies wst er bij mij gebeurde. Doordat ik veel kaj/kay/kai hoor dacht ik dat dit ook kaj-laa als uitspraak zou hebben. Ik zou wel aan keej-laa kunnen wennen.
Heel veel lezen namen ook zoals je het schrijft natuurlijk.. Kate is ook als Keet en niet letter KaTe of Jolie, of op zijn Frans of als Djolie. Of Liam, NL of Engels. Zoveel opties
Dan krijg je toch een heel andere uitspraak? Tenzij je er Keejla van maakt? Bij Kayla is ‘keelaa’ voor mij geen gekke uitspraak, het is immers ook bv. May/‘mee’ en Kaylee/‘keelie’.