@jumde als er aangekruist stond 12 maanden bloedonderzoek of zwangerschapsonderzoek dan wordt er automatisch al voor hiv gekeken, dus waarschijnlijk heeft de assistente toen hiv eerst aangekruist en zag toen dat het al in het bloedonderzoekpakket zit als je snapt wat ik bedoel..
Amanchel hoe voelt dat dan precies? En ik dacht altijd dat je dat pas later in de zwangerschap kon voelen?
Ik ben wel op toxoplasmose getest, ook bij mijn eerste zwangerschap, en ik woon gewoon in Nederland....
Het voelt ook nog niet als schoppen.. maar het was nu wel duidelijk dat het de kleine was.. Hele kleine plopjes voel je gewoon tegen de binnen kant van je buik.. En dat gevoel word als het goed is hoe verder ik ben hoe duidelijker.. Bij de eerste voelde ik het met 16 weken maar doordat ik nu weet hoe het voelt.. merkte ik het.. Sommige voelen het al met 12 weken.. en andere pas met 20 weken.. Weet niet zijn dr nog meer hier die het al gevoeld hebben?
Ik heb ook al gedacht dat ik het heb gevoeld, maar kon me dit niet voorstellen. Ik voelde mijn eerste pas bij 20 weken.
Ja maar het ligt er ook aan waar je placenta ligt he.. als die aan je rug kant ligt kan het makkelijk dat je het al gevoeld heb.. en je weet nu ook een beetje wat je moet voelen..
Mist, dat zou goed kunnen, ik heb er verder dan ook niet naar gezocht, althans is me niet opgevallen. Ik weet niet precies meer wat voor woord er stond voor toxoplasmose, maar de eerste letters waren al wel hetzelfde (jeetje wat klink ik simpel zo). Toxoplasmus of zoiets... ik weet het niet meer.
Misschien word je er niet meer op getest als je bijv. al positief bent getest hierop of zo? Maar dan zou ik er zelf ook niet meer op getest moeten zijn, want ik testte positief tijdens mijn eerste zwangerschap. Toen kwam er een vervolgonderzoek en bleek dat ik al voor mijn zwangerschap deze besmetting had opgelopen en dat het dus geen kwaad meer kan voor de ongeboren vrucht. Daarna ben je altijd immuun ervoor en kan het dus geen kwaad meer.
zo ik meld me hier dan toch ook maar. Vandaag de 12 weken echo gehad en we zagen het kleintje hevig spartelen. dat was prachtig om te zien. Vanaf nu probeer ik de augustus meiden te volgen.
Hallo iedereen. Miza heel veel sterkte meid want het is ook niet niks als je zo iets te horen krijgt. Ik hoop dat het allemaal goed mag komen en je straks een gezond kindje mag krijgen. Nu ga ik wel een beetje merken dat mijn buikje gaat groeien hoor en dat mijn kleding wat strakker gaat zitten want het knoopje van mijn spijkerbroek gaat los aan het einde van de dag want dan zit het niet lekker meer. ik voel mijn kindje nog niet maar dat komt straks wel. Lijkt me wel heel bijzonder om het te voelen hoor,ik denk dat ik heel raar sta te kijken als ik straks wat voel. Mijn buik rommeld wel heel erg en maakt allemaal grappige geluidjes en borreld gezellig. Ik heb wel veel last van hoofdpijn en als het heel erg is neem ik een paracetamol maar anders niet. Ben ook vaak moe terwijl ik een gat in de dag slaap maar de energie is gewoon weg en ik sleur me zelf de dag door,hopelijk gaat dit snel over en voel ik mij weer wat fitter. Ben in ieder geval niet meer misselijk en dat is heel erg fijn en alle andere kwaaltjes kan ik dabn wel hebben hoe vervelend ook. Vandaag de keuken een schoonmaakbeurt gegeven want soms dan geef ik niet toe aan mijn moeheid en probeer ik wat te gaan doen en dan ben ik wel trots dat ik toch weer wat gedan heb ondanks dat ik nu weer heel moe ben. Hier sneeuwt het,wel natte sneeuw maar wel een leuk gezicht. Ik vind het tegenwoordig ook heerlijk om zoetigheid te eten en ben verslaafd aan cocolade pasta,iedere dag eet ik wel 3 of 4 boterhammen met chocolade pasta. Het avondeten lust ik ook nog niet en zie er echt tegen op. Pasta gaat er nog wel redelijk in maar verder niets BAH,BAH,BAH. Morgen naar de tandarts en ik ben sinds mijn wortelkanaal behandelling niet meer zo'n fan van die man en ga liever niet. Ga ook vertellen dat ik zwanger ben dan kan hij daar rekening mee houden. Ik wens iedereen een fijne avond en tot snel weer. Doei Teddy.
Joehoe jeeeejjjj jippie! Heb de Angelsound aangeschaft en na een tijdje zoeken was het duidelijk te horen, kadoen kadoeng heel snel, echt geweldig! Mn dag is he-le-maal goed! MOEST het even vertellen, hihihiiii xx
Ja leuk is dat he Alice! hier wordt elke dag voor het slapen gaan even geluisterd, das heerlijk in slaap vallen
Mag morgen weer naar de vk, met een beetje geluk kan ik dan voor het eerst het hartje horen, lijkt me zo mooi, zucht..... hoop dat het lukt [-o< Denk er hier over om naar yoga te gaan, doe al aan fitnes dus om ook nog eens te gaan gymen, ga ik liever ontspannen Ehm, las ook nog iets over het snaaien... Hier net zo erg. kan er nix aan doen, maar achr, ben nog steeds niet meer als 100 gram aangekomen dus gaat nog goed. Pasta is hier ook niet meer van het brood of te denken! Kan echt niet meer zonder Wat denken jullie trouwens van die chocoboter van vroeger?! Bijna nog beter als de pasta! Wannabe, welkom hier! Fijne avond nog
Ik ga Yoga doen en Zwemmen voor as mama's. lekker ontspannen en op het einde even het gewicht van je buik niet meer voelen. Kan me nu nog geen voorstelling maken hoe zwaar het eventueel kan zijn ( ben nog maar een paar 100 gram aangekomen), maar ik vind zwemmen erg lekker...dus ik denk dat het die twee dingen worden... Ga nu maar eens een keer lekker op tijd naar bed. Manlief is toch pas erg laat thuis vanavond! Trusten en tot morgen... Sweet dreams allemaal.