@Noura, grapjas!! @Chantal, jammer he geen bonus! Zit er hier ook niet in helaas. Terwijl ik het nog al mijn werkende jaren hier gehad heb... Maar ben nu als ik gewoon mijn baan behoudt hoor..
@ noura; gadverdamme meis en wat zielig voor anissa... bah... je bent ook al een tijdje aan het sukkelen he, ik ook hoor, bah... Hoop dat jullie snel wat opknappen!!! ik ben er nog hoor...!
@ juud; he bah...naar de ha omdat je wil laten checken of ze mex. heeft? doen ze bij ons nl. niet meer... arme giulia, hoop dat ze er snel overheen is... arme zieke kindjes toch... @ lique; ja wij zijn hier nog wel heel hard aan het duimen dat het toch komt maar ja....
sterkte en beterschap met giulia!!!! ach chantal, ik heb me 3 dagen beter mogen voelen voor het weer begon jij ook beterschap
@ noura; vreselijk.... dat heb ik ook steeds, een paar dagen is het goed en dan begint de ellende opnieuw. Maar met die AB kuur van mij, wordt ik nog net niet zelf van de planeet gevaagd, dus die bacterie infecties nu zeker wel ga ik vanuit!
@ tesske; ben trouwens idd wel actief met mn blog, nog niet zo actief als ik zou willen, maar ik kom er wel!
een kuur van een week heb ik gekregen en zit nu op dag 3....ik mag nog even gef niks... ben wat gewend... ben altijd een zorgenkindje geweest, slecht in elkaar gezet.
Hey meiden @chantal leuke banner @juud aahhh arme Giulia en jullie @noura och ook zo ziek. beterschap @miranda ben benieuwt heb vanmidag een ringetje gekocht voor Silver het staat zo liefff
een ringetje??? om haar vinger? eet ze dat niet op? en fotoooo chantal, oeioei..... mischien resetten
Ik ben weer thuis van het werken en ga nog lekker gauw even in bad voordat ik mijn lieve schatjes ga halen van het KDV, even de paardenlucht van me af badderen (en ondertussen lekker een boekje lezen) vanavond komt het allerlaatste kraambezoek, gisteren ook al mensen gehad en nou heb ik er echt echt echt geen zin meer in. Ik stuur wel foto's als mensen Suze willen zien Roos heeft al een hoop tanden en kiezen, je moet nu echt niet per ongeluk je vinger in haar mond doen want ze verslind je met huid en haar; oftewel ze bijt er breeduit lachend keihard in
@ noura; hahahaha, waar zit die knop dan, whahahaha! @ petra; oh lekker een warm bad.... ik jaloers.... ben bibberig het is hier niet zo warm vandaag! Na de 10 wk was ik ook wel klaar met het bezoek hoor, ze hebben tijd zat om langs te komen, nietwaar...! Badder ze en mooie foto van de mooie roooosss!!!
Hebben jullie dit al eens gezien??? YouTube - Ukraine's got talent very cute children performance (english subtitles)
dag dames, geen tijd om bij te lezen en de rest van de dag waarschijnlijk ook geen tijd meer. Vanmorgen met twee andere kindjes van het babyzwemmen gaan zwemmen bij een subtropisch zwembad in de buurt. was echt super leuk en we gaan nu vaker samen iets doen, gezellig! daarna boodschappen, fayenna in bed en ik poetsen. heb het huis nu schoon maar nu komt mijn man thuis ga ik snel met de hond en dan koken en vanavond trainen. al met al een drukke dag met geen tijd voor zp, maar ik mis jullie wel haha
Bbbbrrr, heb net staan blauwbekken op de opening! Maar het was wel erg leuk. Gelijk even bij de andere tuin gekeken waar Jeroen nu bezig is, dus ik weet weer een beetje wat hij uitspookt haha! @ Juudje/ Chieffie: Hoe is het met Giulia??? Verder is er niet veel blijven hangen, sorry! Oja Chantal mag ik ook lid worden??? Hihi! Oh nog iets... Jullie krijgen de groetjes van Moniki. Ze heeft geen tijd gehad om mee te lezen ivm verhuizen, maar ze wil dat geloof ik wel weer gaan doen! Ze is ookal weer bijna 20 weken zwanger, wat gaat dat hard!