koekies smaken goed Nou pfff Giulia net alleen op de wc laten zitten, mevrouw wilde dat graag en heb ook afstapje...was de 1e keer alleen! En hoor me een knal ja hoor letterlijk van de pot gepleurd! Gelukkig niks ernstigs maar ik blijf er nu gewoon weer bij
Jee wat is er weer veel geschreven de afgelopen dagen! Ik kom ook veel te weinig Ik ga niet overal op reageren, daar is het teveel voor Vanochtend naar de vk geweest en alles was helemaal goed. Da's dus weer mooi. Verder eigenlijk geen nieuws.
Wisten jullie dit??? 15 oktober, is het wereldengeltjesdag. Op deze dag herdenken mensen over de hele wereld een engeltje, door om 19.00 uur een kaarsje aan te steken, wil jij ook meedoen?
Ik steek er net 3 aan, wel iets te vroeg, maar dat mag de pret niet drukken toch? En nee, ik wist er niks van!
@ Jenny, ik begrijp je mening over de cross wel maar het gros van de ruiters neemt geen risico's . Op de military ben je alleen succesvol als je op alle 3 de onderdelen scoort. Rij je je paard dus compleet naar de klote tijdens de cross kun je het wel vergeten. Daarnaast zijn ook cross ruiters gewone ruiters die ook heel erg gek met hun paard zijn en goed naar het dier luister/aanvoelen. @ honden eten, wij zijn gemiddeld 80 - 100 euro per maand kwijt voor hondenvoer. Ik heb een hondje van zo'n 5 kg en 1 van 40 kg en ze eten BARF. @ Puck, morgen ben ik er helaas niet..we gaan naar K3. Baal er wel een beetje van want normaal is de military altijd het 2e weekend van oktober maar dit jaar is het verschoven omdat er ook een eventing wedstrijd was in Kentucky en de paarden voldoende tijd moeten hebben om tot rust te komen. @ Judith, dat zijn nette cijfers toch? Tess is 2 cm kleiner en 3 kilo lichter. @ Lauwie, dat nijntje museum lijkt me ook wel erg leuk maar het is wel een eindje rijden voor ons helaas. Ik weet verder niet meer wat ik gelezen heb, had vandaag een spoedje op het werk dus het was 17.00 uur toen ik wegging en ik was er vanmorgen al om 06.45 dus het was een lange dag met mijn nog niet optimaal werkende lijf. Mark is Tess nu even lekker aan het douchen dus dat hoef ik (gelukkig) niet meer te doen.
Ha meiden, Wat een saai weer vanmiddag he? Het is hier vanaf een uur of 12 gaan regenen en nog niet droog geweest, bah! Ik heb weer lekker meegelezen, maar heb eigenlijk niks onthouden...sorry! Ik heb nog wel even een vraagje: Weet iemand hoe je van die irritante MSN bonus/ jackpot mailtjes af kunt komen? Ik ontving ze steeds al van een aantal contactpersonen, maar nu worden ze ook via mijn e-mailadres verstuurd en ik heb nergens aan meegedaan en dus ook echt geen 1000,- gewonnen...was het maar waar haha! Maar ik vind het dus wel super irritant!!!
Geen idee Marleen. Ik krijg de laatste dagen steeds mail dat iemand m'n foto heeft beoordeeld met een 6/7/8/9 (wisselt per spambericht) en als ik wil zien om welke foto het gaat moet ik op een link klikken. En ik kreeg deze week dagelijks een mail over het door mij aangevraagde nieuwe wachtwoord (nooit aangevraagd) en of ik op een link wilde klikken. Terwijl ik voorheen vrijwel nooit spam kreeg. Raar hè.
Meiden even snel een vraag en dan ga ik naar mijn vriendin, lekker de voice kijken: Ik ben totaal niet thuis in jongentjes, alleen maar zusjes zeg maar. Djim zit nu hele tijd te zeuren dat ie een zeer piemeltje heeft, voor zover hij dat aan kan geven. Vanaf welke leeftijd is gewoon in bad schoon laten weken niet meer genoeg??
@lique haal je het voor huidje van zijn piemeltje wel eens naar achter. want daar achter blijft ook vuil. maar het kan ook zijn dat ze piemeltje groeit maar ze voorhuisdje niet groeit en dat doet ook zeer. @marleen durf het je niet met zekkerheid te zeggen maar volgens mijn kan je het ook melden bij hotmail @juud dat wist ik niet maar wel een mooi iets zeg @teskje jeetje meis dat is wel balen. heb je soms wel iemand op je werk waar je op terug kan vallen wow wat een bedragen voor het eten voor een hond. pff nou ik heb een PIEP dag gehad. niks voor mijn door hoe hun werken. namelijk gewoon de hele dag lantrevanten of beetje toe zicht houden. ik heb gewoon de hele dag niks gedaan. zowat de hele tijd me af gevraagt wat doe ik hier. ik had ook bij me meisje kunnen zijn. Ik ben een type wat er van houd om te werken. en niet dit