Goede avond, Ik plaats dit testje niet voor mezelf hoor maar voor iemand anders Wat denken jullie? Streepje is licht zo begon die van mij ook bij me jongste dochter ik ben er wel positief over .. Meer omdat het bij mij toen wel zwanger betekende. Indrogers zijn er tegenwoordig ook veel dus brand los
Ik heb bij deze testen elke maand tuurstreepjes. Maar deze vind ik wel erg duidelijk, zeker na uploaden. Ik denk zwanger!
Ooooo ik hoop het zo voor d'r het mag weleens raak zijn na 6 jaar voor me zus genoeg ellende met ziekenhuis in en uit en vorig jaar mk ik duim zo hard .. Ze test morgen of overmorgen weer 🙏🏻
Ik zie een roze streep! Ik duim mee voor je zus! Lijkt me verschrikkelijk om 6 jaar te moeten wachten en al die ellende door te gaan!