lauwie, wat gek van otje! Ik ben beetje pissig, iemand vond mijn mooie meisje dik! Ze is totaal niet dik, helemaal niet, haar neefje damian is bijna zwaarder dan zijzelf!! (11 kilo en Jes 12,80 kilo, Damian is nog geen jaartje ouder) Pff!!
Wat een rust hier vandaag zeg, niet normaal haha. Wij hebben een heerlijk relax dagje gehad. Bijna niks gedaan. Wel de boom opgezet en wat opgeruimd, maar verder niets. Lekker hoor. @Petra leuke foto's @lauwie, wat goed dat je lekker gepoetst hebt. Zou je het leuk vinden als de kleine knul nu al komt, of heb je zo iets van nog even lekker genieten van de kleine hummel in de buik? @Linka, slaat toch nergens op dat ze je meisje dik vinden. Maak je maar niet druk er om. Die mensen weten niet beter joh! Zo ga lekker mijn bed in. Fijne avond
linka, niks van aantrekken! otje is zwaarder en ook kleiner volgens mij. die heeft lekkere meidendijtjes. ook niks mis mee. happy, ik heb er geen haast mee, maar besefte me net toen ik een beetje buikpijn kreeg dat ik er wel klaar voor ben. lig met een kruik op bed tv te kijken. ben benieuwd of het afneemt of erger wordt.. bah, ben misselijk van die ontuchtzaak in dat kdv in amsterdam!
Ik ga me nu ook niet druk over te maken, ik ga berichten uit hyves zetten, ze heeft daarin geschreven....... morgen haal ik die weg! tsjonje! En ik ga lekker naar me bedje toe, voel me nu niet zo lekker, had vandaag visite, gezellig was het ja! Slaap lekker meiden!
Goedemorgen, lekker rustig hier. Linka, niks van aantrekken. Lauwie erg he dat in Amsterdam, bah bah. Moet er niet aandenken. Is je buikpijn afgenomen? Ga zo weer werken. Groetjes Joyce
Geoimorgen meide. @linka niets van aan treken hoor. Jeslyn toont niet eens een beetje dikke gek persoon is dat zeg. pfff
@Lauwie, hoe ben je de nacht doorgekomen? @Petra, is het wat minder vandaag? @Linka, wat een onzin om dat op hyves neer te zetten, sommige mensen.... @Sjorsje, werkse, viel de markt nog enigzins mee?? @Happy, hoe was het bij je neef? En waarom hebben jullie voor hem gekozen als ik vragen mag? Ga zo naar de VK en daarna naar de holle bolle plons. Even lekker zwemmen met de kids, nee hoor niet alleen, haha! Oma gaat mee! Laterssss
lique en sjorsje, heb gewoon heerlijk geslapen met mijn kruikje. beetje teveel gedaan denk ik gisteren. vriendinnetje die vandaag langs zou komen is ziek, dus heb een rustig dagje. nog ff slapen en dan lekker rommelen. lique, veel plezier bij de vk en met zwemmen! sjorsje, werk ze!
goedemorgen, mijn gezicht is nog precies hetzelfde, het voelt echt dramatisch aan als je met je handen voelt. Je ziet alleen niks. Ik wacht nog even een paar dagen voordat ik naar de doktger ga. ik weeg nu 66,8 dus ik ben hartstikke tevreden. ik begon op 16 aug met 74 kilo
Petra, wat goed van je!! Net hardgelopen, ff bijkomen nu! Lauwie, fijn dat je heerlijk hebt geslapen!
@Linka, goed zo!!! @Petra, kijk eens aan hoe goed het is gegaan met de kilo's! oei veel water drinken de komende dagen....??? @Lauwie, oh heerlijk dagje dus vandaag. Vk moest even zoeken, maar hartje was prima te horen. 20 januari 20-weken echo ingepland. Krijg nog wel een extra echo daarna vanwege mijn gewicht, nou heel vervelend, haha!! Ga nog even wat kerstkaarten schrijven en dan naar zwembad!
Hallo meiden, Sorry dat ik nauwelijks meer reageer, maar ik trek het op het moment echt niet. Het gaat nog niet zo best :x Heb vandaag weer bloed laten prikken en donderdag moet ik voor de uitslag. Ik ga dan meteen vragen voor een verwijzing, want het gaat zo niet langer Xxx
lique, leuk van het hartje en dat je de datum vd 20 wekenecho hebt. verder ook alles goed (bloeddruk etc)? en wanneer heb je dan die extra echo? duster, balen meis! een verwijzing lijkt me sowieso een goed idee als je al zo lang loopt te tobben! knuffel!
@Linka, stil he, goed dat je weer hardgelopen hebt. @Duster, jammer dat je je nog steeds niet goed voelt. Vind het nu ook wel tijd worden dat de huisarts je doorstuurt naar de internist. @Lique, fijn dat alles goed was bij de VK. En 20 januari de 20 weken echo. Leuk. Daarna nog een echo, goh wat vervelend haha Lekker gezwommen? @Lauwie, fijn dat het allemaal nog goed gaat. Hoop voor je dat de kleine zich snel aanmeld. Zou toch wel fijn zijn als hij niet met kerst geboren wordt. @Petra, raar die bultjes, zeker ook omdat je het niet ziet. Hoop voor je dat het snel wegtrekt. @Ontuchtzaak Adam, dat is toch niet normaal he, je zou je kind er hebben zitten. Verschrikkelijk. Hier alles verder rustig. Ben vandaag en morgen ook nog vrij. Heerlijk zo lang weekend. Kan ik wel aan wennen haha. Janna ligt op bed, maar wilt niet echt slapen. Heeft al even in de auto geslapen en dat betekend meestal dat ze dan niet meer wilt slapen. Ach zolang ze lief in bed aan het spelen is vind ik het wel goed. Krijgt ze toch een beetje rust en ik ook haha. Morgen met Janna naar de PSZ voor intake gesprek. Ben benieuwd. 4 januari gaat ze dan echt beginnen daar.
hey dames! Wij zijn er weer van een weekendje cp heijderbos! Was echt supergeweldig! Kom vanavond wel ff reageren maar zal nu eens een begin maken om een beetje terug te lezen!
Lique wat fijn dat je het hartje weer gehoord hebt. De kindjes hebben zich heel goed gedragen afgelopen weekend. Jorja kon tussen de middag even daar gaan slapen en Lianna en Yosyp hebben zich uitstekend vermaakt. In de knutselhoek, maar ook door gewoon overal doorheen te lopen. Vooral de grote eland was een succes, Lianna bleef maar op het knopje drukken zodat ie ging bewegen en zingen. Oja, iemand vroeg of dit familie was? Zo onderhand wel, ze waren al zo lang bevriend met mijn ouders dat ik haast niet anders weet.
ik vind het eigenlijk wel een beetje ongezellig dat het hier zo rustig is nu ik alle tijd heb om te kletsen. maar ja, als iedereen druk is of andere dingen heeft of niks te melden dan is het zo.. happy, met kerst zou ik ook niet zo erg vinden. waarschijnlijk dan wel elk jaar die kerstdag heel druk hier, maar daar vinden we dan ook wel weer wat op. mijn familie is heel flexibel met kerst. dan laten we de schoonfamilie kiezen tussen kerstavond of de overige kerstdag en gaan we de andere avond met mijn familie en de verjaardag overdag hier.. en na kerst vind ik ook prima. hoop alleen dat het niet langer duurt dan 41 weken. ik wil door alle verhalen eigenlijk niet wachten tot 42 weken en ik wil ook liever dat het natuurlijk loopt dan inleiden. maar goed, daar ga ik over 2 weken wel eens over overleggen met de vk. wie weet is het helemaal niet aan de orde. en dat niet meer slapen als je even geslapen hebt, is hier ook altijd. we proberen haar dan vaak wakker te houden in de auto, maar dat is soms wel heel moeilijk. en als ze er zo dicht tegen aan zit, slaapt ze ook vaak niet meer. maar idd ff rust in bed dan en als ze eind van de middag moe wordt ff voor de tv schuiven hoe lang duurt je opleiding nog? is dit je laatste plek of heb je hierna nog een andere opleidingsplaats? miepie, heerlijk zeg! lekker gezwommen? ben je nog zo gemotiveerd voor het afvallen? het is nu dieet en bewegen? hoe lang wil je nog doorgaan? petra, kom je weer aan nu je weer eet? echt vreemd van die bobbels. heb je er op gegoogled? valt het eigenlijk op of zie je het alleen zelf? marleen, heb je al een beetje je draai gevonden met hoe het nu met de zaak loopt? voel je je goed bij hoeveel en welk werk je nu doet of zou je het liever anders willen? linka, gaat het nog goed met het afbouwen van de medicijnen? je klinkt wel opgewekt hier. goed van dat hardlopen hoor! sjorsje, al een beetje over de teleurstelling van de sollicitatie heen? al concrete plannen voor de opleiding? die mocht je toch sowieso volgen? lique, jullie willen niet weten of het een jongen of een meisje is toch? zijn jullie al bezig met plannen voor kamertjes ed? je hebt natuurlijk in beide gevallen ook al vanalles in huis. alieke, hoe is het afgelopen op je werk met de overdracht van je RT werk? al duidelijk wie het gaat doen? ben je blij met de oplossing? heb de hele dag nog niks nuttigs gedaan. heb geslapen en 2 keer ruim een uur gebeld met de vriendin met wie ik afgesproken had vandaag. en nog een uur met mijn moeder en nu ga ik nog ff met een collega bellen
lauwie: het programma duurt tot halverwege juni. Het zakjes eten is nu afgelopen en moet nu dus 2 x in de week sporten. Het echte afvallen zal nu dan ook wel minder worden maar zou zelf graag nog 15 kilo willen afvallen. Hier is trouwens de waarom fase ook begonnen! lique: leuk om het hartje weer te horen! Fijn dat het zo goed gaat! petra: hoop dat die bultjes snel wegtrekken! Wou nog ff verder reageren maar jens is wakker dus ga er vandoor! linka: mooie fotos van je 2 meisjes! En wat lijkt jeslyn op je zeg! En niks van aantrekken hoor jeslyn is echt niet te dik! Snap niet dat ze dat kunnen zeggen! (dan is malou helemaal een dikkertje met haar 14 kilo....) Zijn ook nog paardjes wezen kijken nou dat hadden we beter niet kunnen doen...... malou zegt nu de hele tijd mama mag ik een pony please......