@ Lauwie, dat wil ik niet meer door mijn gewicht. ik kon vroeger nog wel eens doordraven met een sexy outfit voor het stappen (overdag natuurlijk gewoon paardrijbroek en shirt) maar als ik foto's terugkijk dan kon ik het wel hebben. Als ik nu zoiets aan zou trekken zou ik me niet gemakkelijk voelen. EN ik ben wijzer geworden, ik heb ooit een keer de hele dag in de blubber gedanst/gelopen op dancevalley op laarzen met hoge hakken alleen maar omdat ik het mooi vond staan, daarna ben ik een ander soort festvalbezoeker geworden; liever naar lowlands op praktische schoenen dan op hoge hakken en dus ook liever een broek met zakken dan een rokje
@Lauwie; Het was erg gezellig. We hebben samen geknutseld @Sjudith; We pakken een aantal dingen anders aan, zoals meer uit de box en overdag ook slapen in een slaapzak. Kleine praktische dingetjes, maar ze lijken goed te helpen
nou dan mogen jullie mij dragen want ik stap altijd bijna op hakken ik ben de niet praktische uitganer haha chique met drankje in mijn hand mensen gluren haha
@ Jenny, ik ga voor het dansen en kijken Dragen?? Jij bent lekker XD @ Duster, zat ze vaak in de box?
Nee, valt eigenlijk wel mee. Maar nu dus nog minder. Ze is gewoon erg actief en ondernemend. Ik weet ook niet van wie ze dat heeft
Ik ben dingen aan het verzinnen die ik op de lijstjes voor 5 december kan zetten. Voor de kinderen heb ik al hele waslijsten , voor mezelf vind ik het wat lastiger hahaha @ Lauwie: Hoe was het bij het tuincentrum? @ Judith: Inderdaad heel beschaafd. Gaan jullie met een groepje (Petra, Jenny) van hier of begrijp ik dat verkeerd? @ Jenny: ben ook nog benieuwd naar je verhaal via pb... @ Duster: Was het leuk vanmorgen? Fijn dat je even lekker hebt kunnen praten met je begeleidster. @ Lique: Bah niets aan, beterschap! @ Miranda: Dat soort lijstjes ken ik!
Ohhh ik ben nog helemaal niet bezig met 5 december. Erg hè. Ik doe dat soort dingen altijd op de laatste dag. haha
Zo meiden Pfff heb een wereld reis gehad voor de bootschapen d weg was af gesloten toen naar ik daar klaar was ging ik naar een andere winkel en ook daar wad de weg afgesloten ahhh Maar weer een paar leuke Sint cadeautjes Barbapapa knufrl. Thomas de trein stickers Thomas de trein van hout Popen maxi cosi En twee leuke zaken voor waar het in komt
Lauwie; ik heb je tip gemist over het de trap oplopen. Binna; heerlijk dat je je weer beter voelt! Lique; bah griepje op komst? Marleen; de sinterklaas; pff het bedplassen en al begint meestal weer bij de kids in de klas. En de onrust. Worden weer drukke weken 5 decmeber; voor Danique klaar en ook voor Quinten compleet Voor mezelf ook al klaar, nog even kopen voor het lootje, maar daar staat ook genoeg op, dus komt goed! Met Danique's oog en wang gaat het beter. Ze heeft er geen pijn aan, gelukkig ook wat minder blauw Duster; fijn dat je al merkt dat het wat beter gaat. En leuk zo'n gezellige morgen met Matthijs! Danique is meer dwars bij mij en bij Raymond stukken minder. Is dit normaal of zou het ergens door komen? Vanmiddag kom ik thuis van het werk, hele dag lief geweest volgens RAymond en ik kom binnen en de 1e eigenwijze bui begint al. NU is ze wel weer erg lief, maar ik weet zeker straks moet ze het bed in en dan begint het weer met naar boven brengen.
heb niet goed bij kunnen lezen want ik lees vanaf mijn foon op bed. Vandaag op het werk de hele dag al wat kortademig en druk op de borst en toen ik thuis was en stond te koken kreeg ik een zware benauwdheidsaanval incl blauwe lippen en nagels.gelukkig werd het na een minuut of 10 een stuk beter dus nog wel met mijn gezinnetje gegeten maar na het eten direct op bed gegaan omdat ik kortademig en duizelig ben en vreselijk moe. Gelukkig is de druk op mn borst nu weg. Fijne avond allemaal! Marieke ik las dat je 2 kiezen moest laten trekken? Jeetje, beterschap meid!
Nou Danique ligt er weer in. Naar boven ging goed, pyama aan ging goed (ze had een spekje haha) maar toen brak de hel weer los. En ik brak ondertussen, dus al huilend haar naar bed gebracht. Toen was ze wel heel lief; mama niet huilen, kusjes geven op mijn wangen, knuffelen. Heb haar ook gezegd dat mama moet huilen omdat Danique niet ging luisteren. Daarna dikke knuffels en alles weer goed. Pff wat vind ik dit lastig zeg. Zit nog steeds met tranen over mijn wangen!
@ alieke, ooo ik ken het Giulia is ook al dagen stierlijk vervelend En je geduld is soms zo op he @ Carmen, sterkte meid!