hahaha! Sorry was een beetje laat met mijn reactie! Ja hoor hier alles goed, wel heel erg druk! Amber groeit als kool en is zo'n lekker vrolijk ding! met jullie ook alles goed? ga toch weer eens proberen wat vaker mee te lezen! Leuke foto Kimm! xxx
Vergeleken met Joëlle en Dionne (als baby) is Laureen een "dikkertje". Maar als ik haar zo zie stelt het nog niet zoveel voor. ha ha :-k
Hier ook opeens last van haaruitval. @aykietje: hoe was het concert van Clouseau? Ik ga de 27e, heb er superveel zin in. Spelen ze nog bijzondere nummers?
Hier trouwens ook last van haaruitval. Op advies van de kapper gebruik ik nu extra vit. B. Kijken of het dan beter wordt. Zo niet dan heb ik hetzelfde kapsel als mijn man en Laureen (jullie begrijpen me vast wel )
whahahah hier een kapster meisjes kan jullie geruststellen. het zijn de haren die jullie extra vasthielden in jullie zwangerschap. maar jullie worden echt niet kaal en je hoeft geen gekke dingen te doen! kus
hey meiden moet even me frustatie kwijt. wat is agis toch een K*T zorg verzekering. eerst gezijk dat ze me bevaling in het ziekenhuis niet willen vergedoen omdat ik een bassisbaket heb. nou prima dan zou ik graag me paket willen verhogen. dat kan niet dat kan alleen in het nieuw jaar. ja das lekker dan ben ik al bevalen. ja dan had ie voor u zwanger raakte u paket moeten verhogen. tja meneer daar kan ik niks aan doen dat ik nu al zwanger ben niet geheel de planing. toen kreeg ik ook geen kraampaket hogen eigen bijdragen kraamhulp en nu wordt de ostiopathie ook nog eens niet vergoed. daar gaat onse kerst bonus. want we hebben nu al geen geld. en ik dacht we krijgen dit nog wel terug maar nee hoor. heb nu gewoon de afspraak voor maandag af moeten zeggen. en kan pas 12 januari weer heen. echt belachelijk.
Ze spelen een mix van oude en nieuwe nummers. Het komt eigenlijk nogal traag op gang maar eens ze in gang zijn zit de ambiance er goed in! Heb me geamuseerd en dat was het belangrijkste. Vooral het nummer "Zo zalig" vond ik zo mooi!
Ik doe verder ook niks geks (vit B kan vast geen kwaad toch?). Maar die dikkere bos haar tijdens de zwangerschap beviel me wel. Nu blijft er zo'n dun bosje over.
hee binna, ik kan me voorstellen dat je dit gedoe irritant vind, maar volgens mij is het "overstap" moment bij elke verzekering 1 januari en weet je ook niet van tevoren wanneer je fysiotherapie, tandheelkunde enzo nodig hebt en is dat het risico wat je neemt als je alleen de basis verzekering neemt dat er onwijs weinig wordt vergoed (maar je dus ook minder premie betaald) neemt niet weg dat ook ik vind dat het onzin vind dat bepaalde dingen niet voor de hele bevolking vergoed wordt (bijvoorbeeld anticonceptie)
wil niet vervelend zijn maar de anticonseptie zit in de bassis verzekering. en ik heb een bassis en avulend. alleen niet zo aanvulend dat ze geen alternative genees wijzen verzekeren. en de nieuw die ik nu heb verzekerd veel meer voor maar 5 euro meer. en dan is de korting er nog niet eens af van uit de unitenconsemers. want als die er af is. betaal ik minder als dat ik nu betaal voor agis
welkom Vera en mama! Welkom thuis, Giulia... En nu ga ik gauw mijn meidje ophalen bij oma! heb vandaag namelijk weer gewerkt! Groetjes, Arri
he binna wat een gezeik zeg! hopelijk kun je toch op de een of andere manier wat terug krijgen! hihi prettig weekend meiden ik ga lekker naar huis! dikke xxx aan jullie en jullie wondertjes!