Buddie nieuws linka kreeg netvern sms van duster ze ze is vanmorgen om half 9 bevallen van een meisje Jasmijn wel met een beetje hulp dus moer 24 uur blijven kan iemand dit groot en in kleur zetten het lukt niet via me tel
Buddie nieuws linka kreeg net een sms van duster ze ze is vanmorgen om half 9 bevallen van een meisje Jasmijn wel met een beetje hulp dus moet 24 uur blijven
Arri gefeliciteerd met je diploma. Juud zit je cyclus toch redelijk goed. Duimen voor de volgende ronde.
@ Duster eindelijk is ze er dan Gefeliciteerd met Jasmijn, erg mooie naam. @ Arri gefeliciteerd met je diploma @ Juud fijn dat je ongi bent geworden Misschien dat iemand het bericht van duster bij de feb. mama's kan plaatsen?
(Huh, kan alleen die smiley niet posten, want mijn bericht is dan te kort Moet minimaal 3 tekens schrijven Nou, bij deze )
Hoeraaaa Duster! Van harte gefeliciteerd met de geboorte van Jasmijn! Hopelijk kun je van je kraamweek veel meer genieten dan van de laatste loodjes! Judith, goed dat je voor jezelf kiest en mooi dat je lichaam uit zichzelf (en snel ook, toch?) ongesteld is geworden. Hoe lang is je cyclus eigenlijk, dat je volgens je banner al op dag 10 BD moet? Uhhh wat wilde ik nog meer schrijven? Oja! Arri, gefeliciteerd met je diploma! En wat een mooie cijfers! Wees maar trots op je prestatie! Rebbel, gezellig dat je voor ons kiest ipv de feb10-mama's Véél verhalen over Luna graag! Spreek ik het inderdaad goed uit als ik 'Loena' zeg? Of is het echt 'Luuna'? Dames op de meeting: have fun en niet misselijk worden van al het lekkers hè! Ise heeft vannacht zonder speen geslapen en ze viel gisteravond ook zonder protest zo in slaap. Heerlijk! Geen garanties voor volgende nachten, maar toch: blijkbaar begint ze toch wel klaar te zijn voor speenloos slapen.
@ Chantico, die klopt niet geloof ik??? Ik heb een cyclus van 36 dagen gehad? Dus daar ga ik nu ook maar vanuit de vorige was 33 dagen.... Over 20 dagen is pas mijn ei geloof ik?? Eerste dag van je laatste menstruatie:20 februari 2010 Een beetje vruchtbaar:10 maart 2010 Vruchtbaar:11 maart 2010 Erg vruchtbaar:12 maart 2010 Eisprong:13 maart 2010 Innesteldag:18 maart 2010 Vanaf hier kun je testen:27 maart 2010 Vermoedelijke bevallingsdatum:4 december 2010 @ Arri hoe was je diplomering?
Zou leuk zijn Juud een baby als sinterklaascadeau. Nou deden Ard en ik om de dag klussen, maar was het advies van de gyn bij jullie nou anders of niet?
Tja zin of geen zin, je moet gewoon, haha. Nou ja, ik had altijd wel zin dus dat was het probleem niet. En ondanks het "moeten" heb ik Ard ook niet horen klagen. Maar het was bij ons maar iedere keer heel kort, het oefenen. Moet er niet aan denken net als bij jullie om het zo maanden aan een stuk te moeten doen.
Duster, van harte gefeliciteerd met jullie meisje. Een prachtige naam; het past echt bij jullie zoals ik jou en Matthijs ken...!! Mooi!! Lekker laten verwennen nu en weer lekker aansterken. Geniet van je gezinnetje!!
Aahhhh snoepie! Duster, Duster-man en Matthijs, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje en zusje!
@Toetie, haha, gelukkig, nog iemand met dezelfde maten als Djim. @Rebbel, fijn dat je bij ons mee blijft kletsen en ja 2 kleine murmels is wel even wennen. Fijn dat Luna het nu zo goed doet, en natuurlijk willen wij alles over haar horen! Hoe is het met je haar gegaan? Oh het is gelukt lees ik, haha! @Arri, wauw gefelciteerd!! @Juud, mooi dat je ongi er is!! En wat vervelend om de dag klussen, haha!! @Duster, jippie, gefeliciteerd!! Wat een heerlijk meisje (leuk hoor zo snel een foto)! Heel veel geluk met zn viertjes en geniet van de kraamtijd. Hopelijk zijn jullie allemaal snel thuis! Zo dames, hoe was de meeting. Ik heb vannacht gedroomd dat ik erbij was, haha!! Verder is mijn schoonzus net op visite geweest met kleine Mila, haar eerste uitstapje! En duster is toch niet op dezelfde dag bevallen als Wendy, haha!
Duster, gefeliciteerd! Jullie kleine meid is er! Geniet maar lekker van haar! En wat een mooi meisje is ze zeg! Lique; Danique zit ook in dezelfde maten ls Djim. De top 3 van de groeilijst Arri; gefeliciteerd meid! Mooie cijfers hoor! Ik heb mijn apothekerskast in de keuken opnieuw ingepakt. een paar wasjes opgevouwen en begonnen met de badkamer. Danique kijkt even bumba en we gaan zo weer verder poetsen en ook nog boodschappen kopen. Heb geen zin, maar moet toch echt even doorgaan om het af te krijgen. Hoe is het bij de meeting dames??? Al misselijk
duster, man en matthijs, van harte gefeliciteerd met jullie dochter en zusje Jasmijn! Mooie naam voor een mooi meisje!
juud, 'fijn' dat je in ieder geval wel vanzelf ongi geworden bent. dan klopte je cyclus in ieder geval. hoe was het op de markt? chantico, spaties zijn ook tekens alieke, het was heel gezellig! en dat is het vast nog. heerlijke taartjes gegeten en ik ben niet misselijk arri, gefeliciteerd! mooie cijfers hoor! lique, leuk de kleine mila op bezoek!