Augustus 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door sonjaw, 18 jul 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. StefanieK

    StefanieK Actief lid

    28 dec 2006
    456
    0
    0
    Ik weet weer wat!
    Merijn drinkt ook lang niet zoveel als wat ik gelezen heb. 150 ml? Daar kan ik van dromen.
    90/100 is toch echt het maximum. Dan krijgt ze 6/7 flessen per dag.
    Ze groeit er wel goed op, want ze weegt nu 4 kg en is 57!cm lang.

    Sonja, probeer jij nu opperbepster te worden hahaha ;) ;) :)
     
  2. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    3.967
    0
    0
    Centraal
    Amanchel, die vier uur houdt hij zonder problemen vol. Tussendoor een voeding en dan gaat hij gewoon weer verder. Janken van voeding tot voeding. Is echt iets van de laatste paar dagen. Alleen als ik hem op mijn borst leg, is hij stil. Daar ligt hij nu dan ook heerlijk te slapen.
    Ondertussen zit ik dus nog in mijn slobberkleding. Haar niet gekamd (wel gedouched gelukkig), alleen ontbeten en nog niets gedronken. Zodra ik hem weg leg, begint ie echt keihard te huilen.
     
  3. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    Alice : late reactie, ik woon in de vijfhoek. Jij gaat du verhuizen naar Deventer?

    Chigirl en Jet, wat een ellende he met de borstvoeding , hier ook. Ik wordt misselijk zo’n pijn doet het, en hij blijft maar opnieuw happen, en heel veel willen drinken, en het bloed stroomt er soms gewoon uit…
    Nu kolf ik en geeft Jasper de fles, maar kolven is lastig ( 130 ml per keer is te weinig )

    Espen kotst niet ,maar heeft de geweldige gewoonte alleen te poepen en plassen als zijn luier af is … over het behang geplast …… en 20 cm ver gepoept als een raket. En dan kijkt hij er super tevreden bij … mooi mannetje 

    En nee hoor Amanchel, ik heb niets tegen thuisblijfmama’s . Ik heb wat tegen de verdeling over heel Nederland bekeken. Vind dat, dat in zijn algemene wat gelijker moet zijn.
    In sommige topics vind ik het dan leuk om ff lekker te rellen daarover. ( noeit doorvertellen : bij geboorte van Maartje studeerde ik nog en was dus de eerste 1,5 jaar ook thuismams)

    Kuki : zo gaat het hier ook, avonduren brengt ie oor op schoot en aan de tiet. Laten huilen is geen optie. Dat begint met een beetje verdriet en dan wordt hij zo overstuur dat hij ontroostbaar is , en ook echt heel heel verdrietig.. Langer wachten is geen optie. Dus dat doen we niet meer

    Bultjes : yep talgbultjes, en je mag ze niet eens uitknijpen 

    Daantje : arme meid, ik kan het me zo voorstellen, voeden is al zoveel werk en dan ook nog dubbel voeden, dat is ook niet te doen. En je wilt natuurlijk zo graag dat hij borstvoeding krijgt. Maar je hebt het toch een heel tijd volgehouden en dat vind ik echt erg knap van je.

    Sonja: nagels groeien heel hard, KV had ze op dag drie al voor me geknipt, hij krabde zichzelf echt tot bloedens open. Nu hou ik het bij met vijlen.
    Balen van Ati zeg, en die operatie en dan ook nog geen contractsverlenging.

    Ien nu al aan de lijn, dat is wel heel snel hoor… Ik moet nog 7 kilo ben ik achter  maar ik verwacht nog wel een paar kilo die er vanzelf afgaan door de BV.

    Hopla: ik moest wel erg lachen om je mongolenvlek verhaal, maar kan me goed voorstellen dat toen je het ontdekte het helemaal niet leuk was.

    Alice: sterkte met Lenthe,
    Kiki : dat is niet makkelijk zeg, en zielig ook voor hem ( en minsten zo erg voor jou). Enig idee waarom hij zich zo rot voelt ?
     
  4. Rapoenzel

    Rapoenzel Fanatiek lid

    9 aug 2007
    3.766
    0
    0
    Alphahulp
    Nijverdal
    Wij hebben de versiering nog hangen.. Die wordt donderdag weggehaald. Dan is ook de laatste visite geweest en vinden we het wel genoeg met de versiering...

    De laatste 2 dagen doet ons manneke het voortreffelijk.. Hij ligt echt alleen maar te slapen. Moet hem zo weer wakker gaan maken voor zijn flesje...
     
  5. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    3.967
    0
    0
    Centraal
    Wannabe, ik weet wel waarom hij zo verdrietig is...hij wil alleen bij mij op schoot in slaap vallen en mijn pink of tepel in z'n mond hebben.
    Mijn man heeft dit vroeger de eerste drie maanden ook gehad (vertelde zijn moeder mij) en daarna ging alles op rolletjes. Alleen ik heb er niet drie maanden de tijd voor.
     
  6. AmanChel

    AmanChel Bekend lid

    6 nov 2006
    818
    0
    0
    Mama
    Papendrecht
    Jeetje Kiki, dat is niet niks.. Je staat dan echt met je handen in het haar..

    Chelsea huilde snachts ook en was ontroostbaar nou ik heb toen echt wat af gehuild.. Maar je kan er zo weinig mee.. Zal het wel als ik jou was op het cb voorleggen, misschien raden ze je aan om te gaan inbakeren ofzo.. Of misschien slaapt hij gewoon liever op zijn buikje ofzo..
     
  7. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    3.135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Goeiemiddag kletskousen mamma's :) :) :),

    Ik ben daarnet met Keenan naar het inloopspreekuur geweest van het consultatiebureau om hem te wegen, en het is echt waar: meneer is van 3955 gram op 31 augustus naar 4550 gram op 11 september gegaan ! 600 gram in anderhalve week tijd, dat is toch zeer netjes.

    Ook heb ik een gesprek gehad met een dame van het borstvoedingsspreekuur. Ze vond dat ik het heel goed deed, en was trots op me dat ik ondanks de tegenstribbelingen van Keenan toch gewoon doorging met kolven. Dat gesprek heeft me wel enorm goed gedaan hoor, die positieve insteek had ik echt even nodig !

    Voor de zekerheid heeft ze me een boekje meegegeven waarin een telefoonnummer staat zodat ik een afspraak kan maken met iemand die gespecialiseerd is in borstvoeding, zodat zij mij verder kan helpen met de borstvoeding meer op gang brengen. Maar 150 cc voor twee borsten binnen een kwartier was volgens die dame heel erg goed.
     
  8. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    3.967
    0
    0
    Centraal
    150 cc in een kwartier? Jet, ik ben jaloers op je...wow...daar kan ik nu alleen nog maar over dromen. Was zo trots op mijn fles van 140 in 25 minuten.
    Gelukkig sta je er weer wat positiever in en hoop ik dat het snel weer wat beter gaat. Geef je nu ook nog KV?
     
  9. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    lijkt me inderdaad geen optie, drie maanden op schoot ...
    hoop dat Thorsten er snel overheen komt.

    Wat goed Jet, dat is pas echt aankomen..
    150 cc bv veel.... , goed zeg.
     
  10. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    3.967
    0
    0
    Centraal
    Wannebe, jij ook al zo'n leuke avatar. Ik zie er steeds meer met de kleine op. Misschien moet ik ook maar eens aan de knutsel.
    Kleine man ligt in ieder geval nu in de kinderwagen te slapen. Kan ik nu even snel mezelf gaan verzorgen :)
     
  11. Chigirl

    Chigirl Actief lid

    3 nov 2006
    252
    0
    0
    Zuid holland
    Nou ik heb ook contact opgenomen met het cb vanmorgen. Keano huilt echt van een uur of 10 's avonds tot 3 uur 's nachts. Hij maait daarbij alle dekens weg met armen en benen en is ontroostbaar en Klaarwakker.

    We gaan hem vandeweek leren in te bakeren, want hij houdt zichzelf dus wakker met dat gewoel. Ik ben zeer benieuwd of dit ons iets eerder nachtrust zal geven.

    Het gekke is dat hij overdag wel heel veel slaapt en gewoon rustig is. De bv ben ik nu ook helemaal gaan kolven, dan weet ik tenminste zeker hoeveel hij binnen krijgt en dat hij niet huilt van de honger
     
  12. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Stefaniek nee ik wil geen opperbepster worden oppermama is genoeg :) :) Maar pb maar effe.

    Ik heb geen zin om wat te doen dus daarom zit ik lekker hier. ;)

    Kiki jee hee is inbakeren niet iets.Denk dat hij de geborgenheid mist en daarom veel bij jouw wil zijn ;)

    Jet heerlijk fijn dat je weer het licht heb gezien ga zo door.Ik heb hier gem. 150 /200 ml in 10 min.Vanmorgen was extreem 400 ml maar dat kwam door de nacht.

    Wannabe wat rot dat het nog niet beter gaat.Toffe avater :D
     
  13. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Chigirl kijk eens op www.bakerzak.nl
    |Is makkelijker dan doeken ;)

    Fijn dat het kolven lekker gaat minder pijn?
     
  14. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    3.135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Kiki, ik geef inderdaad ook nog KV, maar dat alleen 's morgens en de laatste fles voor de nacht (tenminste, dat doe ik nu sinds gisteren) en meneer heeft een prima nacht gemaakt. Om 22.30 uur laatste fles, toen om 03.25 uur en daarna om 06.55 uur, om daarna pas om 9 uur weer wakker te worden, dus ik heb ook prima kunnen slapen vannacht.
     
  15. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Lekker he dat langere slapen ik geniet er hier ook al 2 dagen van.En hoop dat dat zo blijft.Dan kan ik uitgerust starks weer gaan werken.
     
  16. Tante Pollewop

    Tante Pollewop Bekend lid

    6 jul 2006
    539
    0
    0
    Den Helder
    sonja 400! wauw! En die 150-200 is ook niet verkeerd!

    Ik doe over 110 een kwartier, maar dan komt er ook niets meer! Dat was met die elec. kolf wel anders :)
     
  17. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    3.135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Moet eerlijk zeggen dat ik nu ook wel verlang naar een doorslaapnacht hoor, als ik Keenan vergelijk met Amber is er toch wel een enorm verschil (en nee, dan doel ik niet op pipi en doosje whahahahaha), maar Amber sliep toen ze twee weken oud was al door en Keenan is vandaag precies vier weken oud en blert ons nog elke nacht zo rond drie uur, half vier wakker...........
     
  18. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Ja is niet normaal.Ikmoest vanmorgen ook stoppen omdat de flessen vol waren.En na 15 had ik nog zere boobs dus heb ik nog een keer gekolft.Ik ben ook erg blij met mijn elec. kolf moet er niet aan denken dat ik het met de hand zou moeten doen.Dat is echt niet te doen als je 24/7 kolft.Moet wel zeggen dat ik niet gekolft had he in de nacht.

    Ati blijft hier ook zeggen tegen de mensen we hebben geen koffiemelk hoor maar wel mama melk :) Is veel goedkoper :)


    Jee Jet is hij al weer 4 wk wat gaat de tijd toch snel.
     
  19. Chigirl

    Chigirl Actief lid

    3 nov 2006
    252
    0
    0
    Zuid holland
    Het kolven is veel minder pijnlijk en minder stressen, maar om de hoeveel uur kan ik nou het beste gewoon om de 3 uur ook kolven, want om de 4 uur heb ik bijna 150 ml uit 2 borsten maar om de 3 uur krap 90 ml
     
  20. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Ga om de 3 uur kolven dan word het vanzelf meer en als je voorraad voor de vriezer wil opbouwen gewoon om de 2 uur gaan kolven.Hoe langer jij wacht hoe minder het word.Na een tijdje (paar dagen) word het echt meer.Je kan ook nu even om de 2 uur kolven dan word het snel meer hoor.Hoe bevalt het apparaat?Fijn ding he?
     

Deel Deze Pagina