Augustus 2008 deel 10

Discussie in 'De mama's' gestart door binnabinna, 8 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lauwie

    lauwie VIP lid

    17 mrt 2007
    8.026
    0
    0
    maar juud, als het niet je eisprong was die je voelde dan baal je ook..
     
  2. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @lauwie, ik voel niks. Mijn gevoel zegt het :p want mijn temp is zoveel verhoogd :(
     
  3. lauwie

    lauwie VIP lid

    17 mrt 2007
    8.026
    0
    0
    maar misschien ben je wel verkouden ofzo? en wanneer heb je je temp gemeten? wanneer meet je normaal?
     
  4. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    2 nov 2007
    3.943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Juud; laat je niet gek maken. Je kunt nu niets doen. Donderdag ben je aan de beurt. En anders in elk geval donderdag even aangeven van je temp. Ze hebben je cyclus toch wel vastgesteld voor ze dit gingen berekenen? Of zijn ze van gemiddelden uitgegaan (ja sorry als ik wat doms vraag, maar heb er echt geen idee van)

    Carmen; heerlijk op de bank dus. Kan me voorstellen dat je uitgeteld bent na zo'n dagje met 2 drukke peuters en zelf niet al te lekker bent!

    QB; ik blijf voor je duimen voor deze job!

    Vandaag de babykamer klaar gemaakt. Kast netjes ingepakt, schone kleertjes liggen klaar, bedje opgemaakt, klamboe er boven. Shcaapjes op de muur. Dus alles bijna klaar voor de kleine. Er moet nog 1 kozijntje geschilderd en dan het rolgordijn er weer voor en de overgordijnen, die komen 21 maart pas geleverd. Vind het echt heel mooi geworden.
    Nu alleen wel weer last van mijn been. Maar het goede nieuws is dat het vrijwel de hele dag minimaal is geweest. Alleen nu vanavond weer heftiger (maar ja wat wil je na zo'n dag)
    Enne ja ik weet het verlof is om rustig aan te doen, maar als ik nu even flink doorwerk kan ik daarna heerlijk relaxen in een schoon en fris huis en met ene hoofd dat niet vol zit met allerlei dingen die ik nog wil.
    Morgen rustig dagje, Danique op kdv, Raymond werken. Weinig doen dus ;)
     
  5. lauwie

    lauwie VIP lid

    17 mrt 2007
    8.026
    0
    0
    we hebben idd sinds vandaag ons bootje! hebben vanmiddag al een rondje gevaren. lekker koud :D
     
  6. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    Goodmeurning :)
    Vandaag een dagje werken maar zit er met mijn kop niet bij!
    Dan lekker vrij tm zondag :)

    Temp weer gezakt :p ws door pregnyl!

    Meiden fijne dag
     
  7. lauwie

    lauwie VIP lid

    17 mrt 2007
    8.026
    0
    0
    fijn dat je temp weer gezakt is. het zegt ook alleen wat als je 's ochtends tempt voordat je opstaat. als je beweegt, dan gaat je temp ook omhoog.
    succes vandaag op je werk!
     
  8. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    @Sjudith; Fijn dat je vrij hebt gekregen en dat je temp weer is gezakt

    @Lauwie; Gezellig hoor, lekker varen, maar ik kan me voorstellen dat het nu nog wat koud is

    @Alieke; Fijn dat de kamer bijna klaar is (FOTO'S???????) Geniet van je rustige dagje

    @Tesske; Lekker rustig avondje gehad?
     
  9. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    Hier is de peuterpubertijd in alle heftigheid losgebarsten :x Niet eten, nee, nee en nog eens nee, krijsen en stampvoeten, jaloers, gemeen tegen andere kindjes, ´s middags niet willen slapen, maar zo moe zijn waardoor hij nog vervelender wordt...... Zo kan ik dus wel even doorgaan :x Wat is dit verschrikkelijk zwaar, vooral ook omdat mijn lontje door de vermoeidheid nog erg kort is. Ik ben blij als hij volgende week naar de PSZ kan

    Vraagje: Matthijs was vanochtend voor 6.00uur wakker. Hij ging niet meer slapen, dus heb ik hem bij ons gelegd. Even later zei hij dat hij met Thomas (de trein) wilde spelen. Aangezien het tijdstip mocht dat van ons niet. Nou, toen was het huis te klein. Uiteindelijk terug in zijn bed laten razen, maar hij houdt gewoon niet op. Hij krijst echt heel de buurt bij elkaar :) Na 7.00uur sta ik altijd mee op, maar ik wil hem ook weer niet het gevoel geven dat hij door zijn gedrag heeft "gewonnen". Uiteindelijk om 7u15 toch maar er uit gegaan en nou is het goed ;) Wat zouden jullie doen????????
     
  10. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Goeiesmorgens deze morgen!

    Xx
     
  11. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Goeimorgen meiden

    @duster ik snap je ik vindt het ook moeilijk door dat het ik het vervelend vindt voor me buren maar ik denk dat als hij zo ver zou gaan ik hem zekker pas zou halen als ie rustig is. En zou hem ook pas later met de trein laten spelen
    Wat wij zo ie zo doen als Silver zo vroeg wakker is zeg ik dat het te vroeg is en ze weer moet gaan slapen wij halen haar pas om 7 uur
     
  12. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    @Binna; Bedankt! Ik heb eerst gezegd dat het vroeg was en hij nog moest slapen, toen hij door bleef gaan heb ik hem bij ons gelegd (ook ivm Jasmijn, want die heeft de afgelopen 2 nachten niet geslapen ;)) Hij heeft dus ruim een uur liggen krijsen in zijn bed en was toen nog niet rustiger. Toen ik hem ben gaan halen, mocht hij echt niet met Thomas spelen hoor, we zijn meteen naar bendeden gegaan :D
     
  13. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    @QB; Vergat helemaal op jou te reageren :) Ik duim voor je dat je de baan krijgt. Het is idd erg fijn als je vrienden zo goed meewerken
     
  14. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Hoe moeilijk ook, ik zou hem laten gillen.. hem niet het gevoel geven dat hij zijn zin krijgt.. Wat we ook wel met Jamie gedaan hebben, die is natuurlijk wel wat ouder, maar misschien werkt het ook, is een klein nachtlampje aan doen met een tijdschakelaar die om 7u uitgaat. We vertelden Jamie dat hij pas uit zijn kamer mocht komen als de lamp uit ging. En het werkte vanaf dag 1..
     
  15. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Hihi! Nou, geeft niet toch! Dankje voor het duimen! Ben blij met zulke vrienden! :)
     
  16. petrabr

    petrabr VIP lid

    6 okt 2007
    8.000
    1
    0
    zuid holland
    @ duster, ik geloof dat ik hem ookk niet zijn zin had gegeven. vind die tip van queenbee wel een goeie!

    ik ga vandaag naar de ikea, kleine vaasjes en nepbloemen kopen voor op ons bruidsfeest
     
  17. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    @QB; Bedankt voor de tip. Ik zat zelf juist te denken aan een lampje die om 7 uur aangaat :D

    Even voor de duidelijkheid: Het is niet zo dat ik hem zijn zin heb gegeven, maar na 7uur gaan we er altijd uit. Voor die tijd kan hij dus ook krijsen wat hij wil. En het is niet zo dat dit elke dag zo gaat, maar dit is echt zijn peuterpubergedrag. Nou is hij de laatste weken ook niet lekker, dus ik vraag me af of het daar ook niks mee te maken heeft. Hij heeft ook uitslag in zijn gezicht en zegt pijn te hebben. We moeten het vet houden met vaseline, maar die veegt hij meteen weer af ;)
     
  18. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    @Veel shopplezier en niet te veel kopen hè ;)
     
  19. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    @Petra, oeh leuk! Shopze! Luvv Ikea! ;)

    @Duster, oh, haha, toevallig idd! Komt dat Jamie altijd een lampje aan wil in het donker, vandaar.. ;)
     
  20. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    @duster. Dat is ook een goed iedee. Dat het lampje aan gaat en dan mag ie uit de kamer. Maar wat je ook kan doen is zeggen dat als het lampje aan staat hij op ze kamer mag spelen tot je hem komt halen
     

Deel Deze Pagina