Zouden jullie mij willen helpen? Ik wil zo graag dat de bv gaat slagen dit keer maar het wil nog niet erg! Mijn zoontje is morgen 1 week jong. Hij is 2 wkn te vroeg geboren. Hij is een nogal luie drinker en ligt het liefst de hele dag en nacht aan de borst. Hij is maximaal afgevallen, iets aangekomen maar valt nu alweer 2 dgn af. Nu gaat het zo; als hij s ochtends begint aan 1 borst zuigt ie nog aardig maar valt snel in slaap, verschonen en 2e borst en valt weer snel in slaap, als ik hem dan even neer leg bedemkt hij zich en vraagt weer om de borst...dan volgt hetzelfde verhaal. Hij is denk ik te moe om te drinken en komt daardoor niet bij de achtermelk. Ik weet dat veel aanleggen goed is maar nu drinkt hij elke x maar 3 slokken en valt in slaap. Mijn dochter kon ik ook nooit wegleggen, maar door hem elke x die paar 'troost' slokken te geven heb ik het idee mijn productie om zeep te helpen. Ben nu begonnen met kolven en voed hem met een spuitje iedere 2 uur. De bedoeling is dat ik hem laat drinken uit de borst daarna woed met het spuitje enweer kolf. Maar dat betekend dat ik met hem moet gaan zitten tot aan de volgende voeding. Dus voeden etc. 2 uur op mijn borst slapen, weer voeden etc weer.....enz. En hoe gaat dat als hij weer op gewicht is en ik niet meer kolf maar hij zijn drink/slaap gedrag blijft voort zetten hoe gaat hij de voeding dan op peil houden? Veel vragen, warrig verhaal, maar hoop toch op tips van jullie!
Wat lastig voor jullie! Je vragen zijn behoorlijk specifiek... Ik zou niet zelf gaan 'rommelen' of zomaar wat (goedbedoelde) adviezen uitproberen. Wellicht kan je je CB bellen zodat ze je aan een goede lactatiekundige bij jou in de buurt kunnen koppelen. Of check even de site van Borstvoeding Natuurlijk, daar vind je ook telnrs van mensen die je kunnen helpen. Succes! Enne... Niet opgeven hoor! Je doet het super, en het komt (misschien met wat hulp) echt goed!
Hier ging het ook een beetje zo! Maar mijn meisje bleek (ondanks dat ze helemaal niet zo geel was) last te hebben van dr billirubine gehalte! Hierdoor was ze ook altijd slaperig en dronk slecht en viel veel af! Je zou het is na kunnen laten kijken! Suc6! Enne volhouden hoor!!! Laat er niet zomaar flesjes in proppen! (wilde ze hier wel, lekker niet gedaan!)
Bedankt dames voor jullie reactie! Het kolven en bijvoeden heeft zijn werk gedaan want hij is iig gelijk gebleven in gewicht. Hopelijk gaat hij nu ook weer groeien en sterker worden zodat hij het straks weer kan overnemen. Aan de borst drinkt hij nl nog steeds heel zwak en rechts krijgt ie het toeschietreflex niet eens op gang. Net kolfde ik rechts ook maar 10cc! Ga nog wat meer kolven voor de productie en morgen komt er een lactatiekundige! Hoop zo dat het nog goed komt! Zijn er mensen die het herkennen? 'luie' kindjes die de melk er gewoon niet uit krijgen doordat ze zwak zuigen en in slaap vallen?
Hier ook een luie drinker, niet zwak, maar slaapt gewoon heel veel dus ze valt snel in slaap. Ik ben op een gegeven moment gestopt met een 2e borst aanbieden, en bood dan opnieuw de 1e borst aan. zo dronk ze beter mijn borsten "leeg". Na 1,5 week kon ik pas een beetje duidelijk voedingen van elkaar onderscheiden en liet ze er soms 2/3 uur tussen. Daarvoor liep het allemaal een beetje in elkaar over. Succes!
@gentle; dat was idd ook wat de lk aanraadde vanmiddag! @vagans; hoe komen ze daar dan achter? Jammer genoeg is hij weer niet aangekomen vandaag en nog steeds erg zwakjes. Laatste redmiddel zou zijn hem de energie van het aanleggen te besparen en hem nu even volledig te voeden met afgekolfde melk. Vreselijk, heb hem zo graag aan de borst. Ook ben ik bang dat hij hem straks niet meer pakt Maar goed, het belangrijkste nu is dat hij gaat groeien!
Helaas weinig reacties/herkenning?! Mijn jochie groeit niet op mama's melk. Vanmiddag komen ze hem nogmaals wegen en anders houd het op voor mij, dan gaat hij over op fles . Hij krijgt nu 8 flessen afgekolfde melk van gemiddeld 70ml en drinkt tussendoor nog eens wat slokken aan de borst. Hij weegt nu 3300, poept en plast goed. Slaapt veel maar is niet duf, maar meld zichzelf ook niet voor een voeding. Schiet mij maar lek, ik weet het niet meer ! Xx
Geef het nog even tijd Noukie, je zoontje is nog maar een week. Je zegt dat hij goed plast en poept en niet suf is, dat is een goed teken. Hij moet het drinken nog leren... en jij het voeden, dit gaat niet over een nacht ijs.Hopelijk is hij vanmiddag aangekomen. Groetjes Mupke