@ Shireen, Bas en Mylan: gefeliciteerd met de geboorte van Yanieck! Wow wat is dat snel gegaan, lekker genieten van elkaar! Waarschijnlijk gaat ons konijn een dezer dagen bevallen. Ze is erg druk met een nest bouwen... Met mams gaat het aardig, we houden haar goed bezig. Vanmiddag weer een verjaardag en vanavond gaan we bbq-en. Fijne dag allemaal!
Hier is iedereen inmiddels wakker en (bijna) allemaal aangekleed. De meiden lopen er lekker zomers bij. Heb de afgelopen weken weer heel veel shirtjes ingeslagen (en dus een beetje teveel geld uitgegeven haha). Is Denice nu nog de enige die binnenkort moet bevallen?? (sorry hoor maar ik ben de planning een beetje kwijt)
shireen,bas en milan van harte gefeliciteerd met de geboorte van julie dochter en zusje! Prachtige cijfertjes en ben benieuwd naar een foto!
Wow Juud, anders word ik nu zwaar jaloers Denice en daarna Lauwie meoten nog bevallen ja. Ik heb gisteren laten pendelen en kreeg gisteravond al een pendel terug. Juli 2010 een meisje en had in januari door een ander ook al laten pendelen en toen was het september 2010 een jongen. Ben benieuwd. Beide gaat in elk geval niet lukken Mijn moeder moet om 1 uur in een ander ziekenhuis zijn. Daar gaan ze de ercp uitvoeren. Eigenlijk ben ik er wel gerust op, al is mijn zus en vader wel in rep en roer. Ik vind het super dat het vandaag al gaat gebeuren, hoe eerder geholpen hoe beter en het meot toch gebeuren vandaag of morgen. Ben ik nu raar?
Een tijdje terug had iemand hier een site neergezet van vakantiehuizen in de Ardennen (dacht ik). Welke site was dit? Het gaat om goedkope bestemming, alle andere tips zijn ook welkom
hoera yanieck is geboren! van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter en zusje. ik hoop dat jullie nu met volle teugen van haar aan het genieten zijn
Alieke: Ardennen Vakantiehuis - Ardennes-Etape Vakantiehuis, Chalet, luxe Gite & Villa te huur voor uw vakantie
@ Carmen: Door het babynieuws bijna vergeten ! GEFELICITEERD MET JE VERJAARDAG!!! GENIET ER VAN VANMIDDAG!!!
jenny, bas en mylan, gefeliciteerd met jullie dochter en zusje! fijn dat het zo soepel gegaan is. geniet ze! haha, na denice ik de volgende. ik ben net 5 weken zwanger. carmen, alvast gefeliciteerd! veel plezier vanmiddag!
alieke, wat is een ercp? hoop dat je moeder er snel van opknapt! petra, leuk dagje gehad zo te zien! otjes favoriete spelletje is 'stoppe'. dan gaat ze achter het gordijn of bij ons onder het dekbed verstoppen (liefst samen met papa of mama). dan moeten wij zeggen 'waar is ottilie nou?' en als we dan vanalles opnoemen 'is ottilie in de badkamer?' dan hoor je steeds 'nee' van onder het dekbed tot het te lang duurt, dan roept ze 'deken'
puck, spannend van het konijn! en fijn dat het lukt om je moeder bezig te houden, zodat ze zich ok voelt. juud, geniet ze! heerlijk zeg! sorry voor de vele berichtjes. zit in de tuin met mijn telefoon onhandig te doen.
GGGRRR, mijn wasmachine gaat net over de huizen... Ik hoorde een hoop herrie en hoorde wat piepen en ineens dacht ik shit, dat is mijn wasmachine....Trommel los en de rand helemaal verfrommeld, kortom echt niks meer aan te doen. Net bij Wehkamp maar gelijk een nieuwe besteld... Vandaag was er nog korting op en hij wordt dinsdag geleverd. Balen zeg!!! Vanmorgen scheen het zonnetje, maar het is hier nu alweer een hele tijd bewolkt helaas. Gelukkig is de temp wel goed. In het noorden schijnt het zonnetje zeker nog wel???
Carmen, gefeliciteerd! had er ook niet aan gedacht vanmorgen. Je hebt in elk geval een lekker zonnetje, maak er een mooie dag van. Lauwie, een ercp is het onderzoek waarbij ze met een slang door je slokdarm naar je galblaas gaan en dan kunnen ze dus galstenen verwijderen en ook de stent (buisje wat ze in de galweg hebben gezet) verwijderen of een nieuwe plaatsen. Als het goed is, is het nu achter de rug. Hopelijk mag ze snel terug naar het ziekenhuis waar ze ligt en knapt ze vlotjes op. Marleen, balen zeg je wasmachine kapot Enne, hier geen zonnetje, maar een grote volle zon! Set; dank je wel. Die bedoelde ik inderdaad!
Alieke, hopelijk gaat het hierna snel beter met je moeder. Marleen, balen van je wasmachine, maar dinsdag al een nieuwe dat is wel snel. Hier geen zon, maar het is wel heerlijk buiten. Ard is bezig om koffers op de motor te plaatsen. In september gaan we met z'n tweeen 'n weekje naar Duitsland en hij wil graag op de motor.