Ja is weer goed warm vandaag Heb het mannetje een zwembadje laten opzetten en heb daar een uurtje ingezeten...moet zeggen dan koel je wel goed af! Misschien een ideetje?
Ik heb er geen last van, ofwel... niet heel erg. Heb wel hele dikke voeten weer, maar ik kom gewoon niet meer buiten. Of vrijwel niet meer buiten. Ik laat mijn hond uit en ik doe met pijn en moeite een boodschap, maar ik blijf verder binnen. TV, computer, paar uurtjes slapen, dan heb ik gemerkt hou ik het veel beter uit en merk ik niet veel van de warmte. Niet zoveel als dat ik buiten zou zitten iig!
Zo, ben net terug van weekje Sondel, Friesland. We hadden het daar super, dus het viel me zwaar tegen om weer in mijn eigen "sauna" terug te koomen. Daar ook warm weer hoor, heet, maar in huis heerlijk koel..... Alles goed met iedereen? Geen bevallingen in de afgelopen 7 dagen? Groetjes, Ellen
hier is het juist lekker met het windje, maar het wordt wel weer warm de komende dagem. Goed blijven drinken allemaal!
@ sweetangel: ja inderdaad! dankjewel! Wat een olifantengeheugen heb jij zeg. Ben je echt wel zwanger?
Denk dat dit een heerlijke dag gaat worden ! Ben gewoon erg vrolijk en geniet van zonnetje. Vanmiddag komt m'n vriend weer terug van vakantie. Zal ook wel met m'n stemming te maken hebben denk ik.......... Ik heb eigenlijk nooit precies geweten waar m'n bekken zit. De laatste dagen weet ik t en voel ik ze voor t eerst. Lastig met opstaan en lopen zeg ! Ga me steeds meer een oud vrouwtje voelen. Vorige week moest iemand me al helpen om op te staan van de bank...... ha ha..... Gr. Carmen
Nou je kan maar zo de pineut zijn ineens Iedereen de geboortekaartjes al klaar? Enveloppen heb ik al geschreven, scheelt straks
Zo weer even praten met de augustus mamma's. Hier natuurlijk ook erg warm en dat de hele week nog bah. Ben het weer zat, mijn zwangerschap nog niet hihi Heb nu van die lekkere opgezwollen voeten, kom haast de deur ook niet uit meer! Van de week schoenen gekocht die me 2 maten te groot zijn, maar nu lekker zitten...... echt niet normaal hahaha Ik doe thuis niet heel veel meer, zo nu en dan wat in huis rommelen, maar voornamelijk mijn man die veel doet Ben zo benieuwd wanneer ons kleine ventje zich gaat aankondigen, vanaf nu mag het zonder problemen geboren worden. Maar ja hij is best nog wel druk in mijn buik en ik voel me nog eigenlijk wel goed dus................. afwachten maar Sterkte nog even met het weer meiden Gr. Patricia
Hallo, Ook ikke ben in augustus uitgerekend en wel op de 5de van de mooie maand. Het is nu wel ff puffen met dit weer maar heerlijk in mijn opblaasbadje moet het toch wel uit te houden zijn. 8)
He patricia en Ambertje.. jullie lopen gelijk!! leuk zeg! Ja het is weer erg warm , er zit zelfs weer een hittegolf aan te komen hoorde ik.. pfff dan toch nog maar even wachten met bevallen!