@QB, jemig wat spannend allemaal!!! @Sjorsje, leuk spelletje Zo net vergaderd, nog een paar uurtjes werken en dan lekker naar huis. Mijn zusje haalt de kids op van het KDV en dan mogen ze daar eten en logeren... Hoe ideaal is dat, morgen rond 11 uur kan ik ze weer ophalen. Vanavond maar beetje op zolder rommelen denk ik!
@TEsske, haha, ja lekker druk. Mooi zelf even rust nu! @Sjorsje, ja heerlijk toch, had mijn zusje zelf bedacht, heel vervelend.... haha. En ik kijk vooral uit naar morgenochtend, haha!
@QB, spannend zeg. Zal voor je duimen. @Sjorsje, Leuk spelletje inderdaad haha. @Lique, wat een heerlijkheid, dus kan je morgen lekker een beetje uitslapen. @Tesske, kan me voorstellen dat het druk is. Zeker omdat je zelf niet helemaal vit bent. Zelf ook even lekker rusten? @All, zouden jullie hier even naar kunnen kijken? Namen
Nee, hij heeft nooit spijt gehad. Hij voelt zich zo als een vis in het water. Hij werkt erg hard maar heeft het ook enorm naar zijn zin!
Hahaha mijn neefje vraagt net om een snoepje. Dus ik geef ze allebei een doosje rozijntjes waarop mijn neefje zegt ' nee ik wil ECHT snoep' Tess fluisterde daarna tegen neefje ' ik mag alleen snoep als mijn vrienden hier zijn'
Carmen, dat ze al zo goed het onderscheid weten tussen snoep en rozijntjes. Ik scheep ze er hier ook niet meer mee af.
Haha nou Tess zal het een biet zijn wat ze krijgt en hier in huis is het vaak een worteltje of een stukje komkommer 's middags. Maar neeflief is geloof ik gewend om snoep te krijgen na zijn middag dutje want het eerste wat er uit zijn mond kwam toen ik boven kwam was of hij een snoepje mocht.
@Carmen, haha. Wel grappig dat Tess precies weet dat ze alleen echte snoepjes krijgt als er iemand bij is. @Judith, dat is zeker tof. Had je anders tussen je werk door de IUI moeten doen? Worden 2 spannende weken!
@ Tess, hoe is het met de kids lekker aan het snoepen Hoe gaat het met jou? Ik mag mijn prednison afmaken @ Happy, nou ja dan had ik late dienst moeten doen. Lichamelijk gezien geen probleem natuurlijk, psychisch trek ik het denk ik niet En idd 2 idioot spannende weken
Juud wat fijn dat je vrij bent donderdag! Hoe het met de kids is... ik heb echt een hoofd dat op ontploffen staat!!!! Zo leuk en lief als ze vanmorgen samen waren zo strontvervelend zijn ze nu. Ze willen met het speelgoed van de ander spelen, neefje zit steeds aan de oren en staart van de honden te trekken (en dan word ik dus echt des duivels want dat wil ik absoluut niet hebben) , er word steeds aan de ander geduwd en getrokken etc. Gelukkig word hij 'al 'over een dik uur weer opgehaald haha Als ik nou zelf wat fitter was geweest was ik absoluut met ze naar de speeltuin gegaan waar ze uit kunnen razen haha.
Sjorsje heb echt zwaar respect dat je je staande kunt houden met 3 kleine kids! Ik ben er echt totaal niet geschikt voor haha. Al komt dat hier denk ik omdat het echt 2 totaal verschillende kinderen zijn met heel andere opvoedingen en gewoontes.