Associaties met de naam L.ola

Discussie in 'Babynamen' gestart door Mississippi, 14 mrt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. In your eyes

    In your eyes Niet meer actief

    Ik vind het op zich een leuke naam, niet ordinair, geen porno-associaties of iets dergelijks, maar toch vind ik het moeilijk om een volwassen vrouw met de naam Lola serieus te nemen.

    Misschien heeft dat ook iets te maken met dat ik vorige week 'sex says' van max monroe heb gelezen en de hoofdpersoon Lola heet, en wordt neergezet als een unieke vrouw. Draagt tshirts met eenhoorns, rolschaatsen, dat soort dingen. Het moet echt passen bij het karakter, maar dat vind ik bij deze naam zo specifiek dat ik de gok niet zou nemen.
     
  2. Lentekriebels

    Lentekriebels Fanatiek lid

    15 aug 2015
    1.086
    156
    63
    Ik lees net in je andere topic dat je oudste dochtertje is overleden. Ik zit hier echt met een brok in mn keel naar te staren en te lezen hoe je vrolijk op zoek was naareen naam voor nog een lief meisje dat er heel binnenkort komt. Wateen enorm moeilijke en overweldigende tijd moet dir volr jlu en je familie worden. Ik wil je enorm veel kracht en liefde wensen en hoop dat je toch ook nog kunt genieten van de wonder van dit kindje ondanks het gemis van je andere meisje.
     
  3. dreumesje

    dreumesje VIP lid

    7 jan 2014
    7.565
    1.866
    113
    Vrouw
    Lola vind ik een leuke naam!



    Heel veel sterkte met het verlies van jullie oudste dochter, las het net in het andere topic :(
     

Deel Deze Pagina