augustus 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Silly43, 19 nov 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Mamavanamber bedankt voor je berichtje.

    Meiden niet te veel kletsen ik ga naar me ventje tot later
     
  2. Miza

    Miza Fanatiek lid

    24 jun 2006
    1.801
    1
    0
    Hoi meiden,

    Ik zag een nieuwe augustusmamma voorbij komen.
    Welkom en veel plezier met hier meekletsen. :D

    En een stuitkindje minder, helemaal geweldig!

    Voor de dames die leuke dingen gaan doen of weggaan dit weekend, heel veel plezier! :D

    Sonja, wat super dat Kenji, nu in de wieg ligt!
    Het is ook een superventje, daar moeten jullie met recht trots op zijn!

    Ik heb gistermiddag een echo gehad van anderhalf uur. We hebben er een dvd opname van meegekregen. Eigenlijk zouden we deze zelf moeten bekostigen, maar ja onze kleine (ondeugende...) meid, werkte absoluut niet mee..
    Dus we hebben hem zo meegekregen.
    Ons meisje ligt met haar rug naar mijn buik toe en met haar gezichtje, naar mijn rug. De echografiste had niet genoeg ervaring met dit apparaat om het goed in beeld te brengen. Maar ze heeft wel weer veel opgestoken en daar ging het om. ;)
    We hebben wel heel veel plezier gehad. :D
     
  3. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    3.135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
  4. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    Hoi Meiden,

    Ik heb alles bijgelezen, maar ga alleen even op de in het oog springende zaken reageren. Anders schrijf ik er een paar blz bij :)

    Kiki : yep die bevalling is erg, maar kortdurend, dat leven op zijn kop duurt een paar weken. Maar echt, het went, het vermoeiende verdwijnt, je komt weer aan eigen dingen toe etc etc. Eels en stereophonics wel leuk maar heb geen muziek van ze.Vriend volgens mij wel.
    Daantje : ja brother bear was zielig ... maar dat wist ik niet van te voren .
    Amanchel : aargh, verkeerd gehecht. Dat is eng. En ja ik kan me niet vorstellen ooit net zo veel van iemand anders te houden als van Maartje. En dan lees je dat het echt niet uitmaakt , dat je genoeg liefde hebt voor nog een extra kind, en dan denk ik :) "ja maar Maart en ik hebben doordat we jaren met zijn 2tjes zijn geweest ( er waren wel vriendjes, mar das anders) een heel bijzondere band, dat is nooit te evernaren, bij mij is het anders dan bij anderen :) en ik weet dat het onzin is , maar m'n gevoel blijft het zeggen.
    Sonja :wat een lieve foto van jou en Kenje bij het badje. Hij is ook niet gel meer, en wat fijn dat hij in een gewoon wiegje mag. Ik vind jouw feest idee heel goed. En dan kan je erbij aangeven dat als alles straks wat rustiger is en jullie allemaal hersteld zijn je uiteraard graag tijd maakt voor persoonlijke bezoekjes.... Nou dan kunne nze er echt niets meer van zeggen :)

    Amanchel, waarschijnlijk even de drivers updaten, vermoedelijk van je videokaart. Wat voor chip zit er in je videokaart?
    Danielle : sterkte he.
    Mamamarjon: helaas gaat moxa maar tot week 36, daarna wordt uit zichzelf draaien bijnan iet meer te doen :( sterkte met je stuitertje
    Teddy : die kleine moet nog evne ene paar weekejs blijven zitten hoor.
    Miza: hoop dat je flink kon genieten van de echo, ondanks het eigenwijsje in je buik

    Alice: ik duim voor je met de moxa. Dat had ik ook : eer bewegen ..... ja duh dat doet ie altijd als ik rustig ben, maar vervolgens ging hij de hele nacht door tot overgeven van mij aan toe...Ik deed het 'savonds ( ik .... Jasper deed het bij me)


    Bestaan er ook vaderfietsen. Wel handig voor Jasper, die meot nu toch een neiuwe fiets voor zijn werk ( gaat dichtbij werken )

    Ik vind het juist gezellig dat Maartje vandaag vakantie krijgt.. Heerlijk samen tutten in huis ( knutselen, naar de film, babykamer in orde maken, samen gamen) maar ik heb het makkelijk. Als ik moe ben schenkt zij een lekker glas water met ijsklontjes voor me in :) ,en ze doet best wat klusjes in huis. honden uitlaten en dieren voeren zijn haar vaste taken.

    Sterkte aan alle stuiters, dat ze maar snel mogen draaien
     
  5. AmanChel

    AmanChel Bekend lid

    6 nov 2006
    818
    0
    0
    Mama
    Papendrecht
    Ik geef je groot gelijk Sonja! Ik zou ook voor een kraamfeest gaan in jou geval.. 1 omdat ik dat persoonlijk ook heel leuk vind, maar denk dat het in jullie geval gewoon ideaal is, en denk dat de aller belangrijkste personen Kenji toch al gezien hebben.. Dus doe lekker wat jij wil hoor!

    Wannabe, ik heb totaal geen verstand van computers..

    Nog een vraagje voor de mede ervaren mama's vind het eigenlijk een stomme vraag, maar is het bij jullie daar beneden nu ook gevoeliger :oops: waar je je vorige zwangerschap gehecht bent?
     
  6. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    haha, je hebt groot gelijk ....
    Stelletje mutsen daar ( eeh en soms letterlijk dan :) )
    Ik sta ook herkenbaar op foto's ( niet naakt) Zoek op mijn naam en je vind zoveel hits met foto's ( wedstrijden) dat dit echt niet uitmaakt.
    In mijn geval daarom niet naakt. Hoewel ik niet meer race, wordt er toch nog wel eens gezocht naar me.
     
  7. AmanChel

    AmanChel Bekend lid

    6 nov 2006
    818
    0
    0
    Mama
    Papendrecht
    Owja, en Sonja! Wat goed dat Kenji nu in een gewoon bedje ligt! Is weer een stapje de goede richting op he!

    Pff ze komen hier vandaag de trap bekleden, gister ook al de hele dag thuis moeten zitten omdat de nieuwe bank kwam.. Maja het is toch niet echt weer waar je vrolijk van word he!
     
  8. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    3.135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Het maakt mij ook helemaal niets uit hoe iemand op de foto staat ! Ik heb ervoor gekozen om alleen mijn buikfoto's te doen, maar ik heb voor mezelf ook foto's waar mijn borsten te zien zijn....

    En dan zal ik het meteen ook maar bekennen: ik heb ruim drie jaar geleden in een "sexblad" (de Foxy) gestaan met hele mooie topless foto's, iets waar ik heel trots op was, en nog steeds ben !
     
  9. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    Sonja, Hard? Nee, helemaal niet, juist een leuk en goed idee! Daar zal niemand over vallen. :D ffies weer je mooie man spieken..

    mamavanamber, heb jij je even lekker in een discussie gemengd ha! ;) Zelfde geldt voor mamalieske.. ;) wat een topic ook weer.
    oooh.. sexy foto's.. :D

    Ow, lekker naakt.. we zijn allemaal mensen en hebben allemaal zonder kleren een naakt lichaam. Goh wat een schok.

    Wannabe, racen.. Leuk! Alleen doe ik dat op de X-Box.. En ik ben er echt heel erg goed in.. (najah, beter dan Tj en dat zegt wel wat vind ik).

    Foto's? Daar ga ik straks even mijn best voor doen! ;)
     
  10. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    3.135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Ach ja, ik wilde ook wel eens weten hoe dat voelt hoe het is om je heftig in een discussie te mengen, hahahahaha ! Maar geloof dat ik toch een beetje te bijdehand wordt daar.... Zal me maar een beetje rustig houden, wil geen BAN aan me broek hebben !

    En ach, naakt, alsof er nog nooit iemand NIET naar een pornofilm heeft gekeken......... (bewust of onbewust :) :) :) )

    Ik lig er echt niet wakker van hoor.....
     
  11. mamalieske

    mamalieske Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.356
    0
    0
    zap op een gemiddelde avond langs rtl4, rtl5 sbs6 enz en kelly vliegt met haar omgebouwde lijf je om de oren.... laten we zwijgen over alle andere sexueel getinte zaken op de tv.
     
  12. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Pff wat een ophef over die foto's! Als het je eigen foto's zijn en je voelt er goed bij, dan mag je die toch zeker plaatsen? Het zijn gewoon mooie foto's en geen pornografische foto's of zo. En als je als "buitenstaander" niet tegen die foto's kan, dan kijk je toch gewoon niet? Ik vind die foto's van die juli-mama waarover wordt gesproken, echt prachtig! Ik wou dat ik dat durfde. Zo'n mooie buik!

    En om even verder te gaan op Lintje: ik zal het je nog eens sterker vertellen: babietjes worden ook naakt geboren! Dan moet die TS maar niet gaan bevallen want dan krijgt ze nog eens de schrik van haar leven. Ook kan ze echt niet haar (onder-) broek aanhouden als ze gaat bevallen, want dan gaat het niet goedkomen ;) . Vraag me af hoe ze het dan doet bij de VK? Mag die dan alleen op de tast of zo ff voelen? Hahaha ik zie het al voor me, "mag ik even kijken?" "euh, ja, maar wel met het licht uit en je ogen dicht". ;)

    Vandaag "les" gehad in het lopen met krukken, ik kan er toch beter 2 gebruiken, dan ben ik wat stabieler. Alleen heb ik dan geen handen meer vrij, dus moet nog ff wat bedenken voor mijn tas (rugtas?) en dan kan ik Gabriël geen handje meer geven :( Vind ik altijd zo lief, zo'n klein warm (en soms ook erg plakkerig/modderig) handje in die van mij!

    Sonja, wat een GEWELDIGE foto's, wat heb je een prachtig kereltje! :whistle: Die foto van "mama's trots" is inderdaad echt super! :D Ik ben simpelweg jaloers op jullie! EN wat fijn dat hij in een gewoon wiegje ligt! Iedere dag gluur ik even op jullie site en dan kan ik gewoon niet wachten tot ik mijn eigen kindje in mijn handen heb. En qua kraamfeest: ik ben geen voorstander van kraamfeesten, maar kan me in jullie geval heeeeel goed voorstellen dat je geen behoefte hebt aan 3 maanden lang elke dag visite, dan zijn jullie alledrie helemaal gesloopt en dat lijkt me nu ook weer niet de bedoeling. Je hebt de tijd nodig om aan elkaar te wennen (en misschien moet je ook nog thuis e.e.a. regelen omdat het allemaal zo snel is gegaan), dan ben je er liever na 1 dag vanaf!
     
  13. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    Kuki : neee babies ... naakt geboren .bbrrrrrr eng ....


    hee jij ook Xbox lintje , leuk he :)

    Wat ik doe noem je ook racen, maar het is downhill mountainbike racen ( met een speciale fiets, een steile berg... dus niet in NL, af met veel "natuurlijk hindernissen" als rotsen en bomen, etc waar je vanaf of overheen springt) . Komt wel eens op xtreme sportschannel en heul heul heul soms op studiosport ( WK wel eens als ze tijd over hebben)
     
  14. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    Gaaf.. ja, ik ben ook van de snelheid.. Waarom doe ik aan badminton? :( Eh.. pluimpje snel slaan..

    Heb slechte nacht gehad trouwens.. veel pijn in mijn bovenbuik.. gaat nu wel.. bleh.. vanavond maar weer een lekkere nacht tegemoet gaan. Gaaaap.. misschien toch iets te druk gedaan gister.
     
  15. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    Wow. werd ik even wakker geschud.. nog maar 45 dagen? Dat klinkt veel minder kort dan 6,5 weken. Jet nog maar 27 dagen.. :confused: Ff denken wat ik nog wil doen voordat ik een baby heb.. eh..

    Zal ik stiekem de box opzetten? (Tj zal het me niet in dank afnemen..)
     
  16. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    3.135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Ja erg he ? het komt nu echt zo dichtbij opeens ! Ik schrok er zelf ook wel van hoor, dat is gewoon nog korter dan een maand :) :) :)

    Heb trouwens gister zoiets gaafs gekocht voor Amber: knalroze Crocs ! Ik kon het niet laten, ik zag ze liggen en dacht: die moet ik gewoon hebben.....
     
  17. Evelieveling

    Evelieveling Fanatiek lid

    30 okt 2006
    3.158
    0
    0
    Julianadorp
    Jullie gaan ook al lekker aftellen. Heerlijk!
    Gaat snel he?

    Zijn er hier al meiden bevallen of valt het hier mee met de vroegbevallingen?
     
  18. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    We hebben hier een bevalling gehad. Alweer 11 dagen geleden.
    Leuk dat je even komt kijken.
     
  19. Evelieveling

    Evelieveling Fanatiek lid

    30 okt 2006
    3.158
    0
    0
    Julianadorp
    Oh, dus augustus speelt ook al vals... die bevallen dus ook al in juni ;)

    Nou nieuwbakken mama... ik hoop dat je het goed maakt. En dat je dolgelukkig met je frummeltje bent. En natuurlijk... ook dat je frummeltje het goed maakt.

    Weet niet of ik vaak tijd heb om hier te komen spieken. Zo niet... weet dan dat ik ook aan jullie denk. Succes met de laatste loodjes. Weet uit eigen ervaring dat het behoorlijk zwaar kan zijn.
    Maar geniet er wel van!
     
  20. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    Dank u. :D

    Ik gok op volgende week nog een bevalling..
     

Deel Deze Pagina