@Lauwie, zelf hadden we een duowagen dat Jamie voorin zat en Britt achterin. Eerst kon ze liggen, zat een bedje bij, en daarna kon het bedje eruit, en kon het als stoel worden omgebouwd. Ideaal! Alleen heb ik net verkocht aan een collega..
lauwie verborgen reflux word juist erger als ze gaan liggen want dan loopt de melk helemaal snel omhoog. kan het niet iets anders zijn? want sydney moest juuist omhoog gehouden worden omdat dan de melk minder makkelijk terug liep
qb, zo een heb ik maar dan dus zonder luchtbanden mik, ja dat vind ik er ook raar aan. hij begint er nu ook bij te spugen. sinds vannacht al 2x ong hele voeding eruit..
Lauwie: het kan ook gewoon reflux zijn? Wat jij allemaal verteld herken ik heel erg van malou. die moest ik ook altijd rechtop houden en liggen was drama. Jens heeft het ook maar heeft niet echt last van het zuur wat omhoog komt. Hij spuugt nog steeds veel en ik als het goed is dat bij een jaar over (pff hij mag van mij wel 1 jaar worden nu al dat gewas ik wordt er niet goed van) kinderwagen: wij hebben een phil and teds. Ze zitten daar ook achter elkaar. Malou vind het ook nog heel fijn om in de kinderwagen te zitten. qb: ben benieuwd met het solliciteren! Hier inmiddels 150 sollicitaties verstuurd!!! waarvan 10 de laatste periode waarvan ik nog geen reactie heb de rest allemaal afgewezen.
@Miepie; 150 sollicitaties Daar word ik best moedeloos van. Als ik straks weer aan het werk moet dan moet ik binnen een paar weken een baan hebben, anders heb ik helemaal geen inkomsten
ik heb het idee dat hij zo last heeft van het boeren en dan is hij natuurlijkk rechtop. lijkt of een boer het verergert. na een voeding blijven liggen vind ie wel fijn maar na een boertje plat weer niet. kan m moeilijk niet laten boeren. duster, staat zo lullig als jij zegt dat je een slechte nacht had dat ik zeg dat ik juist zo'n goeie nacht had. beterschap!
bij het boeren komt er bij sydney ook altijd wat omhog en had ze ook last. zoals je het nu beschrijft vind ik het wel op reflux lijken!
mik, werd het beter met medicijnen? vind dit zo zielig. en heb ook het idee dat de hele dag nu draait om zorgen dat hij er zo min mogelijk last van heeft. wat heeft sydney voor medicijnen? krijg wel de hele dag lachjes
@lauwie ik zou het toch goed in de gaten houden. en mischien als eerst proberen met johanes prootpitmeel. oftewel nutriton. dat moet je dan een soort van papje van maken en dan voor dat je bv gaat geven in ze mondje doen. liefs met een spuitje dit verdikt jou bv en dan blijft het meer op ze maagje liggen. en qua wagen tja zou toch wel voor luchtbanden en een bak gaan. vindt die ander dingen niks meiden even een vraag. ben al de heledag zo moe. en niet lekker vanmorgen meteen een zere harde buik. toen dus rustige aan gedaan. net naar de prenatal geweest en nu doet het nog meer zeer. maar twijfel nu over morgen ziek melden. want straks is het morgen over straks niet. wat zouden jullie doen
lauwie sydney krijgt losec! nu gaat het super!!! binnan ik zou me sowieso nu niet ziek melden maar morgenochtend afwachten.
@Mik dat is het punt juist dat kan niet. want ik moet openen. En anders staat dus me colega alleen met al die kinderen
Ziek melden en wel nu meteen!!! Als het morgen over is kun je mooi even bij komen. Harde buiken die echt zeer doen dat is nog niet de bedoeling!