Lin, begin me toch af te vragen wat je lekkerder vind, 24/7 tepel in haar mond of toch maar je pink af en toe...valt trouwens goed af te leren, hier alleen nog maar in noodgevallen en zo nu en dan een speentje. Sta nog steeds perplex...hij slaapt echt...gewoon uit zichzelf...geen drama's....zou het dan toch?
Pffft, jeetje zeg wat een hoop weer geschreven hier, kan er bijna niet tegen lezen. En ben ook al heel veel weer vergeten! Rheallover, even een knuf voor jou, wat een bericht zeg! Hopelijk kun je er met je vriend over praten en komen jullie er uit... Hier weer een slapeloze nacht gehad *gaap*, gisteravond was hij echt zo rustig, heb hem bijna niet gehoord, hubbie en ik zijn allebei een keer gaan kijken of ie "het nog wel deed". Maar ja, na de voeding van 23.00 uur ging het mis, vanaf 02.00 uur ongeveer begon ie te lawaaien, heb hem dan ook uiteindelijk maar om 03.15 uur de fles gegeven (normaal tussen 04.00 en 04.30 uur). Probeer je hem langer te laten slapen, komt ie gewoon steeds eerder.... Ook vannochtend heb ik hem maar weer even bij me in bed gelegd. Nadeel is alleen dat ik zelf niet durf te gaan slapen wanneer hij bij ons in bed ligt. Ben bang dat ie onder het dekbed terecht komt (omdat ik die altijd heel hoog over me heen trek), of dat ik tegen hem aan stoot, of op hem ga liggen. Dus ik doe dan zelf geen oog dicht. Nou ja, ik hoop dat het komende nacht weer beter gaat. En maar weer vroeg op bed vanavond. Nou, ik ga koken. Ja ja, heb bedacht dat we maar weer eens Hachée moeten eten dus dan moet je vroeg beginnen hè.
Fibi, balen van je rotnacht. Maar waarom leg je uk niet op het aankleedkussen bovenaan in bed? Zelf iets meer naar beneden kruipen...et voila!
hihi fenne is ook hier de enige die mn zangkwaliteiten kan waarderen Ja kiki hihi en mijn dikkertje past gewoon in maatje 56 :-D ok nu weer verder voeden,,,,,verwend nest als fles niet warm genoeg is dan is t brullen
Heerlijk toch Kiki van genieten.Hier slaapt er ook weer een maar nu in de box. En ik moet toch zeggen dat het weer als van ouds is zo heerlijk gezellig.
Reallover, heel veel sterkte! Kop op meid en praat er over met hem.. Zo het huilen met Milana is gelukkig weer over.. Als zij een uur op een dag huilt is dat erg veel.. En ze heeft nu dus zeker een uur gehuild al vandaag.. Zijn er nog meer mensen die een broeken probleem hebben, bij de middel zakken ze nog allemaal af.. Ga donderdag toch maar eventjes wegen voor de zekerheid.. Missgroovy, wat fijn dat ze goed aangekomen is! Pff dat wachten op het cb.. Zo houden ze tegenwoordig met afspraken maken ook niet echt rekening met je tijdens van voeden enzo.. Zo irri.. Heb vandaag ook de vk afgebeld voor de nacontrole, mijn te ver lopen in de regen.. Ga volgende week eindelijk beginnen met mn rijbewijs
Lintje, opsturen is ook geen enkel probleem hoor ! Maar je hoeft hem eventueel niet te kopen hoor, je mag hem ook gewoon lenen voor de tijd dat je hem nodig hebt, dan zie ik hem t.z.t. wel weer terug (want je weet maar nooit, misschien wil ik toch nog wel een derde, whoehahahahahaa)
Lieve meiden, Ik bleek 32 blz achter te lopen, ik heb er 20 geskipped en hoop dat ik niet teveel gemist heb Kiki : zou een osteopaat een idee zijn, kijk anders een op http://www.makkink.nl staat een heel stuk over kinder ( baby) osteopathie Kuki: ik sluit me aan bij alle anderen, jouw kind, jouw regels. Als jullie dikke vriendinnen waren had ze eventueel tegen JOU kunnen zeggen dat G bla bla bla tegen haar had gezegd , meer niet. Ik ben het ook eens met je huisarts. Kinderen hebben het soms moeilijk die overgang naar de grote wereld, vanuit een heel veilig warm plekje. Mijn ervaring is dat het juist helpt om altijd te reageren als ze huilen ( tenzij jammer huiltj cq dreinen), als je altijd reageert voelt hij zich veilig, en gaat hij langzaam wat minder huilen. Of hij heeft pijn , daarom mijn osteopaat tip, tegenwoordig doen ze als je aandringt ook wel een combi van osteopthie en fysio via het ziekenhuis. Vader van Maartje ( mijn ex dus) had een huilbaby, bleek kiss syndroom te zijn. Men zegt dat veel huilbabys eigenlijk pijn hebben. Maar dat is mijn ervaring maar, beweer zeker niet het te weten hoor ( dan moet je toch echt een geldige steekproef van meer dan 1000 babys hebben grootgebracht  ). Ik heb ook zon draagzak, Maartje vond dat heerlijk vroeger, maar Espen gaat gillen als ik hem erin doe. Hij wil alleen op mijn arm, dicht tegen me aan. ( lekker ding ) Lint : bij mij doet het ook nog pijn hoor de BV. Ehh mijn hechtingen zijn er nog niet uit en de boel is ook nog gezwollen. Vriendje staat op knappen dus we doen wel leuke dingen met elkaar .. Ik ga even aan de minipil , daarna laat Jasper zich doorknippen  Tanja ik heb ook die van premaxx, maar die is bijna hetzelfde als het aapje ( die heb ik nog liggen van Maartje 11 jaar oud ) Volgens de wijkverpleegkundige ( die was er vandaag) kan het zo zijn dat juist die grote babys in het begin best heel vaak BV willen, om dat ze veel nodig hebben. Rhealover: meid sterkte ,neem rustig de tijd om te overdenken wat je wilt. Espen is al 600 gram boven zijn geboorte gewicht . Hij weegt dus 4620 gram . Klein michelin mannetje wordt het Enneh Kiki, tepel bloeden nog wel, maar nog maar 1 en al stukken minder  ( of het went dat kan ook )
Fibi hier slaapt hij ook wel bij ons vond het in het begin ook wat eng.Maar ik leg heb ook hoog genoeg en dan is er niks aan de hand zelf ga ik wat naar beneden. Miss ze is gewoon verwend.Hier drinkt hij het wel uit de koelkast als het nodig is.Als ik het meeneem en b.v. onder weg ben en het niet warm kan maken drinkt hij het zo.Moet zeggen dat het wel makkelijk is.Hier in huis maak ik het warm.S'nachts krijgt hij op kamer temp.
Amanchel, hier passen helaas maar een paar broekjes echt goed. En nog meer helaas is dat, dat de duurdere merken zijn...grmpff... En leuk joh, gaan voor je rijbewijs. Ik ga over drie weken weer verder met lessen. Heb er nu alweer zin in.
Sonja, dat is wel goed van Kenji hoor.. Echt heel veel kindjes moeten het niet koud, helaas want dat is natuurlijk stukken makkelijker! Bij Milana heb ik het eigenlijk nog niet geprobeerd, maar dacht eigenlijk ook altijd dat het slecht was het koud te geven haha, maar niet dus :S
Hoi meiden Nee het is helaas niet gelukt hier. Ik heb haar uiteindelijk 3 kwartier laten liggen, maar ze bleef gewoon krijsen. Heb toen een flesje gemaakt, ze had inmiddels wel honger. Het flesje is nu op (doet ze wel bijna een uur over). Ik heb haar om 15 uur weer terug gelegd, maar ze ligt de buurt nu alweer bij mekaar te krijsen...... Ik weet niet meer wat ik moet doen hoor Reallover wat een bericht meid Dit kun je dus echt niet gebruiken als je net bevallen bent. Sterkte ermee Ik heb inmiddels trouwens de babyfoon uitgezet, oei wat voel ik me shit
Ja en Hema broekjes ook, die doen ze ook vaak op van die stomme hangertjes dat ze nog eens uitrekken ook.. Ze zouden er ook vandat elastiek in moeten doen, net als bij de positiekleding.. Nou ik vind beginnen met lessen wel eng haha, nog nooit auto gereden, maja wel zo handig met 2 kids he.. Ben jij allang bezig?
Hier pas ik weer in mijn rijbroeken gister uitgeprobeerd heb zelf ruimte over. En zit echt op mijn oude gewicht van 71 kg. Wannabe heerlijk dat hij het zo goed doet.Vergeten jullie de lijst niet.Zal wel ver terug staan Rijbewijs ik zou niet meer weten wat ik zonder moet.Ben blij dat ik die nog op kosten van mijn ex heb gehaald
Amanchel is niet eng hoor.Alleen oppassen als je de brug op gaat bij jullie richting mij kort invoeg stukje en die pakken ze altijd.Goed gas geven. He hebben jullie dat nou wel of niet had het al gevraagt maar volgens mij nog geen antwoord op gehad.Die steken in je schaambeen.? Hopla neem haar gewoon lekker bij je Kenji heeft hier ook 4 dagen s'avonds bij mij gelegen omdat hij niks anders wilde het is nu weer over.
Ok ook niet goed, dan maar even brullen. Ze zal de dozen van t csb wel aant verwerken zijn in haar boven kamertje Rheallover, meid wat vervelend. Heb je al met t kunnen praten of weet je al wat je wil gaan doen? idd Son ik heb een verwend nest haha net dr vader Amanchel, nou niet alleen met voeden maar stel je hebt nog andere kids die naar school moeten of weet ik t wat dan moet je omdta zij zich niet aan de tijden houden vanalles gaan regelen dat vind ik dus niet kunnen dan moeten ze t wat ruimen planne vind ik. En leuk joh rijlessen, ik vond dat altijd zo gezellig! Vond t bijna jammer dat ik in 1 keer slaagde haha Hihi Fibi volgens mij was vandaag lichting 2 aan de beurt met de nacht wakker zijn. Fijn is dat he Ze hebben echt een eigen willetje,,,,toch wel jammer Lintje idd pink is ook een zoethoudertje alleen pas erin stoppen als je lekker zit. Fenne is her ook fan van de pink. Ze zuigt er heel hard op en lang dus als je geen steuntje hebt dan valt je arm er bijna af, maar ja beter dat dan dat je tepel eraf valt