@ Rebbel: Gelukkig is het weer rustig. Hopelijk mag je ook van de weeenremmers af! @ Chantal: We hebben weer een slechte nacht achter de rug. Jasper heeft weer koorts en ligt al sinds kwart voor 9 weer te slapen. Bij Thomas lijkt de Ab-kuur wel aan te slaan. Onder het mom van we blijven ff door gaan met goed nieuws... Er is een diagnose gesteld bij mijn schoonzusje (die van de week paniekaanvallen had) wat betreft haar steeds terugkerende rugpijn en stijfheid. Ze heeft de ziekte van Bechterew. Een ontstekingsziekte waarbij je wervelkolom kan vergroeien.
@Rebbel, hopelijk blijft het rustig als de weeenremmers eraf gaan. @Sjorsje ,fijn dat je ons zo goed op de hoogte houdt! @Jenny, hou jij niet van een lekker blokje kaas??? @Chantal, ga even kijken. Heb wel al wat verzonnen maar kan altijd meer bij. @Kasteel, prachtig hoor, deze komt op de lijst te staan!! @Kimm, ja inderdaad even navragen. En volgens mij was het zo dat je een studie kon doen. Binnen 10 jaar afronden en max 1 opleiding van 4 jaar. Maar ik kan me vergissen.. Succes !
Lique haha wel hoor, maar ook van schimmelkaas, brie en verder alles wat stinkt maar dan wel met rosé haha maar ja dat mag voorlopig niet meer ben meer van de bijzondere hapjes zeg maar op mijn verjaardag geen kaas en worst dus te krijgen
@Marleen, wat een rotnieuws van je schoonzus! En natuurlijk beterschap voor je mannetjes!! Een knuffel voor jou, want het houdt wat, 2 van die zieke mannetjes!
@lique secretaresse duurt 1 jaar en directiesecretaresse half jaar! maar ik ben nu 21 en kreeg studiefinanciering vanaf me 18e... dus straks zit ik op de 4 jaar volgend jaar april. Daarom snap ik het dus ook niet want heb in die 4 jaar 2 opleidingen afgerond!
@Kimm, volgens mij kan je nu ook maar 4 jaar studiefinanciering krijgen in totaal. Daarna wordt het een lening. Je mag wel 10 jaar over je studie doen, zonder dat je het terug moet betalen.
@ kimm; gewoon ff uitzoeken, misschien hebben ze iets niet goed gedaan of is hun informatie niet goed... Niet bij neerleggen... @marleen; ah zielige mannetjes... vreselijk nieuws van je schoonzusje... is er een behandeling voor?
Nee, alleen veel beweging om er voor te zorgen dat de wervelkolom niet vast groeit en oefeningen om te zorgen dat ze haar wervelkolom ook nog eens recht houdt. Ze wil het eigenlijk zelf helemaal niet weten. Weer slecht nieuws, dat trekt ze gewoon niet, dus ik denk dat ze ook dit lekker gaat verdringen...*zucht*! Gelukkig heeft ze 3 nov een afspraak staan om te gaan praten!
@chanatl ja ik ben vrij. alleen steeds als ik wou reageren was me meisje verveled En nu zit ik met t-moblie aan de lijn. ik had geprobeerd me rekening numer te verandere was naar mijn iedee gelukt maar niet dus dus nu hebben ze het geld niet kunen afschrijven (voor het eerst en al 4 jaar klant) En nu is meteen me telfeoon geblokeerd voor uitgaande dingen. En ik dus iemand aan de lijn die zegt ja dan moet je naar de shop is in zaandam dat is 15 minuten met de auto en dan alles er om heen nog. dus ik zeg dat vindt ik belachelijk. ik wil het gewoon via inet bankeren gaan doen en het rekening nummer moet gewoon veranderd worden. nou nu is dus als het goed is alles geregeleddd grrrrrrrrrrrr
@Marleen, het houdt bij je schoonfamilie ook niet op he? Wel fijn natuurlijk dat ze nu in ieder geval weten wat het is.
Oh ik werd net gebeld door een notariskantoor waar ik een sollicitatie naartoe had gedaan vorige week (voordat ik wist dat ik bij de Rabobank kon beginnen) en ik mag morgen op gesprek komen. Ik heb toch maar een afspraak gemaakt, wie weet verdien ik daar wat meer.
@ sjorsje; idd, altijd proberen! @ binna; silver vervelend??? dat kan toch haast niet Zat net ff dat filmpje met de stofzuiger te bekijken op je hyves... Je hebt ook een leuke inrichting vind ik... En handig die ikeameubel... wil ik ook, maar vind um zoooooo duur... maar zal er toch meoten komen want hij is wel ideaal hoor ik... Ga je vandaag nog wat doen of lekker thuis zitten?
@Vogeltje; Wat moeten jullie geschrokken zijn Gelukkig waren ze er op tijd bij. Een hele dikke knuffel! @Sjorsje; Alvast heel veel succes morgen @Rebbel; Wat een goed nieuws. Hopelijk blijft het zonder de weeënremmers ook rustig
@chantal was om half 9 al op pad met ons monster. en om half 11 thuis en nu slaapt ze maar ja voor hoe lang. leuk he dat ding van ikea ( me hele huis is ikea) die kast is geheel van Silver iedeaal alles zit daar in.
@marleen jeetje meis wat een elede voor je schoonfam en jullie @sjorsje en mischien is het wel een leuker baan
@ binna; ik duim voor je ja vind het echt leuk, lekker vrolijk... en wat je zegt ideaal, alles kan er in... Hier gaan we lunchen...! Tot strakjes... ohja en Tygo loopt sinds gister ineens achter een babywalker! Eerst vond ie het niks aan, ging um te snel, maar gister vond ie het leuk en vanochtend ging hij er zelfs uit zichzelf aan lopen!
jeee kan weer bellen. tja somige vinden het heftig die Roze gordijnen ik vindt ze super. tis hier roze zwart wit. eet ze. ik gaat even bank hangen