hoi meiden! @austin:"gefeliciteerd met je 36 weken! en veel plezier bij de baby dump! @naat: fijn dat het een mooi afscheid was meid! @noura: gaat het weer een beetje, is niet leuk om te horen! doe het maar lekker rustig aan! @sjorsje: heb je een mooie dag gehad maandag? heeft je vader er van kunnen genieten? het is bij mij nu zeker dat ik in het ziekenhuis ga bevallen, jammer, maar ergens heb ik er ook wel een goed gevoel bij na alle toestanden! ze willen me na 2x ziekenhuisopname en alle controles in het ziekenhuis niet meer over doen naar de verloskundige. zijn er nog meer meiden die al weten dat ze in het ziekenhuis gaan bevallen? liefs rebbel
Ja ik ga in het ziekenhuis bevallen. Niet op medische indicatie maar gewoon poliklinisch. Vind het gewoon een fijn idee, dat als er iets gebeurd dat je dan al in het ziekenhuis bent.
Ik ga ook in het ziekenhuis bevallen, as dinsdag heb ik dan rondleiding in het ziekenhuis, voel me prettiger en ook dat mijn bed niet op de klossen kan en ik wil ook niet op bed van mijn dochtertje slapen of bevallen, dus laten wij maar hierbij dat wij in het ziekenhuis gaan bevallen!
Dag wijfies! Nog even over die stuitligging, draaipoging, keizersnee.... denk niet dat het iemand van ons helpt als we elkaar bang gaan maken met verhalen over de zus van een vriendin van een tante.... kHeb net een informatieve folder gevonden, je kunt het downloaden via www.umcn.nl/extern/patfol/CSS0828-Stuitli-59-i-2791.pdf Ben het er wel helemaal mee eens dat je je goed moet laten voorlichten, dus bij deze een stukje achtergrondinformatie. Blijkt ook maar weer dat een draaipoging ook weer van vrouw tot vrouw verschilt en andere kans van slagen heeft. M.a.w. laat je nooit afschepen, maar vraag door en evt. een second opinion. Enne, wie zei dat nou dat ze alleen in NL draaipogingen ondernemen (Jennifer?)? Niet waar hoor, waar ik woon doen ze het ook, terwijl ze hier toch wel heeeeeeeel makkelijk naar ks grijpen (bijna 50% van de "bevallingen").
Ik ga trouwens ook in het ziekenhuis bevallen: hier doen ze niet aan thuisbevallingen. Zag er enorm tegenop want heb nog nooit in het ziekenhuis gelegen: getver, al dat personeel om je heen, geen privacy of iets, maar ik ben volledig voorgelicht en heb een rondleiding gehad en het ziet er allemaal echt erg ok uit. Zie het nu wel zitten...
@Naat; Ik had ook verwacht dat de kraamzorg veel minder uren zou bedragen, maar het ligt er blijkbaar aan of je je op tijd voor de kraamzorg op hebt gegeven. Veel plezier bij de pretecho @Babsie@Snelle; Een hele prettige vakantie @Maxi; Dat is balen van het kamertje. Denk je het eindelijk klaar tye hebben, kunnen jullie weer overnieuw beginnen. Succes. @Philly@Debbie2007; Bedankt voor de info mbt stuitliggingen @Sjudith; HĆ© buddy, komt me idd bekend voor om me echt overal zorgen om te maken Ik vind dat Debbie wel gelijk heeft mbt tot de stuitbevallingen. De verhalen waarin een draaipoging goed is verlopen worden nl. nooit genoemd. Als je kindje in een stuit blijft liggen, krijg je waarschijnlijk een goed gesprek met een deskundige over de voor en tegens. Groetjes Silvia
philly: ik heb het stuk over stuitligging zitten lezen, pffff dan wil ik liever niet eigenlijk dat ze het gaan proberen te draaien, zo te lezen is het geen fijn gevoel. er staat ook nog dat ev aangeboren afwijkingen de reden kunnen zijn van een stuitligging maar dan had de echoschopiste dat toch wel al een paar weken geleden bij de pretecho gezien?alles zag er prima uit zei ze.
Eerst even m'n verontschuldigen, ik heb bij m'n vorige reactie's wat dames door elkaar gehaald. Sorry. @rebecca5- ik denk ook niet dat ons meisje nog zal draaien. Ze ligt zo al van het begin af aan. maar blijf hopen natuurlijk! Een stuitbevalling kan volgens mij alleen als je al een keer bevallen bent omdat ze dan weten of je bekken breed genoeg zijn! En we mogen uiteraard 'n draai-poging weigeren. Ik blijf voet bij stuk, dat ik dat absolut niet wil en laat me daartoe echt niet overhalen.
Dat draaien van een stuit lijkt mij ook niet erg prettig aanvoelen. Zolang het voor de kleine geen kwaad kan mogen ze het bij mij wel proberen maar anders liever niet dan maar een keizersnede hoor. Ik heb zelf wel het idee dat t kleintje een paar dagen terug gedraaid is, alhoewel je daar eigenlijk niks van kan voelen maar het schoppen voelt anders. Dat kan ook doordat de beeb nu minder ruimte heeft.. tja toch nog 2 weekjes wachten op hoe t kleintje ligt. Zo lief, mijn chef komt net terug van pauze en heeft voor mij mini magnums gehaald en een zak caramel chocolade snoepjes omdat ik vandaag weer alleen zit...
Zo ik ben er weer. Was super om de kleine weer te zien. En ze is gedraaid, ze ligt nu mooi met haar hoofdje naar beneden. Dat is dan toch hetgeen dat van de week de enorme harde buiken heeft veroorzaakt. Dus gewoon een natuurlijke bevalling voor Naat. Zal straks even wat foto's plaatsen.
Als mijn baby in stuit ligt ga ik ook niet laten draaien, absoluut niet, lijkt me niet zo fijn, dan maar keizersnee, die moet toch eruit
Nou dat is hartstikke fijn joh Naat! Heerlijk! Ik as vrijdag bij VK, ben hartstikke benieuwd, maar goed, ik heb een vraagje wie heeft de prikken gehad bij 30 weken?
@bemy je moet ook gewoon doen waar je je het beste bij voelt natuurlijk! mij lijkt een keizersnee echt helemaal niks, wil dat koste wat kost voorkomen. ben bang voor het niet meteen kunnen binden met je kindje, voor de emotionele impact vooral eigenlijk. en tja, toch ook de risico's voor volgende zwangerschappen. @rebecca & @sjudith heb van horen zeggen dat een bevalling ook niet heel erg aangenaam voelt (tja, je moet er maar een beetje om blijven lachen (soms als een boer met kiespijn weliswaar) anders wordt het wel een hele hoge drempel he...) @rebecca ja, lijkt me ook dat ze afwijkingen wel opmerken. stond er ook niet in dat ze vaak nog een echo doen voor een draaipoging om te zien of het een kans van slagen heeft en verantwoord is. ik denk toch echt dat als dit soort ingrepen te veel nadelige gevolgen hebben ze niet worden uitgevoerd. daarvoor zijn er veel te veel statistieken en controles van ziekenhuizen en personeel. los van deze discussie... Ben benieuwd wat de gyn heeft gezegd bij Cynthia en dr beebje... daar kwam dit hele gesprek over draaipogingen door op gang Cynthia? Weet je meiden... volgens mij zijn al onze grote zorgen over of het wel goed zal gaan en gaat allemaal een staaltje van moeder natuur: ons beebje koste wat kost beschermen! Helemaal super! (maar laat je niet gek maken he...)
Zo, boven schoongemaakt en babykamer in orde gemaakt en schoongemaakt en bed opgemaakt (eindelijk hihi, heb toch al gezegd dat ik voor 30 weken klaar wil zijn, maar tsja, nog niet helemaal, maar heb wel alles in huis) En me moeder is al bezig met gordijnen inkorten en naaien, hoera, wat ben ik blij met dr anders moet ik die gordijn strijken en strikjes zoeken, maar blijkbaar is het niet nodig! Lang leve mijn moeder! En babykleertjes heb ik gewassen, heerlijk! Dus die is nu aan het drogen en vanavond of morgen even strijken, ik denk vanaaf als ze droog zijn Nou boven zijn klaar, heerlijk! En ga zo trap zuigen en woonkamer en dweilen, dan ben ik klaar, maar op advies van fysio moet ik wel veel zitten, dus zit ik ook hier af en toe, hihi! (hoezo nesteldrang? )
We waren samen met die vrienden een weekendje weg, dus het is niet zo dat we de auto en de tomtom geleend hadden, maar toch voelt het klote. Zover ik nu weet is het met het raam in ieder geval al opgelost. Maar over de tomtom weet ik niet zeker. Het is inderdaad een heel geregel ja, met aangifte doen en dat soort dingen.