Augustus 2008 mama's !

Discussie in 'De mama's' gestart door miranda4xmama, 21 jul 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Oh dat had ik ook. In over deze site staat hier een topic over en op pagina 3 van dat topic vond ik mijn oplossing! Ik ga even voor je kijken.....
     
  2. Setteke

    Setteke Niet meer actief

  3. noura

    noura VIP lid

    27 apr 2006
    8.819
    0
    0
    ja trouwens ook lekker, lees het nu ook hier, maar ik moest ook een nieuw wachtwoord vragen, ik wist zeker dat ik de goede had, maar die deed het dus niet meer, hebben ze zeker gewist met verhuizen
     
  4. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.363
    268
    83
    Noord-Brabant
    #29804 sjorsje, 7 jun 2009
    Laatst bewerkt: 7 jun 2009
    @Rebbel, bij Yosyp had ik ook wat bruinverlies in het begin van de zwangerschap. En dat is toch helemaal goed gegaan. Bij hem heb ik trouwens ook 'n keer na de sex flink wat bloedverlies gehad.
     
  5. noura

    noura VIP lid

    27 apr 2006
    8.819
    0
    0
    he sjorsje, hoe is het met je

    lees van pijn aan de zijkant van je buik, bandenpijn mischien? ik had het bij de 4e heel erg, zo erg dat ik bedacht dat ik nooit meer zwanger wou zijn...
    het schijnt dat de banden slapper worden endat het dan meer pijn gaat doen,juist na meer zwangerschappen.
    ik geloof ook dat calcium (volgens mij) dan goed is.... of wat anders, maar dat weet je vk wel
     
  6. Marleen2109

    Marleen2109 Niet meer actief

    @ Schatje: Balen van je test! Ik had ook een negatieve, maar ik was er blij mee haha. En nog niet ongi...dus blijft nog ff spannend!

    @ Rebbel: Bruin is niet zo erg, zolang het maar geen helderrood bloed is en je maar geen krampen hebt. Het hartje klopt dus deze gaat het echt niet zo maar opgeven hoor!

    @ Debbie: oh bah, die vlieg, iiieeeuuuwww!!!

    @ Juud: Ik heb de eerste keer op vakantie echt alles meegenomen geloof ik haha. De autowas afgeladen, echt bizar. Tegenwoordig maak ik een lijst en telkens als er wat te binnen schiet dan schrijf ik dat erbij en tegen de tijd dat we dan weggaan is ie onder een meter lang haha (bij wijze van he...). Succes!
     
  7. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Jeetje Silke alweer bijna tien maanden...
     
  8. noura

    noura VIP lid

    27 apr 2006
    8.819
    0
    0
    gaat hard he, 10 maanden, hier alweer onderweg naar de 11, en dan is ze bijna jarig... gaat veel te snel denk ik wel eens

    judith, haha ik maak er nu een sport van zo weinig mogelijk mee te nemen, in marokko is het zo warm dat ik soms de kleren door een sopje sla en het is zo droog
    verder is alles daar ook verkrijgbaar.
    vorige keer ging alles met de auto mee, en ik ging met het vliegtuig met mijn dochter, we hadden alleen wat handbagage, dat was ook luxe, al vonden ze het op het vliegveld wel wat raar
     
  9. ToetieL8

    ToetieL8 Niet meer actief

    Goedemorgen allemaal. Ik zie dat iedereen erg moet wennen weer.

    Las ook iets over een vlieg :$ bleh

    @Rebbel, ik heb ook bruinverlies gehad. Met 7 weken en met 11 weken. De vk zei dat dat door het innestellen kwam. Bel gewoon je gyn/vk even, die kan je vast wel gerust stellen.
     
  10. Marleen2109

    Marleen2109 Niet meer actief

    FF checken....

    JJJJAAA!!! Thanx Setteke!!! Ik had in dat topic wel gelezen, maar er niet opgelet wat je nou precies moest wissen haha!!!
     
  11. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Jeeee! Hij doet het!
     
  12. Meiden, wilde ff kijken of we er weer waren, hallooooo!!!

    Geen tijd verder, want we hebben een familiebrandweerdag, dus ga me gauw aankleden...

    Eerste indruk, ziet er al een stuk leuker uit!!!

    Fijne dag allemaal!
     
  13. noura

    noura VIP lid

    27 apr 2006
    8.819
    0
    0
    zo ga me aankleden, opruimen en kom vanmiddag wel weer voorbij
     
  14. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.363
    268
    83
    Noord-Brabant
    Noura, ik zal het morgen eens navragen. Ik moet toch bellen om m'n suikerwaardes door te geven. Maar ik vind het wel "fijn" te lezen dat jij ook zoiets gehad hebt, stelt me toch wat gerust.
     
  15. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Huh? Ik had ook een avatar en banner ingesteld, maar die zie je niet... Is je profielfoto je avatar, of moet ik die toch nog ergens anders inzetten?
     
  16. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Goeimorgen meiden

    ik ben weer als binnabinna hier. na lang heen en weer gemailt te hebben kon ik er eindleijk weer op. want gisteren kwam ik er ook met me nieuw acount niet op. ach ja houd ons bezig
     
  17. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @ Noura en Mar, ik wil niet zoveel meenemen we gaan vliegen :p
    Wij nemen allebei een rugzak en dan mijn schoudertas en de luiertas, that's it!

    Hoop ik dan haahha
     
  18. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Ha, m'n avatar staat er weer! Maar bij het plaatsen van m'n banner zegt ie 'BB code font is not allowed.' :(
     
  19. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    update van vorige week.

    Sjosje noura had haar een berichtje gestuurd hoe het met haar ging. Nou het gaat niet goed. Want Vrijdag is haar vader over leden. Meis ik wil je heel veel sterkte wensen. Geen worden voor.

    Alieke Is toch wel een beetje blij dat er meer kindjes slecht slapen. Zodat ze een beetje weet dat het er bij hoort.

    Lauwie is ook wel blij dat ze merkt dat meerder kindjes slecht slapen. En ze denkt dat het bij otje komt door dat ze weg lopen want ze was er om 22 uur bij gebleven en toen sliep ze. Dat gaat ze nu om 20 eens proberen. En ze baalt dat ze naar het cb moet vanwegen het bv gezijk. Het ging gelukkig erg goed. Ze had nu iemand die wel voor bv was.en zei dat ze er goed van was gegroeit. Heeft er twee achter nichtjes bij

    Duster l Matthijs gaat met sprongen vooruit gaat. Hij begint nu te tijgeren en gaat zelf zitten. Dat tijgeren had ik echt niet verwacht, want hij komt er rollend toch wel.
    Duster haar nicht is het wiekend met spoet op genomen. En heeft een herseninfarct in haar hersenstam gehad. En nu moeten ze wachten op de vedere uitslag

    Petra heeft een zere rug maar weinig gedaan ze denk dat het mischien door de birkenstocks komt. Ze is klaar met sparen van de streepjes codes dus of ierdereen nu voor lisette en marleen wil sparen

    Channie de man was weg met de auto maar de auto heeft het begeven. En nu kost het zo rond de1400 euro . bij het vb gewest. Alles was goed.niet veel aangekomen maar dat kan komen door dat ze in deze periode zo veel doen. Tip voor oefen kruipen.
    Hem op een skipie bal of strand bal leggen. (wel vast houden)

    Miranda jeee laureen kan kruipen.

    Liquit vraag of iemand weet waar de pampers in de aanbieding zijn.

    Linka wil de volgende meeting ook mee maar niet zo duur. Hoera Jeslyn is 9 maanden. Op cb was aales goed is een perfect kind. Moet hulp zoeken vaar haar zelf

    Setteke wil in september weer meeten en dan in balorig of zo. Jeee yara is er. En de nieuw auto ook.

    Puck is naar guido weiers geweest

    Deiliah zit in spanning van wagen het appartement wat te koop gaat.
    Ze heeft alles brand schoon gepoetst. De makelaar was goed te spreken het is goed getaxeerd en ze gaan nu om te tafel met de finacieele man. Om ales goed op en rijtje te hebben. Tis toch wel spannend

    Juud kan dinsdag testen maar ze durft niet ze heeft maandag getest 1 streep
    En ze baalt want Giulia eet nog steds niet. En ze heeft vakantieee

    clautje is ziek door een bbq. En daarna werd ook vera ziek. Vraagje Vera gaat binnen kort naar en ander kdv en wil de kindjes en juffies wat geven iemand iedeee???

    arri is bij het cb geweest. En alles was goed. Ze hebben een slankt dametje. Dus het gemidelde gaat weer nar benden ;)

    teske is erg zeuachtig voor dinsdag dan moet ze met tess naar het ziekenhuis.Nou we zijn in het ziekenhuis geweest en de dokter had dit zo nog nooit gezien, en daardoor vallen een aantal voor de hand liggende dingen al af. ( oa. ontsteking, ophoping van vetweefsel ) Volgens haar zit het bultje onder en boven de tepel en is het zeer progressief. Omdat het iets blauw doorschijnt dacht zij eerst aan een afwijking aan de ader maar dat schijnt niet zo ineens op te kunnen zetten en niet progressief te zijn.Een collega arts kwam voelen en kijken en die vond het ook maar een vreemd gebeuren, zij vind ook dat het een erg rare vorm heeft ( breed, niet rond en met inkeping).Ze willen bloed onderzoeken maar weten niet goed waar ze allemaal op moeten testen omdat ze dus geen idee heeft wat het is/kan zijn. Er moet dus een echo worden gemaakt op zeer korte termijn en gelukkig kunnen we aanstaande vrijdag al terecht. En aan de hand daarvan hoopt de arts bepaalde dingen uit te kunnen sluiten een passend bloedonderzoek te kunnen doen.
    Om een afwijking aan de ader geheel uit te sluiten doen ze vrijdag ook een dopplertest.Nou vanmorgen netjes op tijd in het ziekenhuis en ga ik Tess aanmelden zegt de secretaresse dat we niet in de planning staan.De moed zonk me in de schoenen en heb gezegd dat ze het maar ging regelen en dat ik het belachelijk vond als we vandaag niet geholpen zouden worden, de arts vind niet voor niets dat het op zeer korte termijn moest Nouja secretaresse ging de verwijzing lezen en zei toen ook wel dat ze wat ging regelen omdat dit niet niks was en 10 minuten later waren we gelukkig aan de beurt.De mevrouw die de echo maakte haalde er na een paar minuten toch alvast een radioloog bij en toen gingen ze samen kijken, die radioloog vroeg er vervolgens een collega bij die gespecialiseerd is in borst(kanker) onderzoek.. * Slik* Met zijn 3-en hebben ze gekeken en plaatjes uitgeprint en toen gingen ze even onder 6 ogen overleggen.Toen ze terug kwamen zij de gespecialiseerde arts dat ze wel wat hadden gevonden maar dat de KA ( als aanvragend arts) ons de uitslag moet vertellen en verder onderzoek moet regelen.. Heb nog wel gevraagd of het toch een ophoping van bloedvaten is maar hij zei dat dat het zeker niet is. Met een beetje geluk belt de kinderarts ons dinsdag.. bah ben er alleen maar nog ongeruster door geworden

    rebbel hier goed nieuws, mannetje heeft de arts nog gesproken en we hoeven ons geen zorgen te maken volgens haar! ze heeft de cardioloog nog gesproken en het hartfilmpje was gewoon goed, er waren wat waardes aan de hoge kant, maar niet té hoog! dit hebben wel meer mensen. omdat de vraag erachter om een stofwisselingsziekte gaat wilde hij voor de zekerheid nog een hartecho maken. de arts begreep goed dat ik erg geschrokken was omdat zij tegen mij had gezegd dat ze niets uit het hartfilmpje verwachtte en toch nog om 16.45 belde. ze had toen de cardioloog ook niet meer kunnen spreken dus weinig informatie. al met al een rotsituatie dus.. we krijgen nu op 15 juni de afspraak en gelijk ook de uitslag en daarna heeft ze ook gewoon het gesprek laten staan om het af te sluiten. we moeten ons geen zorgen maken zei ze want de andere onderzoeken zijn allemaal goed en uiteindelijk leggen ze toch alles naast elkaar.
    Ze was dinsdag jarig. En ging nog even bij haar oma langs in het ziekhuis toen zie ze nog 1 ding en toen blies ze haar laaste adem uit. Ze is over leden aan hersenbloeding het was erg onverwacht. Ze hadden een hele sterke band. Het was een heel mooi dienst

    Jenny zegt ons even gedag want die zit vanaf dinsdag in turkey

    Toetie is bij het cb geweest. Ze had gezeur van haar schoonmoeder dat die vindt dat ze bart teveel geeft in vergelijk met haar nichtje. En op het cb zeiden ze dat het gewoon goed was wat ze deed.

    Binna is weer terug van het wiekendje weg. Heeft een hoop gezeur gehad met de llucht beden. Woesdag of donderdag de 1e lek gelukig had me vader er nog een maar die was niet zekker goed dus ze allebei op gepomt en op me kaar. En eide van de nacht niet gehaald dus ook weer op de grond geslapen vrijdag nieuw gekocht crij op zat ging goed zat op zon ook weer lek scheur op de naat. Dus het wiekend heerlijk op de grond geslapen not. Gelukkig heeft silver zich prima vermaakt wat aan de foto’s te zien is aan hoe zwart ze ieder dag was.

    Miepie heeft meerder keren geprobeerd de update te plaatsen maar krijgt steeds een erro . Met malou gaat het prima. Ze loopt ook achter de rolator

    Denice met emy gaat alles goed. Ze heef alleen last van de warmte daar in het zuiden was het 32 graden. Alleen heeft ze gezeur rond het huis. Ze zouden de sleutel krijgen en die hebben ze nog niet. En toen gingen ze er heen. En zagen ze dat ze gewoon nog bezig waren. Het was toen al te laat om te bellen. Dus dat gaat ze dindag doen. JEEE ZE HEEFT DE SLEUTEL donderdag heeft ze deze geregen. En ze heeft veel geluk met fam. Want haar moeder betaald de stuckwerk haar schoonvader het laminaat en haar oom doet het stukwerk

    Mik kwam vertlen dat het super met haar meisje gaat ze kan haar nu over al mee naar toe nemen zelfs een restorand en wie had dat gedacht na de kma

    Marleen baalt er echt zo van ze is helemaal af na al die nachten niet slapen;steeds als ze in slaapt valt wordt jasper wakker. Ze voelde in ze mondje en hij heeft gewoon 8 tandjes en ze voelt ook 1 kies ze hele lip is dik. Het is bijna zekker dat jeroen die grote opdracht binnen heeft. Dat is echt fijn. Want dat betekend het hele jaar werk.
    Ze was na lange tijd weer eens bij haar oma. (was niet geweest omdat ze steeds lelijke dingen zegt over de kids) en toen ze er dus was zei ze dus weer dingen. Marleen kreeg traanen in haar ogen en zie ik zou het fijn vinden als u ook eens wat positiefs zegt. En meteen daar op zei oma jeetje wat heeft jasper grote voeten. Nou toen ontpofte ze en is ze weg gegaan. JEEEE ZE IS AL 7 KILO KWIJT TOPERRRR

     
  20. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Chanitico Verlatingsangst: check!
    Eenkennigheid: check!
    Papa en mama uittesten: check!
    Weinig slapen overdag en/of onrustig ’s avonds /’s nachts: check!
    Veel te vroeg wakker worden: check!
    Knarsetanden: nope, alleen nog maar twee ondertandjes
    Lief zelf spelen: soms, afgewisseld met dringende verzoekjes om entertainment
    Buikschuiven: inmiddels ook voorzichtigjes aan vooruit
    Optrekken, staan of lopen: nope
    ‘Papa’, ‘mama’, ‘alsjeblieft’ en 'dankjewel' zeggen: nope
    Voor op de fiets: nope, nog steeds geen kinderzitje gekocht
    De allerleukste baby zijn: check! (Ik smelt echt zo vaak als ik m’n moppie zie )
    En voor de geïnteresseerden: eten en drinken:
    7.00 fles 60+5 schepjes pap (lepelen) en 120 uit de fles
    9.30 fruit (een halve banaan of een sinaasappel of een portie seizoensfruit)
    11.30 zo’n driekwart boterham + half bekertje water (of alvast een deel van de volgende fles koud uit een bekertje)
    12.30 fles 150
    tussendoor soms een soepstengel of een broodkorst en heel af en toe een liga, en wat slokken water
    16.00 bakje yoghurt
    17.30/18.00 groentehap + half bekertje water
    19.00 fles 150+3 schepjes pap
    vraag moet de avond fles er al af???
    Vraagje: Ise heeft het buikschuiven nu echt helemaal door. Ze gaat de hele vloer over en is onvermoeibaar. Leuk hoor! Ze krijgt er alleen wel hele rode vlekken van op haar armen en beentjes, met witte plekjes erin. Eerst dachten we dat het een allergische reactie was, alsof ze in prikkelplanten was gekomen ofzo, maar volgens mij komt het van de wrijving met de vloer. De vlekken komen opzetten vlak nadat ze zich heeft gestoten (ook dan krijgt ze het) of ergens erg langs is gewreven en verdwijnen dan binnen een kwartier weer en ze lijkt er verder geen last van te hebben. Ik heb ook nog aan een contactallergie gedacht, maar ik denk toch niet dat het met ons schoonmaakmiddel te maken heeft, want ze had het ook een keer op de opvang en ook een keer toen we in het gras lagen. Herkent een van jullie misschien die rood/witte vlekken? En kunnen we er iets aan doen? De hele tijd lange mouwen en broeken is met dit weer niet te doen. Of is het iets dat minder zou kunnen worden als haar huidje met de tijd minder dun wordt?

    Noura van het wiekend heeft annisa allemaal vlekjes gehad. Ze denkt aan de 5e of 6e ziekte ze heeft aanbei laten weg hallen. Ze vondt het heel spaenend en deed ook wel zeer

    Daisy heeft ook weer slapen lozen nachte. De meiden hebben het nu omgedraait. Ze kunnen ook al meer en dat is wel heel vermoeient voor daisy. Zondag gaan ze de baby kamer behangen. En ze moet vrijdag voor het laast werken. Heerlijk. Kan ze lekker uitslapen op maandag

    Schatje velde naar de ha voor de uitslag van haar urine en kreeg de asi en die las en was stil en zie de dokter belt u daar voor. Dus even in spanning. En toen belde de ha. En die vertelende dat ze dus wel blaasontsteking had. En eigelijk zwarde pillen moest maar omdat ze zich goed voelt kijkt ie het nog even aan.
    Djayden wil steds avonds niet slapen moet steeds huilen

    QueenBee wilde jullie ff laten weten dat onze oom gister is geopereerd en een nieuwe lever heeft gekregen. De operatie was volgens de artsen wonderbaarlijk goed gegaan. Hij is er nog niet, hij moet natuurlijk nog wel herstellen, en op dit moment slaapt hij ook nog, maar het begin is er in elk geval! Blijven duimen voor een spoedig herstel zonder complicaties!

    Monkie Silvan heeft waterpokken hij heeft er veel last van

    Forerverfrend Maar nu mijn vraagje: vandaag en gisteravond drinkt ze na de groente 150 gram en yogurt 100 gram, niet meer. Nu vraag ik me af of er meerkindjes zijn die geen avondfles/voeding meer krijgen. Buiten het feit om dat ze last zal hebben van haar mondje, wil ze gewoon echt niet meer drinken. Kan ik er vanuit gaan dat ze genoeg heeft????
    Verder heeft ze 's ochtends na haar 1e BV, 100 pap. Dan een tussendoortje met wat sap. Na haar slaapje 1 boterham en 150 sap of melk. Fruit 150 gram 's middags en sap

    Vitemine D volgens oude manier cb van setteke
    500 cc flesvoeding 0 druppen vit D
    400 cc fv 1 drup vit D
    300 cc fv 2 druppen vit D
    200 cc fv 3 druppen vit D
    100 cc fv 4 druppen vit D
    0 cc fv 5 druppen vit D


    Zo dat we hem kunnen bewaren
     

Deel Deze Pagina