@Bumba: gefeliciteerd met de 13 weken @Lauwie: gefeliciteerd met je nichtje! Leuk hoor zo'n hummeltje. @Irissa: Veel plezier bij de echo @Mystic: Meid, wat vervelend, gelukkig is het nu over. Hopen dat je kindje morgen nog gewoon goed in je buikje zit. Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar het lijkt me meer een adertje die is gesprongen. @Galadrose: Veel plezier met carnaval @Natas: Gefeli met de 14 weken en wat fijn dat je je weer een beter voelt. @Rebbel: Wat een fijne uitslag zeg. @Daisy: Wat naar dat je morgen nog geen punctie krijgt. Pfff die onzekerheid. Gelukkig heb je je twee kleintjes weer gezien. En heb je een nieuwe vloer gevonden? @Jennifer: Mag ik vragen waarom je een punctie krijgt? Misschien heb ik er over heen gelezen. Hebben jullie een verhoogde kans? Gewoon interesse. In ieder geval alvast veel succes. @Passiepaard: Ook ik ben MvM een beetje zat aan het worden. Pfff nog een paar weekjes. @Esprit: Hihi je eigen hartslag waar je ontroerd door wordt. Grappig. Foutje Bedankt zullen we maar zeggen. @Petra: Wa fijn dat je je zo goed voelt! @Lique: Lekker zo'n weekje vakantie. Geen zwangerschapsmasker gekregen? Hier is alles super. Voel me erg goed. We hebben vandaag de nekplooimeting gehad en deze is gemeten op 0.8mm. Volgens mij dus erg netjes. Vrijdag verwachten ze de uitslag, als de kans 1 op 200 of hoger is wordt ik gebeld, anders krijg ik een brief. De kleine is in anderhalve week al weer 1cm gegroeid, dat gaat echt snel! Even voor de agenda: 23 feb pretecho bij 15 w, 2d en 13 maart controle VK. Ga nu lekker mijn bedje opzoeken. Slaap lekker allemaal.
Hallo dames, jullie zijn al lekker over de 12 magische weken Geniet ervan! Heb bij jullie gelezen dat een aantal tabletten kregen voor het misselijk zijn. Welke zijn dat, dan ga ik mijn HA vragen. Want ben de hele dag door misselijk, en moet zeker drie keer overgeve En met werk (die nog niks wete) is het best lastig. Dank jullie! en geniet van jullie kleintje in de buik!
Hellup, mn buik ontploft! Sinds een week wordt ie echt ineens snel dik. Ongelofelijk. kMoet dus steeds meer klooien met broeken Ben blij met die tip van Naat80; elastiekje door het knoopsgat en dan om de knoop heen Werkt prima! Verder alles heel ok hier. Misselijkheid neemt gelukkig af (afkloppen... en vooral geen lege maag hebben...) en vermoeidheid is stukken minder erg. Nou alleen soms duizelig. Volgende week ruim 2 weken op vakantie! Vraagje; ik had zondag zo'n hoofdpijn, maar had alleen chefarine in huis, en de bijsluiter raadde gebruik door zwangere vrouwen af. Panadol/ paracetamol mag toch wel? (kon daar alleen de bijsluiter niet meer van vinden, dus ben maar met hoofdpijn uit eten geweest ) D.
Ik voel de baby ook al hoor meiden! Wij hebben nu 2x de angelsound gebruikt maar hoor alleen m,n eigen hartslag haha. 20 feb controle dan hoop ik echt het hartje weer te horen. Poeh alweer bijna 14 weken gaat hard ineens!
Goedemorgen dames... Ik ben echt eens vroeg op vandaag, kon echt niet meer slapen en voelde me ineens zo fit, raar hoor Ga lekker het huis een beetje schoonmaken en even fijn een lang stuk met de beide honden wandelen en vanmiddag hebben we onze 2de echo om 16.15 uur SPANNEND
Lekker hoor Rachel dat je baby ook voelt! Super! Mystic: Lekker he als je fit opstaat, ik ook namelijk, lag al om half 10 in bed en om 1 uur werd ik wakker omdat Myrna rare droom heeft gehad, dus kwam zij bij mij even liggen en daarna heb ik haar naar haar bed gebracht. En veel plezieer vanmiddag met echo! Vanmorgen om kwart voor 8 wakker, oh, sjips, wij moesten opschieten !
Goedemorgen meiden! Hier echt als een os geslapen,niet normaal,bij mij wordt de moeheid echt niet minder @Mystic,ik wil jullie straks veel succes en plezier wensen bij jullie echo,hopelijk is alles goed.. @Esprit,nou gelukkig ben je erachter dat het je eigen hartslag is,hahaha.. Wel grappig om te horen. @Lique,welkom terug! Wat lekker zeg zo ff ertussenuit,heerlijk! Ik ga vandaag vragen of wij gewoon op vakantie kunnen gaan,ik had zondag al bijna geboekt maar moet nog ff onderzoeken etc afwachten.. Ik kan niet wachten.. Waar waren jullie geweest? @Naat80,wat fijn om te horen dat de nekplooimeting oke was,tenminste lijkt mij wel met zo'n meting.. Spannend een pretecho,willen jullie weten wat het gaat worden? @sousa,wat vervelend zeg! Ik zou gewoon ff je huisarts bellen.. Succes! @Debbie2007,gaat hard dat groeien,wel heel mooi o te zien! Over die paracetamol,ik hab het ook aan mn huisarts gevraagd en die zei,als het echt niet anders kan maar eigenlijk liever helemaal niks.. Nou vandaag is de dag,we komen niks verder,daar bedoel ik mee dat we alleen een gesprek gaan krijgen en geen punctie.. Daar wordt dan waarschijnlijk weer een andere afspraak voor gemaakt! We zien het strakkies wel... We hebben wel een vloer gezien,laminaat want dat is het fijnste met kleine kindjes zei de verkoper,alleen ik wilde een witte vloer(planken die heel oud lijken)maar we denke nu toch dat heel donker mooier is.. Iemand ervaring mee? Ik denk dat het hele donkere heel snel beschadigd,dat je de krasen heel goed ziet zitten? Fijen dag! En voor iedereen met en echo,succes!
@Daisy1975 Wij hebben een donkere laminaat in onze woonkamer en keuken. Het lijkt super, vooral omdat we grenen meubelen hebben. We hebben gekozen voor een wat duurdere soort vanwege de dikkere beschermende toplaag. We hebben 2 honden hier die veel dollen in huis maar geen krasje te zien hoor, het ligt er nu net 1 jaar in
Goeiemorgen meiden! Vandaag nog lekker een dagje vrij, ga een beetje prutsen in huis en alvast wat spullen inpakken die we niet meer nodig hebben de laatste 2maanden hier....Heb zo'n zin om hier weg te gaan...straks een groter huis en eindelijk een toilet boven! Ik moet nu snachts trap af, gang door, kamer door, keuken door en ben dan pas bij het toilet....Straks geen gedoe mee,kan nie wachten, heerlijk! MysticSun: Succes meid bij de echo vanmiddag! Geniet maar lekker van je beebje! Rachel: Ben jij ook zo trots op je eigen hartslag, hihihihi.... Ik voel nog nisk bewegen, kleintje ligt ook wel erg diep, dus vindt t niet gek! @vakantieganger: lekker zeg een weekje naar de zon! Waar ben je geweest? En zwangerschapsmasker? Hoe ziet dat er uit? Je praat er zo nuchter over, ervaring mee? Ben je niet bang dat het niet weggaat? Kzie mezelf namelijk al de rest van mijn leven met enorme vlekken op mn gezicht rondlopen.... Debbie: je mag gewoon paracetamol hoor, ik had laatst ook heel erge hoofdpijn en heb 1 paracetamol genomen, vond het niet leuk, maar d epijn was niet te harden...als je je maar aan voorgeschreven gebruik houdt, kan dat prima... @ Daisy: succes in het ziekenhuis vandaag! Twijfel nu of je daar vandaag heen moest, maar als ik terug ga kijken ben ik dit hele verhaal weer kwijt...dus beter te vroeg dan te laat dan hè Nou meiden, kga is wat doen hier, fijne dag allemaal! Liefs
paracetamol mag je zoveel gebruiken als op de bijsluiter staat. Is niet schadelijk voor de beebie. Zelf heb ik met de feestdagen in 2 dagen tijd 1 strip paracetamol op gegeten, en zetpillen van paracetamol. Volgens mij had ik toen voorhoofdsholte-ontsteking. Wist toen trouwens nog niet dat ik zwanger was. Maar anders had ik het nog gedaan. Vraagje van mij. Ik had iemand een pb-tje gestuurd om de lijst (mijn dingetjes) bij te werken. Maar daar is niet op gereageerd. Zou iemand dat voor mij willen doen? 5-3 naar de vk (2e x) 9-4 20 weken echo. (wij willen weten wat het wordt, laat het hier ook wel weten) En ik weet zeker dat het een jongen word. vraag me niet hoe, dat weet ik niet maar het is gewoon zo. (ik sta onder 26-8) Zijn jullie al bezig met namen? denk er zelf zo af en toe wel aan, maar heb nog niet iets gevonden waarvan ik zeg: yes, dat is het! Groetjes, brenda
Goedemorgen! gisteren de echo gehad. en alles was weer super goed, alleen was ons kindje erg koppig want hij/zij lag met de rug naar ons toe...maar voor zover ze kon zien, was allles ok, konden goed de armen en beentjes zien. en heb het hartje heel eventes gehoord! leuk! als iemand mij op de lijst wil aanpassen ben weer 2 dagen verschoven....van 30 naar 28 aug maar op de lijst stond ik nog bij 23 aug. heb 25 feb afspraak bij vk. oja mijn placenta ligt tegen mijn rug aan dus goede kans dat ik de beeb al vroeg kan voelen. ik heb cyclizine pillen gehad tegen de misselijkheid.
hallo ik ben gisteren voor de eerste keer voor de echo geweest en het was heel fijn om dat kleine beebje te zien en het hartje klopte goed en ben precies op schema dus alles is zeer goed zal proberen om de fototjes in mijn album te zetten maar weet niet goed hoe ik dit moet doen groetjes irissa
Thanks allemaal voor de paracetamol info.... Had op internet gevonden dat acetylsalicylzuur niet ok is (kan bloedingen veroorzaken), zit wel in chefarine bijv, maar niet in paracetamol. Toch een kwestie van gebruik met mate denk ik... maar ik ben al geen pillenliefhebber, dus het moet wel bar wezen wil ik iets tegen hoofdpijn slikken. @jikke Namen... ja, hier schiet het ook niet echt op. Soms vliegt er eentje rond in huis een paar dagen, maar er zit niet echt vaart in. Ik persoonlijk vind meisjesnamen ook moeilijker dan jongesnamen trouwens. Ik merk trouwens dat ik heel beschermend wordt wat betreft mn buik. Hebben jullie dat ook? Als iemand een onverwachte beweging maakt, schrik ik van mezelf dat ik meteen mn buik afscherm. Gister wilde mn vriend gewoon even mn buik voelen en ik sloeg meteen zn hand weg, gewoon een reflex hoor... D.
Lekker aan het werk, dames? Ikke niet. Ik ga zo weer de stad in om te carnavallen! Tja, laatste dag, helaas. Ik heb het wel lekker rustig aan gedaan dit jaar. Ik mis de alcohol eerlijk gezegd wel een beetje. Ik ben heel verlegen en gesloten en met een paar biertjes op wordt ik toch wat losser. Dat heb ik nu dus niet.
Joepie... 12 weken vandaag! Ondanks het feit dat we volgende week maandag de nekplooimeting hebben (onderdeel combinatietest) voelt 12 weken toch heel goed. Nog even afwachten op de uitslag van de test maar daar heb ik veel vertrouwen in! Gisteren voor het eerst echt voelbaar meer energie gehad... helaas vanochtend een moeilijke ochtend... moe, hangerig en licht misselijk. Ach, hopelijk gaat het nu steeds beter. Iedereen veel geluk
als je een pijnstiller neemt word paracetamol aangeraden, andere mogen niet geloof ik. en dan paracetamol zonder coffeine. daisy ik zou voor donker gaan. is wat warmer, en op wit zie je heel veel, je blijft aan het dweilen. wij hebben overigens ook donker, kersen. veel plezier met carnaval wie er gaan super irissa een goede echo, leuk om te zien he dat dat echt in je zit en keilly jij ook al lees ik mystic jij veel plezier vandaag met de echo wij zijn nog niet echt bezig met namen, we hebben al wel wat geopperd, maar het duurt nog zo lang dat we er nog niet echt mee bezig zijn lekker esprit dat je al aan het inpakken bent. schiet al op daisy hier is de moeheid ook toegeslagen weer, heb vanacht ook lang en diep geslapen, behalve 1x naar het toilet. debbie er is nu overal opruiming, en soms heb je zelfs 3 voor de prijs van 1, leuke positiekleding. als alles nietmeer lekker zit, dan zit zo`n broek heerlijk.
Goedemorgen, Ik heb vanochtend voor het eerst ook een paracetamol genomen, heb nu een week griep en het schiet nog niet echt op, voel me knap ellendig . Over namen hebben we het de laatste 2 weken regelmatig. Erg leuk, dan noemen we allebei wat op en dan zetten we die op het lijstje of niet. Ik vind het heel erg moeilijk, we hebben al jaren een naam voor een meisje die we allebei mooi vinden, alleen komt deze nu voor in de top 20. We weten niet of we die dan nog wel willen. Aan de andere kant kennen wij persoonlijk niemand met deze naam. Maakt het voor jullie keuze wat uit als een naam veel voorkomt of niet? Liefs, Puck
hey meiden ben ik weer even. ff snel hoor, over de veertien weken heen maar het lijkt wel heel langzaam te gaan. kan niet wachten tot de twintig weken. hihihihihi ga volgende week overleggen met baas of ik alleen ochtenden kan werken. gr kim
Hey dames, ik twijfel nog steeds over het laten uitvoeren van de combinatie-test, wie nog meer? wie heeft er spijt van en wie is er superblij mee? Gr Jenny
ik merk dat ik nu moeizaam vind om hier alles bij te houden, pfff! Meiden die echo hebben gehad, super dat goed gaat! Nu gaat ietsje pietsje moeizaam met werken, pffff......