Chantico; 1 dag verder dan er eerst gezegd werd.Maar ging er zelf wel vanuit dat ik 1 dag verder was. Dit omdat mijn cyclus nooit 28 dagen was, maar altijd 26 of 27 Shanai; hoe is het met jullie?????
Ze heeft nog wel verhoging/koorts maar voelt zich wel wat beter. Ze speelt weer maar is afwisselend vreselijk jengelig. Bij koorts mag je geen gewone massage geven maar wel een 'strijkmassage' van hoofd naar voeten. Dus dan strijk je met je hand van hoofd naar voetjes i.p.v 'kneden' over het hele lichaam. Gecondoleerd met de opa van je man.
Binna, wat een zware zak zout ja! Ise weegt denk ik zo'n twee kilo minder, ze geeft heel goed mee, klemt zich goed vast en kun je ook gewoon neerzetten op haar benen (als ze die niet optrekt ), en haar vind ik soms ook al te zwaar om te tillen. Moet niet denken aan een baby die nog niet kan staan van 13,5 kilo! Arme moeder ook Zou dat kind zelf ook geen last hebben van zijn gewicht? Hij heeft heel wat kilo's omhoog te houden bij z'n eerste stapjes!
Petra, wat ontzettend enthousiast dat je ons allemaal uitnodigd Zo is de mee-voorpret voor ons nóg leuker dan ie al was
@chantico tja hij heeft er zelf zekker last van. daarom staat ie ook nog niet. of kan ie nog niet lopen. @chantal leuk kamertje. had je nog aan die foto's voor mijn gedacht. of heb je het al verkocht @alieke wat super een goede echt. en beter he 2 keer. @petra en hoest met de voor berijdingen @setteke en hoe smaakt de cake @Puck wat leuk een neefje. @lauwie hoop dat je beetje kan bij komen het wiekend @happy oeii dat is minder met janna @lique hoest met je spiraaltje en de uitslag?? mag je al beginnen. toen ik die pb van jou kreeg dacht ik eerst dat jij het was @teske wat fijn dat tess zich wat beter voelt Sorry meiden al ik iemand vergeet weet het uit het blote hoofd even niet meer
Superano, welkom hier! Misschien ligt het aan m'n zwangerschapshormonen 8), maar ik weet eigenlijk nog steeds niet wie je bent. (Heb wel gevonden onder welke naam je eerst schreef, maar die herkende ik ook niet ). Wanneer is je kindje twee geworden? En hoe heet hij/zij? Zat je nu op je NOD te wachten, of had je al getest? Haha, lekker veel vragen hè?! Zo, en dan zal ik na al mijn quotes+reacties ook nog zélf iets schrijven Ik ben vooral errug MOE. Niet verrassend natuurlijk, op dit tijdstip, maar ik ben het al de hele dag, haha. Even leek het weer een rampmiddag te worden toen Ise niet wilde gaan slapen, en dat terwijl ik erg toe was aan een middagdutje 8). Gelukkig is ze uiteindelijk, na anderhalf uur gehannes, naast mij in bed in slaap gevallen. We hebben samen ruim twee uur geslapen. En nóg ben ik moe. Lekker onder de wol dus zo!
@alieke: oma heeft het wel moeilijk, maar ik denk dat zez ich wel gaat redden! het is nog een hele fitte vrouw voor haar leeftijd! @carmen: kijk je weet er dus meer van dan ik! beterschap voor tess, fijn dat het weer wat beter gaat! @chantico: slaap lekker! @all: haha ik zeg altijd mannetje, maar we zijn nog niet getrouwd hoor! volgens mij denken de meeste van jullie dat! ik wacht nog op een aanzoek! ik ga slapen, ben niet helemaal lekker. heb het net als milan in mn buik! truste!
dag meiden Even zwaaien!!! hihihi kinderschoenen, meisjesschoenen, dc shoes Elastic Pixie 4, blauw, wit. | x-kds @ Superano, balen meid van je test Enne welkom @ All, ons huis is zo goed als verkocht, even alles rond zien te breien! Maar helaas vet verlies :'(
o chantico, dat is zo herkenbaar! ik weet nog dat ik een keer toen ik ongeveer zo ver was wel kon huilen toen otje niet ging slapen. fijn dat je toch nog geslapen hebt! en hopelijk het weekend ook lekker veel als je vriend ook thuis is. binna, dank. ik voel me al opgeknapt van ons pyamadagje en mijn tuk van vanmiddag. wij zijn vanavond naar een culinair festival geweest. was leuk. ot en ik zijn weggegaan zodat ot lekker naar bed kon en mijn vriend is daar nog lekker aan het smullen van alle hapjes. in ruil daarvoor mag ik morgenochtend lekker blijven liggen .
rebbel, ik snap wel dat je de familie niet aan wil steken. niet eens aan gedacht.. beterschap! juud, onwijs balen van het verlies maar wel een last van jullie schouders als jullie eraf zijn of niet? whatsup with the shoes?
juud, das wel veel geld ja.. stomme huizenmarkt!! hebben jullie een plan hoe dat op te lossen? scheelt straks wel veel geld per maand van de hypotheek of niet?
@juud. Die schoene zijn echt super. Kan je die schult nu gewoon blijven aflossen zoals nu of must dat anders. Wel ballen hoor.
@Lauwie, goed geregeld! @Juud, oei vet verlies. Maar waar staat dat gelijk aan, het huis nog een half jaar aanhouden?? Wel kaatje hoor!! @Binna, leuk dat je er naar vraagt, je bent de eerste. Hij is er inderdaad uit. En mocht ik over een half jaar nog niet zwanger zijn, dan gewoon weer een uitstrijkje laten maken. Anders na die tijd!! zo dames, lekker avondje op de bank!! Beetje laptoppen en morgen neven en nichten dag. Wordt ook wel weer gezellig!! Wel vroeg op en dan kids wegbrengen en nog uur rijden naar plaats van bestemming!
Balen van het verlies, maar jullie zijn het kwijt. Jullie hebben nog geen overwaarde op jullie huidige huis, he? Ik hoop dat jullie ergens een gunstige lening kunnen krijgen voor de restschuld. Hilbrand wil evt wel met jullie meedenken (is officieel hypotheekadviseur).