miranda4xmamma : toevallig dat laureen hetzelfde woog als djayden met 54 cm! Ik ga zo even met djayden douchen! Fijne dag vandaag iedereen! Groetjes
en @ Daisy: gewoon zeggen hoor als het even niet lukt. Dan kunnen mensen hulp aanbieden en kun jij af en toe een beetje bijkomen. Je bent echt geen slechte moeder hoor als je het af en toe even aan iemand anders over laat. Jij moet ook kunnen bijtanken!
Uitstapje met de "augustus mama's": Waar woon je? Emmen (Drenthe): Miranda Arnhem (Gelderland): Schatje1 Tilburg (Noord Brabant): Philly Deze lijst graag aanpassen!
Uitstapje met de "augustus mama's": www.hondenhuys.nl/forumsmilies/bus.gif Waar woon je? Emmen (Drenthe): Miranda Arnhem (Gelderland): Schatje1 Tilburg (Noord Brabant): Philly Hoofddorp (Noord-Holland): Linka76 Deze lijst graag aanpassen!
hoi, Heerlijk geslapen vannacht! Tot vanmorgen kwart over 9. Manlief heeft het vannacht dus goed gedaan haha! Net had Malou een heerlijke poepluier die bij haar beentjes langsliep.... Nu slaapt ze weer en het gaat tot zoverre vandaag goed! Daisy: weet wat je bedoeld dat je eetlust dan helemaal weg is als je kind zo overstuur is! En dan heb ik er nog maar eentje....Gisteren heb ik ook haast niks gegeten doordat ik de hele tijd met Malou bezig was. heel slecht weet het....Ook ik zeg heel vaak tegen mensen dat alles heel goed gaat, maar denk dat ik ook maar eens eerlijk moet gaan zijn.... Las ook de verhalen van wel of niet even er uit. Kan me voorstellen dat het met borstvoeding nog weer moeilijker is dan met flesvoeding. Ik vond met fv het al moeilijk om zomaar ff de deur uit te gaan. Nu gaat het wel steeds beter! Malou krijgt ongeveer 5 a 6 voedingen per dag. Alleen drinkt ze niet evenveel elke voeding. Vandaag heeft ze om 00.45: 120 cc/ 06.30: 150 cc 10.15: 120cc. laat haar uit zichzelf komen. Ze is vrijdag 6 weken. Ze mag wel 150 cc hebben maar drinkt dit dus niet altijd op. Ze was op 28 aug bij de cb 4165 gr.
Uitstapje met de "augustus mama's": Waar woon je? (nodig om een centraal punt te bepalen) Emmen (Drenthe): Miranda Arnhem (Gelderland): Schatje1 Tilburg (Noord Brabant): Philly Hoofddorp (Noord-Holland): Linka76 Deze lijst graag aanpassen!
Uitstapje met de "augustus mama's": Waar woon je? (nodig om een centraal punt te bepalen) Emmen (Drenthe): Miranda Arnhem (Gelderland): Schatje1 Tilburg (Noord Brabant): Philly Hoofddorp (Noord-Holland): Linka76 Beverwijk (Noord Holland) Tammie26 Weert (Limburg, bijna Brabant): Diana81 Deze lijst graag aanpassen!
Uitstapje met de "augustus mama's": Waar woon je? (nodig om een centraal punt te bepalen) Emmen (Drenthe): Miranda Arnhem (Gelderland): Schatje1 Tilburg (Noord Brabant): Philly Hoofddorp (Noord-Holland): Linka76 Weert (Limburg, bijna Brabant): Diana81 Beverwijk (Noord Holland) Tammie26 Deze lijst graag aanpassen!
Ik woon in het centrum, dus als ik met Celina de stad in ga, ben ik zo thuis als ze wil eten. Maar als ik iets verder weg ga, zorg ik gewoon dat ik een flesje afgekolfde melk bij me heb, voor als ik nergens de borst kan geven. Maar ik heb trouwens ook geen moeite om zomaar ergens borstvoeding te geven. Laatst heb ik haar ergens op een bankje de borst gegeven. Wel een dekentje erover tegen de wind (en zodat niemand kan gluren, al schaam ik me nergens voor).
Even over een meeting (ik kom niet maar bemoei me graag overal mee, hihi): het is misschien handig om straks eerst uit te vogelen wie er echt meegaan en dan pas een locatie uit te zoeken. Wat nl. centraal lijkt op de lijst die jullie nu maken, hoeft dat straks niet te zijn als je definitief weet wie er meegaan. Praktijk leert nl. dat welke datum je ook kiest, niet iedereen mee kan en dat er altijd mensen zijn die afhaken om allerlei redenen.
hoi meiden! gister bij de kinderarts geweest. alles was goed, alleen heeft milan nog moeite om zijn hoofdje in balans te houden. nu over 6 weken terug en hopen dat het dan wel goed gaat, maak me er best een beetje zorgen om, maar ze zei dat we bij Milan moeten rekenen dat hij vrijdag pas 5 weken oud is ivm de vroeggeboorte en dat een kindje van 5 weken nog niet heel goed zijn hoofd op hoeft te houden. verder wil Milan sinds gister niet zo goed drinken! liet gister ook al wat staan, vanmorgen weer en net heb ik het er echt met moeite ingekregen. anders komt hij niet aan het aantal cc's die hij op een dag moet hebben. snap er niks van, normaal drinkt hij super goed! liefs rebbel
Wow! Heb net een brief gekregen van de belastingdienst. We krijgen kei veel kinderopvangtoestag! We hadden via www.viaviela.nl oppassubsidie aangevraagd. En ook al wil de regering daar vanalles aan veranderen, dit heb ik in ieder geval toch al.
@rebbel: Yinthe heeft dit ook gehad. De ha heeft mij toen gerustgesteld. Zij zei: let niet op het aantal cc's maar kijk naar je kind. Je baby mag niet suf worden, moet voldoende plasluiers hebben en de fontanel mag niet 'indeuken'. Zolang dat allemaal goed is, geeft het niets als ze een paar dagen weinig drinken. Ik heb toen voor mezelf opgeschreven hoe laat en hoeveel Yinthe dronk en of ze geplast/gepoept had. Na 3 dagen werd het hier weer beter.
oke thanks! bij Milan is de fontanel wel vaker ingedeukt, maar hij plast wel voldoende... dit heb ik toen ook aangegeven bij het cb en ze zeiden toen dat het niets uit maakt zolang hij voldoende plast! ik ga het goed in de gaten houden! liefs rebbel