Hoi dames, Elk jaar weer opnieuw kom ik er niet echt uit wat ik nu voor deze tussenperiode moet kopen. Ik hou van jurkjes, maar veel zijn toch iets te fris. Ik heb vooral jurkjes voor voorjaar en zomer. Broek met shirt/tuniek vind ik lastig. Ik heb genoeg leuke broeken, maar wat doe ik daar op. Ik wil het niet te koud hebben, maar moet me wel prettig voelen, niet te grote, wijde truien. Te netjes is voor m'n werk niet echt handig. Dus mijn vraag is, wat trekken jullie zoal aan nu in deze tussenperiode en heb je tips voor me.
Laagjes! Dus een blousje/shirtje/jurkje met jasje of vestje. En dan wel zo dat je dus het jasje of vestje uit kunt doen en een nette outfit overhoudt als de dag toch warmer blijkt dan gedacht.
Dit is juist mijn favoriete seizoen wat betreft kleding! Jurkjes met een vest of colbertje of (leren) jasje. Leuke panty eronder en hakjes. Broek met een topje en dunne trui. Of een blouse en jasje erop. Zo leuk! Heel veel keuze juist. Idd laagjes is the key!