@ Duster, mijn god....., en ik heb al medelijden met mezelf..... Goedemorgen allemaal! Fijne dag vandaag!
wil je me laten weten wat voor jurk het is geworden en natuurlijk de prijs. oooo en in welke winkel heeeeeeeel veel plezier
Suze schuift elke dag een stukje op met haar ontbijt, dus vanmorgen was het al vanaf 4 uur brullen. Ik dacht je bekijkt het maar, maar ik heb haar om 5 uur maar een flesje van 60 cc gebracht. Dat word dus het nieuwe beleid, want dit slaat natuurlijk nergens op. Voortaan krijgt ze maar een klein beetje en steeds wateriger. Na het miniflesje heeft ze weer een uur gehuild en nu ligt ze te slapen.
Goedemorgen allemaal, Petra, heeft Suze nog steeds 'n "nachtvoeding" of is dit een fase? Zit al volop in de make-up. Dadelijk kleertjes nog aan en dan kan ik weg.
mogge @ petra, zit hier niks bij? bruidsmode "Ti amo" - goedkope bruidsmode Rotterdam low budget trouwen bruidsmode schiedam een maatje meer bruidsjurken trouwjurken bruidsmode trouwen bruidsjapon huwelijk trouwjurk bruidsjurk bruidshuis
@Sjorsje, goed bezig hoor zo vroeg!! @Juud, goedemorgen @Petra, de banners zijn zoek, haha!! En groot gelijk, dat zijn geen tijden. Even een paar ochtenden doorbijten! @Duster, ik zou dat dus echt weigeren, dat zijn geen tijden om beneden te zitten. Kan je geen klein flesje maken en die aan haar geven in bed? Zo ik ga aan het werk!
Mss moet je in haar kamer een stoel zetten, dan geef je haar een klein flesje drinken, dat net de honger weg haalt? En dan weer in bedje leggen?
Goedemorgen! Duster; pff wat vroeg zeg! Gaat ze niet weer slapen na het flesje melk. Dan wist ik het wel, snel een flesje en hup weer het bed in. Dat zijn toch geen tijdstippen Mik; succes vandaag zonder bv. Even wennen inderdaad Sjorsje, succes op het gesprek. Waarvoor ga je solliciteren? Ik heb mijn ontbijt al op. Danique hoor ik wakker worden. Dus ga haar eruit halen. Over een uurtje zijn wij in het zwembad te vinden!
thanx juud, daar heb ik 29 september een afspraak gemaakt en bij atlanta bruidsmode Suze heeft al sinds ze 4 maanden geen nachtvoeding meer, maar ze is net als ik een ochtend mens. Ze krijgt dus meestal rond 6 uur half 7 de papfles. De afgelopen weken werd het telkens iets vroeger. en vanmorgen dus 4 uur, tja dat is echt te vroeg. Vooral omdat ik daarna niet meer in slaap val @ Sjorsje, heel veel succes bij je sollicitatie. Is het een " betere" baan, dichterbij?
nog 10 berichten............... voelt iemand de ongelovelijke behoefte om het nieuwe topic te openen inclusief leuke of juist niet leuke smiley????
Jasmijn is dan wel om 4u30 wakker, maar dat is niet vd honger. Ze is gewoon wakker en wil aandacht....
Goeiemorgen dames! @ set: dat klinkt als een leerzame interresante dag!!! Kan me voorstellen dat je hoofd vol zit, maar het lijkt me ook heel fijn om aan het eind van de dag thuis te zitten en erg blij te zijn met jezelf en met je dag! @ sjorsje: leuk weer eens foto's te zien! Succes vandaag, toi toi toi!!! @ alieke: nu al weekend, heerlijk, geniet ervan!!! Tygo kan ook prima uit een beker drinken, bij het eten krijgt hij een beker ipv tuitbeker, rest van de dag tuitbeker,omdat ik vindt dat hij anders te weinig binnen krijgt nog. @ lique, dankje... @ petra: jeeeee, zo vroeg???? oh wat heb ik toch een mazzel met tygo gehad dat hij zo snel doorsliep, knijp mn handjes ermee dicht... @ duster: waarom ga je beneden zitten??? Ik zou ook een flesje en dan weer lekker naar bed, in hoge uitzondering bij ons in bed en anders lekker even laten brullen hoor...