@setteke jeetje wat een stome fout zeg. en wat een moeilijke sitiuaite sterkte @jenny klinkt goed. geniet er maar van @lauwie dat is ook erg leuk he naar een tweedehands kleding beurs.ga ik hier ook wel eens heen. en heb nu een aparter spijkerbroekje en een stofe broekje bij de prenatal gehaald.
net gekocht Marktplaats.nl > Doos vol kinderkleding mt 98/104 - Kinderen en Baby's - Kinderkleding | Maat 98
Ik zit hier te piekeren en te peinzen... Weet wel wie op dezelfde dag jarig is als Ise, maar dat was toch niet de TS van dat ene bericht... Ontdek ik nu net dat ik niet naar de eerste pagina had teruggekeken, maar dacht dat degene bovenaan pagina 7 de TS was, en die ken ik niet. Maar die van p.1 wel! Lekker dom hè?! Nogmaals welkom hier, nu ik echt weet wie je bent
Vandaag weer zo'n dag. En het is zo onbegrijpelijk dat je op een gegeven moment niet uitgeslapen bent... Ik heb twee en een half uur geslapen en ben nu nog steeds niet vooruit te branden. Hopelijk trek ik na het eten weer bij, want dit is voor de rest ook niet leuk. Ik bof wel met m'n vriend: die wil alleen maar voor me zorgen ipv dat ie het stom vindt dat ik zo weinig doe.
@juud nee hij is van name it. hij is anders. laats had ik toch het plaatje hier neer gezed zei je nog dat is echt een Silver jas @chantico jeee je weet het. @superanno heb je al getest. hoop dat je snel bij de mei mama's mag komen schrijven
Nee hoor, helemááááál niet! Mik, wat een rotnacht had je zeg. En balen dat Sydney ook kma heeft. Ik hoop dat ze de fv goed oppikt. Beterschap meis! t Zal voor jou ook wel heerlijk zijn om niet meer op je eten te hoeven letten! Setteke, wat een toestand met je opa. Ik weet niet goed wat ik moet zeggen: dat ik hoop dat hij snel opknapt of dat het rustig afloopt Shireen, klinkt goed hoor! Juud, da's nog eens een goede prijs! Hoop dat er leuk spul tussen zit.
Setteke wat naar van je opa zeg. En dat door een stomme fout. Weet eigenlijk niet of ikm oet zeggen hopelijk knapt hij snel weer op, of dat ik dat juist niet moet zeggen. Moeilijke situatie hoor! Binna; ben jij gaan schrijven bij de mei mama's? Chantico: Jij dus lekker moe? Ach hoort er allemaal bij he. Net mijn beste vriendin vertelt dat ik zwanger ben. Echt superleuk! Zij zijn ook al vanaf maart bezig vertelde ze, dus hopelijk voor hun ook snel raak. Nu weten op mijn collega's na en oma de meeste mensen het wel die ik het echt zelf wil vertellen. Oh ja Raymonds zus weet het ook nog niet, ook binnenkort nog maar vertellen.
@alieke ja omdat jullie bij de april mama's al zo ver zijn. en omdat ik 30 april ben uitgerekend. dus waarschijnlijk mei
@ Chantico, hahaha jij bent lekker bezig. Superano zal wel gedacht hebben Je boft maar dat je lekker vaak kunt slapen. Ik vond het toen ook zo gek dat vermoeide gevoel, vooral ook omdat ik mezelf helemaal niet zo ken en dan is het heel gek dat je lijf ineens heel anders doet. @ Juud en Shireen, zit te kijken voor beatloverz, erg prizig, maar het lijkt me nog steeds gezellig dus ik ga bestellen. Jullie hebben ze toch al? @ Setteke, heftig hoor allemaal in jou familie. Hoe lullig het ook klinkt, ik hoop toch dat er gauw een einde komt aan deze situatie @ Alieke, wat leuk dat je vriendin enthousiast reageerde en wat zou het geweldig zijn als zij nu ook zwanger word. Het blijft zo ongelovelijk bijzonder om zwanger te zijn en dat is leuk om te delen ________________ Wij zijn vanmiddag naar de trouwlocatie gefietst om de boot te bekijken waarop we gaan borrelen, taart eten en proosten ( ooo en varen natuurlijk ) ik word er toch zo blij van. Ik ben altijd al erg gelukkig maar gelukkiger als nu kan bijna niet
ik kan me ook zo voorstellen dat het leuk is om alles als 1 van de eerste mee te maken omdat je met Silver altijd als laatste was (als laatste een 20 weken echo en zeker als laatste bevallen)