die link krijg je alleen de hoofdsite van marktplaatst te zien dus kan de wagen helaas niet zien mamavanamber, have fun en take it easy Hihi Woepie fijn hè die mannen met een grote mond en als puntje bij paaltje komt dan trekken ze hun,,,,,terug ahum hahah Hier begon al iemand om 8 uur met een kettingzaag bomen te zagen echt debiel! Maar goed, weet trouwens ook niet wat die meid van mij allemaal doet in mn buik maar kabouter, boedha, hoe t allemaal genoemd is was weer aan de orde vanmorgen echt heel gek hahah
MEIDEN.... zoals beloofd FOTO'S IN MIJN ALBUM!!! Daantje, de link werkt niet, kun je de foto van marktplaats in je album zetten?
Hoi allemaal Hier ook al vroeg op druk bezig. Ramenzemen stofzuigen wassen enzo Man lief gaat een buitenkraan aanleggen met de buurman hoef ik niet meer met de slang door het huis. Jee woepie wat een toestand allemaal hoop dat het maandag goed komt. Nee die link werkt niet. Verder allemaal een fijne dag.
Ooww wauw Lintje en al helemaal ingericht ook hihi super! Leuk die stijl meubels daar hou ik ook wel van, wat vind je mannetje ervan?
pfff ik moet ook opruimen maar ik heb echt geen ziiiiiiinnnnnn ! aaaaaaaaaaaaahhhh bah bah moet stofzuigen dweilen ramen lappen en heb al bedden verschoond en afwas gedaan maar heb nu ehct geen zin meer maar het moetttttttttttttttttttt ik weeeeetttt het het moeeeeeetttttttt gatver
Nou het was het wachten waard hihi . Nee echt leuk je hebt ook al wat in de kast staan net als ik bij mij zit hij al vol zo ongeveer. Vind het helemaal niet leuk dat ik niks meer mag kopen.
HIhI woepie wil je wat energie van mij. De afwas word hier voor mij gedaan door mijn robot. Stofzuigen gaat alleen nog niet met een robot.hihi Moet de binnen kant nog van de ramen maar ze zijn zo groot en dan nog van de keuken en buiten. Bedden doe ik morgen wel vandaag geen zin in. Klamboe word vandaag opgehangen en het plankje ook zal later wel foto's plaatsen ook van mijn dikke buik.
Hoi lintje Heel mooi kamertje hoor. Toppie, en helemaal alleen gedaan Kan niet anders dan dat het mooier is dan hij dacht Even over die koopziekte van schoonouders. Hier is het heel anders. Mijn eigen ouders zijn wel enthousiast en hebben al van alles gekocht. Maar van mijn schoonouders hebben wij nog niets gekregen. Niet eens een kaartje met: gefeliciteerd. Nou hadden we ook niets voor ons trouwen gekregen, dus heel erg verrassend was het niet Zijn erg afstandelijke en ongeïnteresseerde mensen. Ja dan weer wel geïnteresseerd in wat ik al dan niet aankom, dat dan weer wel Nou zou ik het ook niet leuk vinden als je het gevoel hebt dat ze zich 'naar binnen kopen'. Maar een paar sokjes was dan wel weer leuk geweest Ik ben vanmorgen ff naar de prenatal geweest. Heb twee hele mooie voedingsbeha's gekocht. Errug sexy al zeg ik het zelf. Ben ik wel blij mee, want ik voel me niet altijd mooi nu ik zwanger ben, terwijl hubbie vind van wellus Helaas moet hubbie dit weekend werken... das balen, zit ik dan met mijn mooie ondergoed En ik heb een aquazitje gehaald voor in het badje. Dat is voor mij wel heel prettig als ik de beeb straks erin kan leggen en niet constant op mijn arm hoef te houden. Van de week was ik ook al naar de mammadagen geweest voor een hoop spulletjes, onder andere luieremmer. Leuk hoor, ik heb in totaal zo'n 23 euro bespaart (hihihii tel maar uit hoeveel ik deze week dus heb uitgegeven ). Maar goed op spullen die je tóch allemaal nodig hebt, is het echt heus wel leuk Nou meiden geniet van het mooie weer groetjes Kirsten
Nou Lintje, je hebt een heel mooi beebkamertje! Hier begint er nou ook schot in te komen. Het schilderen is bijna helemaal af.(Zowel van de beebkamer als de gehele overloop) Over twee weken komt het behang er in en daarna kan het inrichten beginnen! Ooh, daar heb ik toch zo'n zin in!
Kan me goed voorstellen Miza! Ik kon ook niet wachten tot ik het eindelijk mocht inrichten! En nu dat klaar is verander ik het ook nog wel eens.. En ik blijf elke dag even in het kamertje rondkijken, en voel me dan echt ineens trots, op mijn kamertje!
wat gaan jullie snel meiden! ik houd het allemaal niet meer bij hoor heb ook helemaal geen gedult om 4 pagina's helemaal door te lezen... erg he normaal was ik altijd de gene die het gedult leek te hebben uitgevonden maar nu sinds een paar weken gaat het hard achteruit. misschien komt het ook omdat me vriend iedere keer de klusdagen voor de slaapkamer uitsteld wil het gewoon af hebben ! hihihihi ach nouja woensdag krijgen we samen met ons salaris ook meteen het vakantie geld dus heb al gezegt dat we dan echt wel de dingen in huis gaan halen om de boel af te kunnen ronden ikke wil kleertjes wassen, strijken in de kast stoppen en lekker tutten met van alles en nog wat! zucht best lastig soms die nesteldrang
Ook naar de prenatal geweest, witte lakentjes (met "Slaap Lekker") en limegroendekentje gekocht. Groen, past mooi bij de paarse klamboe..
Had volgens mij toch echt de goeie link neergezet maar ga het nog een keer proberen.. http://kind-baby.marktplaats.nl/kinderw ... wagen.html Als het goed is moet ie het nu wel doen . Ben niet zo heel goed hierin . poeizie, geduld hier ook steeds minder hoor enne dat gevoel dat alles af moet zijn heb ik ook heel erg hoor, hubbie word er soms een beetje moe van Miza, het inrichten is echt zooooo leuk . Ga je er vast op verheugen zou ik zeggen Lintje, dat is het wachten waard geweest hoor, wat een schattig kamertje. Kan me ook niet voorstellen dat je hubbie het niet mooi had gevonden. Enne ik heb gelukkig een grotere kast maar die begint ook al aardig vol te raken Hopla, meissie, vervelend dat je schoonouders zich zo gedragen... Laat je niet op je kop zitten hoor! Enne vind zelf zwangere vrouwen erg mooi... ( behalve af en toe mijzelf op baaldagen ) Mooi ondergoed geeft je zowiezo een heerlijk gevoel toch...Geniet er van ookal is hubbie er nu niet.. Woepie, is het nog gelukt met schoonmaken
Ik hoor gejuich buiten, is er voetbal ofzo? Ik heb een aantal boxen officieel, de rest gekopieerd en gedownload vroeger nam ik alle afleveringen op op video, maar die zijn ondertussen zo slecht van kwaliteit dat ik ze maar ben gaan vervangen. Maar troost hem maar, ze zijn bezig met een tweetal films. En ja hoor, Ikke is ook naar Prenatal geweest vandaag, hubbie meegetrokken (riep direct dat ie dat nooit meer zou doen > lange rij, blerend kind hihi) ik was op zoek naar een wiegje dat je aan je bed vast kan maken, maar tot dusver heb ik die alleen voor 150 op babywalz gezien (zonder matras etc.) en voor 199 in de babywinkel waar mn tante werkt (ook zonder etc.) Dat vind ik toch een beetje te duur voor iets dat je maar 3 maanden gebruikt. Al kun je em wel later ombouwen tot kinderbankje... Maar toch, beetje duur. Ik dacht dus dat ik em ergens had zien staan in een blad, met de melding van prenatal erbij, maar blijkbaar toch niet. Maar heb nu wat leuk beddengoed gekocht. Had nog een Iris cheque, dus heb maar 95 cent betaald Ook eindelijk de babykleertjes gesorteerd en uit de verschillende plastic tasjes gehaald en in de kast gelegd. Ik ga pas wassen tegen de tijd dat uk komt, anders is alles weer stoffig en muf straks. Oja, een luieremmer, die moet ik nog, hmm, staat niet op mn lijstje, moet ik er maar even bijzetten. Enneh, wat is het verschil tussen een luiertruitje en een overslaghempje? Daantje, ik vindt het een mooie kinderwagen, zeker doen, want zo goedkoop vind je ze in de winkel niet. Lintje, wat een schattige meubels, dat wiegje heb ik vandaag ook zien staan, echt super leuk. Poeizie, erg he, als het maar niet af lijkt te komen, maar, wees gerust, het KOMT af. en dan kun je de komende 20 jaar kleertjes wassen, strijken en in de kast stoppen En ik heb ook aardbeien gekocht
Zo daar was ik weer ! Nou, gelukt hoor, tenminste half dan. Ik was namelijk op zoek naar een leuke zomerjas voor Amber, maar nergens hadden ze iets wat ons allebei leuk leek. Dus wij vandaag naar Kidsenzo, en ja hoor, daar hing DE jas in de etalage. Een supergaaf spijkerjasje van Vingino, echt helemaal geweldig ! En hij was ook nog eens 15 euro afgeprijsd, dus vooruit dan maar. Maar ik heb wel tegen Amber gezegd dat dit al een verjaardagscadeautje is, want het was toch wel een rib uit mijn lijf, hihihi. Even een vraagje voor degenen die een laptop hebben: als jullie de laptop op jullie buik hebben, wordt er in jullie buik dan ook zo heftig gereageerd ? Ik zit nu dus op de bank met mijn laptop op mijn buik en kleine hummel is me toch druk, die hele laptop gaat heen en weer ! Ik had zojuist een verjaardag, en ik had de outfit aangetrokken die ik gisteren gekocht had en ik kreeg me toch een paar complimenten,dat ik er echt prachtig uit zie en dat ik een mooie zwangere buik heb, echt leuk om te horen, hahahaha ! Voor de rest ben ik vandaag ook nog geknipt door mijn schoonmoeder (die is kapster van beroep) en ga ik nu door het leven met een lekker kort zomers koppie, echt heerlijk, daar hoef ik nu meer weinig aan te doen.Beetje wax erin en klaar is Kees, oh nee, Jet Ook heb ik vanmiddag weer wat inkopen gedaan voor mijn webwinkel. Nu ik drie halve dagen in de week werk, heb ik hier meer tijd voor en ik doe het altijd met veel plezier. Ik ben nu nog een hobbyist, maar ik denk erover om het nu zakelijk aan te pakken, dus ik ga binnenkort maar eens naar de Kamer van Koophandel om te informeren hoe ik te werk moet gaan als startende ondernemer. Misschien als het echt goed gaat lopen dat ik dan wel ga stoppen met werken en me alleen nog maar ga storten op mijn webwinkel, ik vind het echt superleuk om te doen ! Nou dames, ik ga eens even lekker languit op de bank liggen en lekker zappen, dat heb ik wel verdiend na deze lange dag !