Ha, hier is het eindelijk droog (voor hoe lang) Ik ga even lekker de stad in, heb nog een bon liggen voor positiekleding, nog even langs de anwb, en er was nog iets...hmmm...dementie
Hey Ien, jij ook al? Deze Laptop is momenteel zo traag, dat ik er echt zoveel geduld voor moet opbrengen! *auw*, volgens mij zit de kleine weer tegen mijn ribben aan, krijg weer benauwd gevoel..
Ik ben hier wel maar amper de mogelijkheid om te typen want heb een ziek mannetje tegen me aan hangen
hallo meiden ik moet het wat rustiger aan gaan doen op mijn werk,heb gister de hele dag last gehad van een harde buik. in overleg met de vk,ga ik nu 3 dagen werken in plaats van 5 dagen.
Als het gaat jeuken kan het schimmelinfectie zijn.. Of zo wist ik het in iedergeval dat ik het had mijn vorige zwangerschap.. Het hoeft natuurlijk niet he, en het is ook niks ernstigs..
ik heb ergens gelezen dat een schimmelinfectie een bevalling op kan wekken dus ik zou er wel effe mee naar de dokter gaan voor de zekerheid als je het denkt te hebben want nu al bevallen is voor ons allemaal een beetje heel erg te vroeg
mijn kleintjes drukken regelmatig erg hard tegen mijn ribben aan ik denk wel dat het je kleine meid is zo'n hele harde bobbel voel je dan ons je ribben best wel scary gevoel vond ik in het begin met er inmiddels wel aan gewens geraakt
Nee gelukkig nog niet , ik smeer elke dag met Palmers. Ben er wel bang voor dat ik ze ga krijgen, heb een hele dikke strakke huid. Als ik ze krijg , niets aan te doen, het is voor een goed doel Hoe zit het bij jou ? Heb jij dr al last van ?
Heb dr nog een paar van bij mn eerste dochter, vooral bij mijn navel waar mijn piercing toen dr tijd heeft gezeten.. Die ga je nu weer beter zien.. voor deze zwangerschap zag je ze gelukkig niet meer.. Heb nog geen nieuwe dr bij gekregen maar deze jeuken wel onwijs haha.. Ik heb van Weleda die zwangerschapsolie alleen daar kan ik nu niet meer zo goed tegen :S En heb van puurmama die creme, dies wel fijn maar naar mijn idee werkt olie beter dan creme.. Bij mijn dochter heb ik ze pas op eht laatste moment gekregen, dus ben wel errug benieuwd of er nog bij komen :S (zo heel lul verhaal ) Lekker weekend dames!
Nee, gelukkig nog geen striemen hier, denk wel dat ik ze ga krijgen. In de pubertijd heb ik ze ook m'n heupen en buik gekregen...dusssss....ik vrees het ergste. Verder net heerlijk naar de stad geweest, NOT! Ben gewoon in slaap gevallen op de bank en pas net wakker geworden. En ik probeer zo geen middagslaapjes te doen
Hmmmm, ik heb een paar striemen op mijn buik die ik heb overgehouden aan een te snelle groei een aantal jaren geleden, heel erg onder op mijn buik (onder broekje zeg maar). Deze zie je bijna niet meer. Nu heb ik alleen dat bovenaan deze striemen nu een paar "rode puntjes" zitten, ze zijn zeg maar een paar millimeter "uitgescheurd" (snappen jullie 'm nog, hahahaah). Maar verder afkloppen: nog geen striemen. Hoop ook niet dat ze nog komen, ook hier wordt er druk gesmeerd met cacao-creme (is volgens mij inderdaad van die Palmers). Maar eh.... inderdaad als ze komen: jammer dan, heb het er voor over hoor.
Ook hier geen last van striemen, maar wel iets anders: cellulitus, bah bah en nog eens bah,echt lelijk !
Striemen, (hallo trouwens ) yep, hierzo ook al een beetje op mn zijden, mn borsten zitten onder, net rode zonnetjes. Tja, die weten ook niet wat ze overkomt, altijd zo klein geweest. En ook wat spataderen (denk ik) bij mn liezen. Afscheiding hier ook al vanaf het begin geloof ik, draag nu gewoon standaard een inlegkruisje (voor strings dus) Ik zag 5/6 pagina's geleden (toen ik begon met lezen) een vreselijk verhaal van Tante Pollewop, wat afschuwelijk over dat meissie. Ik snap je gevoel volledig van 'hak dat zakkie er maar af' :x Ik begin echt uit te zien naar mn verlof, ben zo suf de laatste tijd en hoe leuk mn werk ook is, ik wil steeds grager gewoon huisvrouw/-mammie zijn. Het vervelende is dat ik deze maatschappij het bijna als belachelijk beschouwd wordt als je als vrouw helemaal stopt met werken. ook al krijg ik helemaal geen rare reacties, toch zit het er zo ingebakken dat ik me soms schuldig tegenover mn man voel dat ik ga stoppen. Hij vindt het heerlijk dat ik ga stoppen, zegt steeds dat het dan geestelijk rustiger voor me wordt, en hij vindt het gewoon een fijn idee om zijn vrouw en kind thuis te hebben, zorgend voor het huis enzo. En toch voel ik me af en toe schuldig. Is dit herkenbaar?
Raccon, ik herken het heel erg. Zelfs nu al, omdat ik sinds ik zwanger ben, niet meer naast mijn studie werk. Iedereen vindt het maar ouderwets....ze zeggen het niet...maar je merkt het aan de reacties. Zowiezo, zwanger raken terwijl je nog geen carriere hebt opgebouwd...hoe haal ik het in me hoofd! Maar ik moet zeggen dat ik er op en top van geniet en mijn man ook. Het huis blijft (redelijk) aan kant, mijn humeur is er enorm op vooruitgegaan en ik kan straks optimaal voor onze muppet zorgen. Dat is voor mijn man een hele geruststelling dat er niet gehaast moet worden voor creches etc. zeker omdat hij niet veel in NL is. Waarschijnlijk gaat de kleine wel een paar ochtendjes naar de creche op de universiteit, maar ik ben er nog niet helemaal uit. En Fibi, ik smeer ook met cacao! Heerlijk, die body butter van de body shop...mmm...alleen vind ik het ontzettend naar banaan ruiken, maf he!
Hier 1 enkele striem te bekennen op mijn buik. Is erg klein, dus eigenlijk niet de moeite waard. Ik smeer met buik en striae creme van de kruidvat. Buik wordt lekker soepel, en het trekt langzaam de huid in ( wel lekker om tot die tijd gemasseerd te worden op je buik). Als ik 1 dag niet gesmeerd heb, voelt de huid meteen weer strak aan. Smeer ik het er weer op, voelt het weer heerlijk soepel aan. @Gummetje -> ja was best wel eng, zelfs mijn vriend zei: Straks doe je de kleine pijn. Waarop ik antwoorde: Alles is beter dan benauwd zijn, dit is geen pretje. En de kleine zit goed beschermd, ze moet even weten dat dat niet mag. Maar ja, eigenwijs als moeders , ze gaat nu weer langzaam omhoog met haar kont . Zo ik ga even heerlijk in bad! Dat heb ik weken gemist! Heerlijk! Even mijn harde buik(en) laten kalmeren.
Even een liedje hier tussendoor, op de wijs van 'pepernoten en appels' van Bert en Ernie met Sinderklaas (LP) Aardbeien zijn lekker aardbeien zijn rood Aardbeien met slagroom want dan wordt je groot Ik weet nog niet of ik het zing voor de pukkel op mn kin, mn buik en achterste of voor mn ukkie, maar de aardbeien zijn weer lekker
GGGGRRRRR...wil ik mijn vuilnisbak net ophalen, is ie weg, er staat er geen een meer. Echt ongelooflijk, wat moet iemand nou met mijn vuilnisbak (en wat moet ik nu met mijn vuilnis)